[Gildie] Wpłata towarów za wejście do gildii

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej opłaty?

  • Tak

    Głosy: 5 20,0%
  • Nie

    Głosy: 20 80,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    25
Mój pomysł polega na tym, że są wędrownicy którzy tylko chodzą od gildii do gildii i zbierają profity wypracowane przez gildię i o to chodzi aby taka opłata wejściowa ileś tam towarów po 10 każdego towaru z epoki w której gracz jest. Może to by ukruciło takich "Jasiów Wędrowniczków".
 
Odświeżam temat.
I ponawiam pomysł. Myślę że sensownie by było aby czy "Autodołączeniu" była taka wpłata do skarbca gildii. Przy pozostałych dwóch zostało by po staremu. A i niech się nie wypowiadają Jasie Wędrowniczki tylko gildianie "rdzenii".
 

DeletedUser16730

Guest
Ale przecież gildia może sobie zrobić taki warunek, po co do tego zmiany w systemie? A to, że sobie łażą... niech łażą, może jakimś gildiom to pasuje.
 

DeletedUser18728

Guest
To nie lepszym sposobem na utrudnienie takich akcji byłoby blokada do dołączenia do innych gildii przez tydzień po dołączeniu do jakiejś? Wiem że nie można do tej samej dołączyć, ale tak na prawdę nie rozumiem tego rozwiązania. Wychodzenie i wchodzenie do tej samej gildii nie daje żadnego zysku ani straty :x
 

DeletedUser15268

Guest
Jestem na nie.
Sporo zaczynających na danym świecie tak zaczyna poszukiwanie planów, motywują i zgarniają ofki z rynku. Jeżeli gildia jest otwarta to daje taką możliwość na własne życzenie, jeśli tego nie chce zmienia status na zamkniętą i po sprawie.
 

DeletedUser7795

Guest
Opinie na ten temat masz wyżej w postach. Również jestem na NIE.
 

DeletedUser17348

Guest
Poważne gildie nie mają tego problemu, bo robią selekcje.
 

DeletedUser18282

Guest
Każda większa gildia ma swój własny regulamin i system rekrutacji przez rozmowę kwalifikacyjną. Wprowadzanie takiej opcji do systemu gry jest bez sensu. Jeżeli Graczowi się nie podoba w gildii do, której dołączył zawsze ma prawo ją opuścić. A wyobraź sobie ile gildii by wykorzystało taką opcje. Prawdopodobnie wszystkie i Gracze o niskich poziomach co dopiero zaczynają przygodę z grą by byli poszkodowani bo ich rozwój byłby wstrzymany.

Jestem na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Nie. Są opcje administracyjne w gildiach, >>>dołączenie, zgłoszenie oraz tylko na zaproszenie. Jeśli są problemy to napisać do założyciela lub lidera aby wyłączył funkcję, która pozwala "Wędrowniczkom" dołączać do gildii na 5 minut.
 
Do góry