Pochwalcie się...

szachimat

Wicehrabia
Witam!


Pochwalcie się regulaminami waszych gildii. Ciekawe, czy będą się powtarzać czy nie? :)



Od razu napiszcie nazwę gildii i świat, aby się nie powtarzać :D
 

DeletedUser625

Guest
A co chciałoby się najlepszy do swojej gildii wybrać? :D

Wesoła Kompania, TOP 1 Arvahall

1.Każdy członek gildii uznaje, że głównym celem jej istnienia jest wzajemna pomoc między graczami, którą rozumiemy głównie jako wzajemne wspieranie restauracją/motywacją oraz handlem na targowisku.

2.Restauracja/motywacja nie są w gildii obowiązkowe pod warunkiem umieszczenia kodu ''NK'' w nazwie miasta. Notoryczna restauracja bezwartościowych ozdób jest zakazana.

3.Handel towarami powinien opierać się na uczciwym przeliczniku.

4.Członkowie gildii zobowiązani są we wzajemnych relacjach do nieużywania słownictwa powszechnie uznawanego za obraźliwe.

5.Wszelkie spory i konflikty rozwiązuje Rada Gildii (bądź wszyscy członkowie) w głosowaniach jawnych lub niejawnych. Nadrzędny i decydujący głos ma założycielka naszej gildii Moremi
 

szachimat

Wicehrabia
nie, mamy juz swoj regulamin - wprawdzie mocno do dopracowania, ale jest:

i. PRZYJMOWANIE
1. Gracze, którzy chcą zostać przyjęci do gildii, muszą mieć 990 punktów.
2. Gracz, który został świeżo przyjęty, ma tydzień (7 dni) na zapoznanie się i przystosowanie się do warunków panujących w gildii.
3. Na „Czarnej liście” znajdują się gracze, którzy w sposób wyjątkowy zaszkodzili gildii lub któremuś z jej członków.

ii. OBOWIĄZKI
1. Każdy gracz powinien się rozwijać.
2. Gracze powinni motywować lub restaurować budynki kolegów z gildii zgodnie z tym, co znajdą w nazwie miasta.
a) Motywowanie i odrestaurowywanie dla każdego gracza powinno odbywać się przynajmniej raz na 60 godzin
b) W nazwach miasta każdego gracza muszą znaleźć się 3 litery: „D” – oznaczające domki; „P” – oznaczające produkcję; „Z” oznaczające budynki kulturowe. Mają one być wpisane w takiej kolejności, w jakiej gracz chce, aby motywować/odrestaurowywać budynki
c) Odrestaurowywanie tzw. krzaczków może odbywać się tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie ma czego innego motywować/odrestaurowywać
3. Każdy gracz posiadający jakąkolwiek perłę architektury na poziomie niższym niż 10 musi przelać 1 punkt rozwoju każdego dnia, którego loguje się na konto, na jedną perłę jednego z graczy z aktualnej listy graczy z perłami.
a) Tworzeniem nowych list zajmuje się jeden z założycieli. Co tydzień mają one być podawane do wiadomości publicznej.
b) Jeśli któryś gracz osiągnie kolejny poziom perły, musi zaktualizować swój wpis w odpowiednim temacie na forum gildii
4. Każda osoba posiadająca perłę architektury musi wpisać jej nazwę oraz jej poziom do odpowiedniego tematu na odpowiednim forum.
5. W wypadku, gdy jakiś gracz postawi nową perłę architektury, każdy inny gracz ma obowiązek przelać 1 Punkt Rozwoju na jej konto.
6. Gracze starają się pomagać sobie, handlując.
a) Co do tzw. „kursów”, produkty z tej samej epoki zawsze sprzedajemy w stosunku 1: 1, zaś z dwóch sąsiednich epok – 2: 1 lub 1:2
7. Gracze powinni brać udział w życiu gildii, udzielając się na forum i w prowadzonych tam ankietach.

iii. PRAWA
1. Każdy gracz z góry ma przydzielone dwa prawa – do wiadomości masowej i do zapraszania.
a) W wyjątkowych sytuacjach prawa te mogą zostać oddalone.
b) Nie należy nadużywać Wiadomości Masowej. Wszelkie prośby typu: „kto mi zmotywuje laznie?” i „kto ma 5 wapnia?” należy zadawać na czacie gildii.
2. Jeśli któryś gracz nie ma praw, o którym mowa wyżej, powinien napisać o tym wiadomością prywatną do jednego z liderów lub założyciela.
3. O przydzielenie innych praw należy pytać się liderów oraz założycieli.
4. Żaden członek nie może nadużywać przydzielonych mu praw. Tyczy się to szczególnie liderów i osób z ilością przydzielonych praw większą bądź równą 3.

iv. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Każdy gracz powinien przestrzegać regulaminu.
2. Regulamin może zostać zmieniony, jeśli zajdzie taka potrzeba.
3. Jeśli któreś prawo z tego regulaminu zostało sprecyzowane w dany sposób i zostało ono przyjęte przez ogół, można takie jego sformułowanie używać w innych podobnych sytuacjach.



podkreslam, ze wcdiaz prowadzone sa nad nim prace.



Imperium Tajemnic, East-Nagach
 
Ostatnia edycja:

szachimat

Wicehrabia
a nie wiem. ale nie martw się, znalazłem bardzo ważne niespójności logiczne, na tyle duże, żeby stworzyć nowy regulamin (trochę większy, ale -co najmniej- z mniejszą ilością błędów w jego logice).


Nikt inny się jeszcze nie pochwali?
 

DeletedUser625

Guest
Nie wysilaj się tak na regulamin Gildii, to nie firma, albo spółka. I tak tego nikt nie przeczyta hahahaha :D
 

szachimat

Wicehrabia
wiem, ze nikt tego nie czyta, ale ja lubie sie w takie bawic - oczywiscie tylko od czasu do czasu. wiem, ze nikt tego nie czyta, bo jest to nudne i dlugie, ale i tak zapewnia mi to dużo zabawy.

Ale co tu dużo gadać, niech inni się pochwalą regulaminami. czy nikt już może nie chce?
 

DeletedUser4428

Guest
gildia Vide, arvahall ranga 8

Zapraszamy tylko aktywnych graczy, "farmy" i "śpiochy" niech szukają innego schronienia. (:

Nie ma obowiązku wchodzenia na forum gildii, o ważnych sprawach informujemy w wiadomościach i porozumiewamy się w ten sam sposób, spam mile widziany. (:

i za to kocham tom gildie, nie było mnie jakies pol roku - rok a oni mnie pamietaja... zapraszam do wiadomosci priv jesli chodzi o przyjecia do gracza keirarot na forum, do gracza ellicho w grze
 

DeletedUser9945

Guest
szachu znowu epopeja zamiast regulaminu??
W nocy kruka chociaż dałam 10 punktów i było wszystko ok a Ty dajesz 100 i jeszcze trzeba poprawiać
 

szachimat

Wicehrabia
szachu znowu epopeja zamiast regulaminu??
W nocy kruka chociaż dałam 10 punktów i było wszystko ok a Ty dajesz 100 i jeszcze trzeba poprawiać

Moniko, jak masz jakieś uwagi do mnie, to, proszę Cię, mów mi o nich poprzez wiadomość prywatną.

Zresztą nie komentujcie mnie, tylko pochwalcie się sobą :)
 

DeletedUser9945

Guest
Celem tego dokumentu jest stworzenie jak najlepszych warunków w grze do rozwijania się dla wszystkich członków naszej gildii. Osoby które nie będą przestrzegać regulaminu mogą liczyć na pominięcie wszelkich spraw z Nimi związanych (brak motywacji budowli, pomijanie ofert w handlu, powiększania poziomu Pereł, odebranie wszelkich funkcji w gildii).
1. Motywujemy każdego członka gildii (warunek pkt. 2!) minimum 3 razy w tygodniu.
2. Jeśli nie mamy napisanych 3 dużych literek w nazwie miasta, sprawa motywacji jest uchylona aż do wpisania przez osobnika 3 literek:
Z - zadowolenie (starać się bez dekoracji)
D - domki
P - produkcja
4. Szanujemy członków tej gildii, jak również inne osoby w tej grze.
5. Informujemy o nieobecności dłuższej niż tydzień - każdy ma prawo wakacji.
6. Niezgłoszenie nieobecności powyżej 7 dni powoduje uchylenie praw wynikających z posiadania gildii - w następstwie czego gracz może być usunięty z gildii.
7. Przewodniczący i leaderzy gildii nie mają prawa usuwać członków gildii z powodu wzajemnych urazów.
8. Przewodniczący i leaderzy w gildii mają obowiązek kontroli forów, czatu, oraz członków gildii, oraz wiadomości ogólnodostępnych.
9. Przewodniczący i leaderzy w gildii mają obowiązek zaproszenia minimum 2 graczy na 3 dni.
To był regulamin nocy kruka... Chociaż nie wiem czy po odejściu z tej gildii mam do tego regulaminu prawa autorskie czy tylko gildia
 

DeletedUser3372

Guest
ZAKON SERCE WIATRU

Zakon powstał 20.10.2012

Zakon serce wiatru- tajemny zakon czarnych magów. Został założony przez maga VI kręgu, Ruora Gromowładnego. Jego członkowie zajmują się badaniami nad czarną magią i okultyzmem. Początki organizacji sięgają 994 r. I ery. Główna siedziba zakonu obecnie znajduje się na Gardle Świata.
Zakon Serce Wiatru to miejsce gdzie zawsze znajdziesz pomocna dloń
Tu możesz wymienić sie doświadczeniem ,zainteresowaniami i spostrzeżeniami.
Tutaj dokonasz również wymiany handlowej i znajdziesz wsparcie innych graczy.
Wszyscy współpracuja dla wspólnego dobra.
Wszyscy chętni musza spelnić wymagania zakonu;.-
1.wymagana- Aktywność
2.Wspomaganie handlem członków zakonu
3.Codzienna modernizacja i odrestaurowanie obiektów w zakonie
4.Branie czynnego udzialu na forum

taki jest nasz nie wiem czy wam sie spodoba
 

DeletedUser8507

Guest
U mnie to ja tworzę zasady (ale gildia ma głos, zawsze ankiete wystawiam)
1. Nie ma cie 8dni-Wylatujesz (potem możesz sie usprawiedliwić czemu cie nie było, zaprosimy spowrotem
2.Klniesz-Wylatujesz z gildii + no cóż.... nie musze mówić że za wulgaryzmy jest kara od supportu...
3.Musisz mieć minimum 1k pkt. (Czasem są wyjątki)
4.min. 1pr w rusztowania
5. Car (A właściwie założyciel) ma za zawsze racje
6. Jeśli Car (założyciel) nie ma racji patrz pkt. 5
7.Nie rób nieuczciwych ofert typu: sprzedam 10alabastru chce 20żelaza (prędzej 15żelaza w tym wypadku) natomiast może być kupie 10alabastru dam 20żelaza.
8.Motywacja 5/7 (conajmiej)
Najczęściej po prostu upominamy, ale za drugim razem-Magiczny przycisk do wyrzucania-klik!
 

DeletedUser4257

Guest
Regulamin

1.Motywacja 4/7 .
2.Pomoc w handlu .
3.Pomoc w rusztowaniach cudów każdy gracz MUSI dać 2 pr .
4.Aktywność w GvG (nie obowiązkowe).
5.Kultura osobista .
6.Sprawiedliwe oferty .
7.Posłuszność wobec szefa i rady gildii .
8.Aktywność !!!

Napisane przez załorzyciela Źiperta
Gildia Niszczyciele Fel Dranghyr
 

DeletedUser

Guest
7.Nie rób nieuczciwych ofert typu: sprzedam 10alabastru chce 20żelaza (prędzej 15żelaza w tym wypadku) natomiast może być kupie 10alabastru dam 20żelaza.
Z tym się zgodzę!
 

DeletedUser4257

Guest
Są lepsze "kwiatki" z wyżej wymienionym, posiedź chwilę na czacie.

Oj Todako, gdybyś widział dawny opis Niszczycieli to by Ci oczy wyparowały chyba.

Najlepsze kwiatki są w komentarzach pod tym filmem na YT:
[video=youtube;iQFDfPgkLCU]http://www.youtube.com/watch?v=iQFDfPgkLCU&list=UUkxE2o_0oYHRtXNAKoV2JoA[/video]
Zapoznaj się z komentarzami pod użytkownikiem lilEG, komentarze gościa filip19744 biją chyba wszelkie rekordy.
 
Do góry