[Zadania] Lista postępu podczas trwania eventu

Czy popierasz daną inicjatywę ?

  • Nie, wolałbym aby pomysł spotkał się z wykopaniem do szuflady

    Głosy: 0 0,0%
  • Mi to wisi i powiewa ;)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6

Mikekun

Książę
Witajcie

Ostatnio jak zaczął się event letni na serwerze testowym. Zastanowiła mnie jedna rzecz, dlaczego nie możemy zobaczyć ile zadań pozostało nam do końca danego wydarzenia? Każdy bowiem wiem że podczas trwania eventu, zadania eventowe mają zazwyczaj ograniczoną liczbę i rzadko kiedy przekraczają ponad 20 questów. Wobec tego moja propozycja jest następująca, aby podczas trwania eventu zawsze można byłoby podejrzeć liczbę zadań do wykonania. Tylko liczbę, bez żadnych dodatkowych informacji aby było przyjemnie je wykonać. Np można byłoby tak zrobić ( 0/20 ). Sądzę że taka rzecz byłaby przydatna podczas trwania eventu Hallowen czy też tak jak ostatnio eventu letniego, gdzie nie mam bladego pojęcia ile mi zadań do końca zostało, a wiem że wykonywanie ich idzie mi dość sprawie oraz szybko. Cyferkę można byłoby zamieść tam gdzie znajduje się postać z danego eventu, która odpowiada za dawanie nam questów eventowych.

Liczbę na pozytywne głosy.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Cyferkę można byłoby zamieść tam gdzie znajduje się postać z danego eventu, która odpowiada za dawanie nam questów eventowych.

Ja bym tę cyferkę wstawił w miejsce wyskakującego okienka gdy się najedzie na znak zapytania. Obok tego gdzie jest napisane (wykonaj zadania do [data] {pozostało 18})

Dzięki temu kto chce to się dowie, a kto nie chce to nie będzie musiał widzieć. :)

- - - Zaktualizowano - - -

O tak:

Beztytulu_wshhqhh.png
 

Mikekun

Książę
Nameful, świetne dopracowanie pomysłu. Jednakże to już od programistów zależy gdzie akurat tą liczbę zamieszczą bowiem akurat ten pytajnik co ciebie informuje dotyczy już zakończonego eventu.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nameful, świetne dopracowanie pomysłu. Jednakże to już od programistów zależy gdzie akurat tą liczbę zamieszczą bowiem akurat ten pytajnik co ciebie informuje dotyczy już zakończonego eventu.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Nie ten pytajnik dotyczy eventu, że on ma skończony to akurat się trafiło, do tego jest poprawny :)
 

DeletedUser

Guest
dodatkowo zauważyłem pewną niedogodność a mianowicie gdy nie jest włączony tryb pełnoekranowy to nie widać ikony informującej o zbiorach :( bo jest na samym dole
 

DeletedUser

Guest
To przez to, że masz za małą rozdzielczość niestety. U mnie jest w porządku.
 

DeletedUser8110

Guest
Przeniosłam dwa posty do tematu "Co w trawie piszczy...", bo nie bardzo wiem co tu robiły.
 
Do góry