[Inne] Teren

Czy jesteś za dodaniem takiego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 9 56,3%
  • Nie

    Głosy: 7 43,8%

  • W sumie głosujących
    16
Dodałbym rozszerzenie terenu za srebrniki np. 100 000 (1 rozszerzenie), 200 000 (1 rozszerzenie), 400 000 ( 1 rozszerzenie), itd.
 

astrotaurus

Hrabia
Uczucia mam wymięszane....
z jednej strony ciągle brakuje terenu, ale z drugiej - gdzieś powinien być opór. Bez tego oporu źródło rozszerzeń jest niezbyt istotne. Gdyby nie zmieniła się pula rozszerzeń, tylko urosłaby liczba możliwości ich pozyskania to ludzie szybciej osiągaliby pułap.
Trudny temat, a ankieta tylko czarno-biała... :?
 
Tak łatwo to się nie nazbiera TYLE SREBRNIKÓW potrzeba czasu. Od początku zbieram srebrniki, wydałem tylko na rozszerzenia stolików i tylko na eventu a mam tylko ok.600 000. Ile kupię rozszerzeń ? 3 a 4-te to już będzie 800 000. Czy to jest łatwe?
 

DeletedUser14109

Guest
Ja co jakiś czas wydaję, a to na dodatkową turę, a to czasem 30% i mam 777k.
 

DeletedUser17038

Guest
Jestem na tak, ale wprowadziłbym ograniczenie czyli cena np . 500 000 srebrników za rozszerzenie ale pola odblokowałby sie z czasem przechodzenia do kolejnych epok i np: za srebrniki można byłby dostac 3 lub 6 rozszerzeń np przy 3 jedno w zelazie drugie w modernizmie a trzecie w przyszlosci przy 6 dalbym jak wyżej ale dodatkowo jedno przy wspołczesnosci jedno w oceani a trzecie np w sredniowieczu. Nie zmieniłoby to duzo w kwestii rozszerzeń terenu ale byłby sens zbierania srebrników
 

DeletedUser16912

Guest
Weźcie pod uwagę, że skoro rozszerzenia są m.in za diamenty to raczej nie zostaną wprowadzone za srebrniki, które nie jest aż tak trudno zdobyć...
 
Do góry