[Wyprawy gildyjne] Opłata towarów za 4 poziom tylko dla grających w WG

Czy jesteś za tym aby taki pomysł wszedł do gry?

  • Tak

    Głosy: 1 9,1%
  • Nie

    Głosy: 10 90,9%
  • NIe mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Mój pomysł polega na tym żeby towary za odblokowanie 4 poziomu trafiały do tymczasowego skarbca. Po tym jak dany gracz rozpocznie 4 poziom w WG to wtedy z tymczasowego skarbca przelewane są towary za niego. Dlatego podsunąłem taki pomysł że nie wszyscy gracze biorą udział w 4 poziomie a za wszystkich trzeba płacić. Np. 10 z 80 chce brać udział w 4 WG a płacimy za wszytkich i to słono. Wtedy nie byłoby niepotrzebnych zgrzytów w gildii, że poziom nie jest odblokowany i wszyscy by byli zadowoleni i ci co grają w 4 WG i zarządzający gildią.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Mój pomysł polega na tym żeby towary za odblokowanie 4 poziomu trafiały do tymczasowego skarbca. Po tym jak dany gracz rozpocznie 4 poziom w WG to wtedy z tymczasowego skarbca przelewane są towary za niego. Dlatego podsunąłem taki pomysł że nie wszyscy gracze biorą udział w 4 poziomie a za wszystkich trzeba płacić. Np. 10 z 80 chce brać udział w 4 WG a płacimy za wszytkich i to słono. Wtedy nie byłoby niepotrzebnych zgrzytów w gildii, że poziom nie jest odblokowany i wszyscy by byli zadowoleni i ci co grają w 4 WG i zarządzający gildią.
... a bonusy z poziomu gildii przechowywane w innym schowku i rozdzielane proporcjonalnie do wkładu w jej rozwój? ;)
Nie wszyscy biorą czynny udział w GvG, więc tylko aktywnie walczący powinni ponosić koszty? :p
Strategia rozwoju gildii zależy od jej założyciela, a do członków należy ocena czy trafili pod właściwy adres.
 
Do góry