Opcja Szukaj

Czy popierasz inicjatywę?

  • Tak jak najbardziej, trzeba mieć możliwość normalnego przeglądania forum

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie ponieważ i tak firma zrobi swoje

    Głosy: 0 0,0%
  • Mi to wisi i powiewa ;)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    0
Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
witajcie

Od ostatniego czasu, widzę że na forum sporo się zmieniło. Nie które opcje doszły, nie które opcje znikły. W tym o matko znikła opcja "Szukaj". Jak wiemy jeśli chcemy coś zaproponować a wiemy że dany temat był już kilkakrotnie odnawiany opcja szukaj nie jest tak złym pomysłem. Po co mamy w końcu dublować czyjś pomysł to nie skończonej ilości razy. Dodatkowo w obecnym kształcie dział Pomysłów ma już ponad 20 stron, w przypadku innych firm jest dość jasna trzymana maksymalna ilość stron tak aby osoba mogła przejrzeć forum a nie zanudzić się na śmierć.

Dlatego też zwracam się z prośbą do temu aby bezpośrednio dodał do działu Pomysły opcję szukaj tematu. Ułatwi to bowiem przeglądanie oraz wyłapywanie pomysłów zdbulowanych.

PS: Nie wiem czemu opcja została usunięta, jednak ona była wyświetlana nawet w przypadku potężnych pod forum.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15570

Guest
Przeciez opcja szukaj jest w prawym gornym rogu, pod nickiem forumowym.
 

DeletedUser15227

Guest
U mnie jest opcja "szukaj", nawet można zaznaczyć ze ma szukać tylko w tytułach/tematach...
 

Mikekun

Książę
witajcie

Przeciez opcja szukaj jest w prawym gornym rogu, pod nickiem forumowym.

Tak, tylko że twoja opcja "Szukaj' dotyczy całego forum, nie koniecznie tego działu co nas interesuje. Naturalnie możemy mu wtedy dodatkowo zaznaczyć aby szukał tematu np w Pomysłach. Jednakże ta opcja ma jedną małą wadę ona również szuka tego słowa również w pojedynczych zdaniach oraz komentarzach przez co nie spełnia swojej pierwotnej roli. Wiedzcie czy nie, jednak opcja Szukaj w poprzednich wersjach forum była dostępna nawet dla Podforum, dlaczego znikła, tego nie wiem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15570

Guest
Jest opcja "przeszukaj jedynie tytuły", czyli nazwy tematów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
witajcie



Tak, tylko że twoja opcja "Szukaj' dotyczy całego forum, nie koniecznie tego działu co nas interesuje. Naturalnie możemy mu wtedy dodatkowo zaznaczyć aby szukał tematu np w Pomysłach. Jednakże ta opcja ma jedną małą wadę ona również szuka tego słowa również w pojedynczych zdaniach oraz komentarzach przez co nie spełnia swojej pierwotnej roli. Wiedzcie czy nie, jednak opcja Szukaj w poprzednich wersjach forum była dostępna nawet dla Podforum, dlaczego znikła, tego nie wiem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Jak zaznaczysz "przeszukaj jedynie tytuły" to będzie szukał tylko w tytułach. Ja Twój temat znajduje bezproblemowo
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jest wszystko jak było, nic się nie popsuło. Następnym razem pisz PW do mnie jak coś będzie nie tak, bo widzę, że albo masz jakieś wirusy/adaware/etc. albo nie korzystasz ze wszystkich opcji widocznych na ekranie.
14-38-03.png oraz 14-38-33.png :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry