Wyniki wyszukiwania

  1. Dlaczego pociąg można plądrować?!

    Co autor gry miał na celu? Nie dość że produkuje dużo to jeszcze nie jest motywowany w pierwszej kolejności. Powinno nie być możliwości go pladrowania jak innych budynków które produkują więcej niż jeden przedmiot.
  2. [Jednostki] Opcja "Nie pokazuj rannych jednostek"

    Drażni mnie jak w WG i GPC chcę szybko wstawić zdrowe jednostki a tu przenosi mnie wskaźnik prawie na koniec i pokazuje jednostki ranne. Więc stąd mój pomysł o wprowadzeniu takiej opcji jaką mają jednostki zależne i nieżależne gdzie mogę sobie zaznaczyć czy chę aby je pokazywać lub nie. Pewnie...
  3. [Inne] Ranking globalny PERŁY

    Aby w rankingu globalnym było podsumowanie wszystkich poziomów pereł i dopiero wtedy był wyświetlany ranking a nie jak do tej pory poziom jednej perły.
  4. [Komunikacja] Notatnik w grze

    Mój pomysł polega na tym aby dodać notatnik w każdym świecie obok powiedzmy towarów aby był widoczny nie wchodząc do ratusza. Dlaczego? A to dlatego że większość robi sobie jakieś notatki poza grą np. ile musi mieć wpłaconych PR w perłę aby wystawić ją na 1,9 lub wpisanego jakiegoś gracza co ma...
  5. Utworzyłem najprostszy kalkulator współczynika Arki

    Utworzyłem najprostszy kalkulator współczynika Arki (od 0,1 do nieskończoności) w Exelu ale nie mogę go wkleić. Zasada polega na dodawaniu w odpowiednim miejscu formuł i ot cała filozofia.
  6. [Budynki] Chowanie budynków za diaxy do inwentarza

    Dlaczego nie można schować budynków, które wygraliśmy lub kupiliśmy za diamenty? A może by tak można np. za 10 % wartości każdego takiego budyneczku. Co wy na to? Żal usuwać taki budynek a jest nam na razie nie potrzebny. Jeśli jesteś na NIE to napisz dlaczego.
  7. [Komunikacja] Po ukończonym poziomie załącznik perły zamknąć

    Mój pomysł polega na tym że jak wklejamy załącznik "Perły" w wiadomościach po zamknięciu poziomu znikał. Robi się trochę zamieszanie w wiadomościach. Po ukończonym poziomie widnieje następny poziom perły i wprowadza gracza w błąd. I dla mnie naprzykład robi się bałagan. Myślę że to bardzo dobry...
  8. [Budynki] Jedno ulepszenie dla wszystkich budynków eventowych

    Czy nie można zrobić jednego ulepszenia dla wszystkich budynków tylko każdy ma osobne ulepszenie. Część osób pewie brakuje ulepszeń budynków.
  9. [Inne] Przeniesienie rozszerzeń

    Dlaczego nie ma możliwości przesuwania rozszerzeń? Mój pomysł polega na tym aby twórcy gry dodali taką możliwość jak przeniesienie rozszerzenia. Niektórzy gracze mają za starych czasów dodane rozszerzenia na mapie gdzie jeszcze nie było aż tyle miejsca możliwego do jego postawienia i wtedy...
  10. [Wyprawy gildyjne] Opłata towarów za 4 poziom tylko dla grających w WG

    Mój pomysł polega na tym żeby towary za odblokowanie 4 poziomu trafiały do tymczasowego skarbca. Po tym jak dany gracz rozpocznie 4 poziom w WG to wtedy z tymczasowego skarbca przelewane są towary za niego. Dlatego podsunąłem taki pomysł że nie wszyscy gracze biorą udział w 4 poziomie a za...
  11. [Inne] Porządek w inwentarzu

    Mój pomysł polega na tym aby uporządkować inwentarz. Chciałbym aby twórcy gry się tym zajeli. Poukładać budynki według przeznaczenia i epok. Np. najpierw b.mieszkalne poukładane od bieżącej epoki w dół, później towarowe, kulturowe, zaopatrzeniowe i na końcu dekoracje. Drażni mnie to że muszę...
  12. [Prowincje] Towary za negocjacje do Skarbca gildii

    Pomysł polega na tym aby z towary z negocjacji sektorów trafiały do gildyjnego skarbca a nie w "próżnię gry FoE".
  13. [Inne] Teren

    Dodałbym rozszerzenie terenu za srebrniki np. 100 000 (1 rozszerzenie), 200 000 (1 rozszerzenie), 400 000 ( 1 rozszerzenie), itd.
  14. [Jednostki] Usuwanie jednostek z okna "zarządzanie armią"

    Posiadam po ok. 800-1000 jednostek i chciałbym je usunąć a one wyskakują po 20 sztuk a mój pomysł polega na tym aby kliknąć na daną jednostkę i wpisać ilość do usunięcia. Gram na kilku światach i już mi to się znudziło a chciałbym zrobić porządek z jednostkami.
  15. [Tawerna znajomych] Osiągnięcia za odwiedzanie tawern

    Chciałbym aby też było osiągnięcie dla odwiedzających tawerny. Nazywałby się - OPÓJ ( 1 poziom ) itd.
  16. [Inne] Kupiec - skupujący budynki z inwentarza

    Mój pomysł polega aby wprowadzić takiego kupca który będzie skupował niepotrzebne zalegające budynki z naszego inwentarza. Oczywiście powinna być zapłata za różne budynki lub dostawać za nie dodatkowe np. kupony, jajka lub inne które będą występowały podczas Eventu.
  17. [Perły Architektury] Wybór jednostek z Alcatraz

    Proponuję aby można było na ilość jakie możemy szkolić jednostki można dokonać wyboru jakie i ile jednostek możemy produkować. Mam czasem tak że jest potrzeba wyszkolić z obecnej epoki np 8 jednostek a z Alcatraz czasem wychodzi że tylko 2 wyszkoliłem i znów muszę czekać 20 parę godzin a tak...
  18. [Inne] Z paczek PR zrobić jedną wspólną

    Z paczek 2, 5 i 10 paczek zrobić jeden wspólny worek ze wszystkimi PR i dać suwak z możliwością wyboru od jednego PR do tylu ile ma gracz.
  19. [Perły Architektury] Swiątynia reliktów

    Chciałym aby twórcy gry wprowadzili do drugiego wolnego slotu towary do skarbca może być np na 1 poziomie po 1 z każdego towaru z wybranej np epoki lub z poprzedniej epoki od obecnej gracza. Szkoda aby się zarmował slot. Dużo graczy ma ŚR a nie posiada żadnej perły z towarami wpłacającymi do...
  20. [Gildie] Wpłata towarów za wejście do gildii

    Mój pomysł polega na tym, że są wędrownicy którzy tylko chodzą od gildii do gildii i zbierają profity wypracowane przez gildię i o to chodzi aby taka opłata wejściowa ileś tam towarów po 10 każdego towaru z epoki w której gracz jest. Może to by ukruciło takich "Jasiów Wędrowniczków".
Do góry