Wyniki wyszukiwania

  1. Mikekun

    [Inne] Odblokowanie Rozszerzeń

    witam Jak wiecie, w grze można za pomocą badań, bądź ekspansji odblokować sobie kolejne rozszerzenia. Jednakże ich ilość jest zawsze ograniczona w zależności od epoki. Maksymalnie od podstawowej epoki można za pomocą badań odblokować co najmniej 5 rozszerzeń. Natomiast już od Postmodernizmu...
  2. Mikekun

    [Inne] Produkcja surowców

    witajcie Ostatnio jak patrzyłem u siebie na poziom produkcji surowców z najwyższej półki zauważyłem że InnoGames nie pomyślało o jednej rzeczy. Otóż każdy gracz kiedy rozpoczyna produkcję nowych surowców przynajmniej do ery przyszłości potrzebuje prostej informacji odnośnie faktycznego...
  3. Mikekun

    Życzenia z okazji Dnia Kobiet

    Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze, radości z małych spraw, które Cię ucieszą na co dzień. Coś dla pań od papieża ;) pozdrawia Mikekun i wszyscy gracze...
  4. Mikekun

    Sisi, czyżby wieczny event.

    witam Udało mi się ukończyć event związany z Cesarzową Sisi, jednakże widzę że po 12 września portret cesarzowej nie zniknął mi z pobocznych zadań. Nie rozumiem tutaj zachowania się gry, czyżby ten event miał trwać wiecznie, aż wszyscy gracze go zamknął? Życzę udanego dnia pozdrawiam Mikekun
  5. Mikekun

    Czyżby ostatnie aktualizacje jedynie co zrobiły to pogorszyły sztuczną inteligencje?

    witajcie Ostatnio jak grałem na serwerze testowym i naszym krajowym, zauważyłem jedną dziwną rzecz. Otóż jak kliknę automatycznie rozegraj bitwę komputer dosłownie robi wszystko co musi aby przegrał bitwę mimo iż powinien ją bez problemu wygrać. Nie rozumiem w takiej sytuacji co się stało...
  6. Mikekun

    [Walki] Szpiegostwo

    witajcie Już od dawna zastanawiałem się, czemu w Forg of Empiers jak się gra pvp, to nie można w jakikolwiek sposób prze szpiegować gracza aby po drodze dowiedzieć się co ma ustawione w obronie. Zawsze można się domyślać po wybudowanych budynkach wojskowych, jednak nie ma się tej 100% pewności...
  7. Mikekun

    Opcja Szukaj

    witajcie Od ostatniego czasu, widzę że na forum sporo się zmieniło. Nie które opcje doszły, nie które opcje znikły. W tym o matko znikła opcja "Szukaj". Jak wiemy jeśli chcemy coś zaproponować a wiemy że dany temat był już kilkakrotnie odnawiany opcja szukaj nie jest tak złym pomysłem. Po co...
  8. Mikekun

    Lepsza taktyka obronna

    witajcie Ostatnio zaczęła mnie irytować taktyka atakowania nie których osób na serwerze testowym która polegała na tym iż dawano jedno działo kinetyczne a reszta to łotry, albo jedno działo kinetyczne + 2 chamepiony a reszta to łotry. Postanowiłem że pora skończyć z tą taktyką. Odwoływanie się...
  9. Mikekun

    Błąd wewnętrzny i informacja o barku strony

    witam Chciałbym was grzecznie poinformować że praktycznie od godziny 13 nie idzie u mnie zalogować się do gry. Bardzo długi czas ładuje się gra, dodatkowo po załadowaniu bardzo trudno wczytują się jej resztę aplikacji jak np. budynki, mapa kontynentalna, poszukiwanie skarbów. O dziwo w tym...
  10. Mikekun

    Problem z listą w Perle

    witam Chciałbym zapytać wasz wszystkich czy też macie problem z otwarciem listy wspierających daną typu perłę? Ja praktycznie nie mogę sobie jej otworzyć nie zależnie do jakiej typu perły chciałbym wejść. Muszę czekać min 10 minut aby lista mi się wyświetliła, a takie czekanie mocno mnie...
  11. Mikekun

    Pytanie dotyczące ruchu wojsk podczas bitwy

    witam Mam pytanie dotyczące ruchu naszego wojska podczas bitwy. Bowiem zauważyłem że jak gram przeciwko komputerowi to nasze wojska zawsze muszą wykorzystać maksymalny ruch aby móc zakończyć daną turę. Natomiast przeciwnik, nawet jeśli jest na początku bitwy może wykorzystać tylko połowę...
  12. Mikekun

    [Inne] Ulepszenie Kapitana

    witajcie Naszła mnie propozycja, aby Inno zdecydowało się ulepszyć kapitania na czas trwania danego eventu. Chodzi o to aby podczas rejsu można byłoby znaleźć również i tą walutę którą stosujemy właśnie podczas trwania evnetu. Naturalnie można byłoby ją wylosować podczas dwóch ostatnich już...
  13. Mikekun

    [Zadania] Lista postępu podczas trwania eventu

    Witajcie Ostatnio jak zaczął się event letni na serwerze testowym. Zastanowiła mnie jedna rzecz, dlaczego nie możemy zobaczyć ile zadań pozostało nam do końca danego wydarzenia? Każdy bowiem wiem że podczas trwania eventu, zadania eventowe mają zazwyczaj ograniczoną liczbę i rzadko kiedy...
  14. Mikekun

    Kiedy wejdzie nowe forum?

    witam Chciałbym wiedzieć, tak jak w tytule kiedy wejdzie nowe forum na wasze serwery? Dzięki temu będę po prostu wiedział przez jaki jeszcze czas mogę się odzywać, bowiem wraz z nowym forum mogą wejść inne zasady banowania i jakoś nie uśmiecha mi się otrzymywanie go co tydzień, na dwa czy...
  15. Mikekun

    [Komunikacja] Kłódeczka przy wiadomościach grupowych

    witajcie Ostatnio dołączyłem do gildii i jak zapewne wiele z was wie. Od momentu dołączenia, mistrz gildii tworzy nowe wiadomości grupowe dla wszystkich aktualnych członków. W wyniku czego często nasza skrzynka pocztowa wygląda jak jeden wielki śmietnik, w zależności ile spraw omawia gildia...
  16. Mikekun

    [Inne] Ulepszenie listy pereł architektury

    witajcie Jak zapewne wiecie, po kliknięciu "Ratusza" i wybraniu opcji "Wiadomości" pojawiają się nam dwie dodatkowe zakładki. Jedna z nich to "Historia Wydarzeń" gdzie patrzymy co wydarzyło się na koncie podczas naszej nieobecności. Druga to lista Pereł Architektury które wspieramy za pomocą...
  17. Mikekun

    Europa Universalis II v 1.8

    witaj Wszystkim maniakom strategii oraz taktyki chciałbym polecić do gry w wieczory właśnie grę Europa Universalis II. Gra jest stara i względem sprzętu praktycznie nie wymagająca co sprawia jeszcze większą frajdę osobą posługującą się starszą konfiguracją. W grze wcielamy się w przywódcę...
  18. Mikekun

    [Inne] Ulepszona widoczność motywacji

    witajcie Dzisiaj firma pewnie zaskoczyła was wszystkich i postanowiła zmienić coś, co było uważane za nie zmienialne czyli ikonki. Do tej pory ikonki w naszych budynkach wojskowych, mieszkalnych, zaopatrzeniowych oraz cudach i budynkach specjalnych miały jedną i tą samą ikonkę czyli skrzynki...
  19. Mikekun

    Wiadomość z podziękowaniami

    Witajcie Każdy z graczy posiada na swoim koncie perłę do rozwoju. Jednocześnie też zapewne żałuje, że nie może podziękować graczom za wkład w jej rozwój jak osiągnie dany poziom. Pisanie do każdej z osób wiadomości z podziękowaniami bywa mocno nużące jak jest ich z 10 albo więcej. Dlatego też...
  20. Mikekun

    Hobbit - Bitwa Pięciu Armii

    witajcie W Polskich kinach miała całkiem nie dawno premiera ostatniej części Hobbita czyli : Bitwa Pięciu Armii. Wielkie oczekiwania, a jak wyszło naprawdę. Chciałbym abyście się podzielili z swoimi opiniami na temat akurat tego filmu. Uczciwie powiem że z ostatniej części spodziewałem się...
Do góry