Wyniki wyszukiwania

  1. Molthess

    Wersja 1.280 - komentarze

    Niszczą jakikolwiek balans grze tak, że chociażby perły tracą na znaczeniu nawet na wyższym poziomie za sprawą bonusów nowych budynków, których można wiele nastawiać. Więc wiele aspektów w grze wymaga teraz znaczącej poprawy. Albo poprzez zmniejszenie statystyk nowych budynków albo poprzez...
  2. Molthess

    Wersja 1.280 - komentarze

    Mogli chociaż napisać wzmiankę o tym w opisie zmian w nadchodzącej nowej wersji. Poczekałbym i nie marnowałbym zestawów do chowania budynków do inwentarza. Myślałem, że na tą "mało" istotną poprawkę będzie trzeba czekać pół roku albo i więcej.
  3. Molthess

    Wersja 1.280 - komentarze

    Widocznie gracze potrafią lepiej poradzić sobie z błędami w grze niż oni sami cokolwiek ogarnąć co spowodowali.
  4. Molthess

    Wersja 1.280 - komentarze

    Bez ich "pomocy" motywacja budynków osad działa ponownie przez schowanie budynku do inwentarza i postawienie go na nowo.
  5. Molthess

    [Budynki] Szersze dymki obiektów

    Jak wiadomo w wersji na przeglądarkę dymki wszystkich obiektów po najechaniu kursorem są bardzo wąskie i tekst na nich jest przycinany. Moja propozycja jest, by te dymki były szersze i pokazywały więcej tekstu.
  6. Molthess

    [Inne] Dodanie reklam do stałych elementów gry.

    Gdyby funkcjonalność reklam w FoE byłaby lub wyglądałyby blisko tak, jak w Elvenar, to byłbym za. Czyli chcesz, to oglądasz. Nie chcesz, to nie oglądasz. A za obejrzenie reklamy jakaś mała nagroda. Nie muszą być to koniecznie diamenty.
  7. Molthess

    [Komunikacja] Centrum Wiadomości

    Jestem na tak. Zwłaszcza, że potrzebna jest opcja dodawania wszystkich znajomych.
  8. Molthess

    Halloween 2023 - komentarze

    Dzisiaj jeden z lochów zakończył mi się przedwcześnie gdy miałem jeszcze sporo zapasu życia. Nie będę zgłaszał tego w usterkach.
  9. Molthess

    Poziom "dyskusji" na polskim forum

    Szkoda tylko, że w pewnym poście gdzie ktoś na postawiony temat wspomniał tylko o paszkwilu "Zielona Granica" i wykropkował. iż to śmierdzące g.... tak, jak treść w postawionym temacie. Wy zaś w tymże poście usunęliście większość treści tak, że stracił na znaczeniu. Jakaś cenzura?
  10. Molthess

    Nagrody za codzienne logowanie i inne - komentarze

    Moim zdaniem pasek z bonusami powinien być przesunięty trochę bardziej w prawo, bo lekko zahacza o czat.
  11. Molthess

    Wersja 1.263 - komentarze

    Co czytamy w opisie najnowszej aktualizacji: "Języki z długimi słowami, radujcie się! Tekst Eksploracji złóż był zbyt długi i nie mieścił się w oknie. Błąd ten został naprawiony dla wszystkich języków z długim opisem." To było tak ważne, że trzeba było to umieścić na liście informacji, co...
  12. Molthess

    Przyspieszenie początkowych Epok - Test A/B - komentarze

    Ja na jednym ze światów i tak dalej pozostanę w żelazie. Tak mi tam pasuje. Dyktujecie tylko graczom jak mają grać. Coraz bardziej mi żal wydanych pieniędzy na rozbudowę sytemu zamkowego. Te wszystkie zmiany idą zmierzają w niedobrym kierunku. Teraz kilkukrotnie zastanowię się czy ładować...
  13. Molthess

    [Forum ogólne] Zaprzestanie żartobliwych wiadomości w temacie o nowościach i poprawkach

    Jak już wiemy od pewnego czasu zamiast otrzymywać konkretną, rzetelną i poważną informację w tematach traktujących o nowościach i poprawkach, otrzymujemy prawie zawsze żartobliwie napisane wiadomości typu jak ta: "Pamiętacie jak naprawiliśmy skaczące gwiazdki znad budynków? Wygląda na to, że...
  14. Molthess

    Aplikacja mobilna - dyskusja

    Wystarczy, że nazwa użytkownika była by w pozycji pionowej (na górze) w kratce, a ilość punktów rozwoju na dole kratki. Śmiało zmieściłoby się wszystko. Teraz jest wszystko w środkowej części kartki i widać, że się nie mieści przy długich nazwach.
  15. Molthess

    Lato 2017 w FoE - Dyskusja

    Może byście coś zrobili by można było w ogóle wejść do gry. Ładowanie staje na 70% i koniec. Elvenar działa, strony w przeglądarce szybko się ładują. Jak zwykle problemy gdy coś wprowadzacie.
  16. Molthess

    Profil w aplikacji mobilnej i osiągnięcia - dyskusja.

    Nie dosyć, że osiągnięcia są potrzebne jak pchły psom, to nie aktualizują się po zdobyciu nowego poziomu osiągnięcia pod opisem miasta. Trzeba usunąć osiągnięcie z profilu i dodać na nowo w profilu by było widać nowy poziom osiągnięcia pod opisem miasta. Dzisiaj to zauważyłem gdy osiągnięcie z...
  17. Molthess

    Dyskusja o wersji 1.101

    Jestem w szoku. Brawo Wy!!!
  18. Molthess

    Majówka 2017 - dyskusja

    Ja odpuściłem sobie wykonywanie zadań z eventów. Jak widać teraz przyszła pora postawienie na ilość, a nie jakość eventów.
  19. Molthess

    Piąte urodziny Forge of Empires - dyskusja

    Zapewne dopiero gdy skończy się event. Trzeba przecież namolnie pokazać, że trwa event. Ale trzeba też poukrywać i utrudnić dostęp do przydatnych opcji. Niedługo nadciąga kolejny event zapewne z ogromną strzałką informującą o trwaniu tegoż eventu i gdzie przecież co trzeba kliknąć.
  20. Molthess

    Dyskusja o wersji 1.99

    Co dzisiaj tak ujowo działa ta gra? Od samego rana do teraz, do południa wszystko wczytuje się wolno. Gra wczytywała się wolno, a teraz wejście do perły trwa kilkanaście sekund i na przykład wejście do tawerny znajomego też trwa kilkanaście sekund albo i więcej. Inne strony działają mi...
Do góry