Lato 2017 w FoE - Dyskusja

DeletedUser11629

Guest
Za zestaw? :? Jak to?

Myślałam, że chodzi Ci o to ile PR "produkuje" zestaw, mój błąd.

Nooo... a o co innego może chodzić...? Kompletny zestaw budynków z Pałacowego Zestawu "produkuje" 6 PR. Niekompletny produkuje ich okrągłe 0, słownie: zero.
 

DeletedUser17201

Guest
Jest już po 13, naprawdę ze startem lecicie sobie w kulki.
 

DeletedUser17201

Guest
haha i w tym momencie się włączył, widać trzeba było napisać :p
 

DeletedUser11629

Guest
haha i w tym momencie się włączył, widać trzeba było napisać :p
Brawo za skuteczność :D

Doprawdy, jesteście żenujący. Ogłoszenie za pięć dwunasta, każdy event włączacie coraz później... a potem się dziwicie, że coraz więcej kubłów z pomyjami się na was wylewa... to już się możecie przestać dziwić.
 

DeletedUser16845

Guest
Dobrze się zaczyna, Pałac Maharadży zgarnięty w drugim kręceniu kołem ;) Przynajmniej nie muszę już kończyć dodatkowej linii zadań co mnie cieszy, bo podbijanie prowincji mogę odpuścić :p

Rozumiem, że tym razem kuponów nie będzie można znaleźć gdzieś w dziczy dookoła miasta? A szkoda.. lubiłam przeszukiwanie terenu centymetr po centymetrze :D
 

DeletedUser11629

Guest
No i sprawdziłam tą waszą losowość. 12 losowań, dwa koła z elementami zestawu - nie, nie wygrałam żadnego :D Za to trzy baobaby, dwa zigguraty i kupę pozostałych śmieci (tak, ziggurat to śmieć). 5 losowych planów w złotym kole to też jest ŚMIEĆ.
 

DeletedUser16845

Guest
Jedno koło, 8 losowań i kolejny element Pałacu Indyjskiego wpadł - Plac Zabaw Bandar. Także do kompletu został mi jeden element, Staw. Nie liczę obu wież, bo dostanę za zadania.
 

Borisel

Hrabia
Mozna wiedzieć co zrobiliście z grą ostatnimi czasy? Są takie lagi , że nawet nie mogę ruszyć ekranem miasta . Nie można przejść do listy pereł znajomego bo się zawiesza . I to przy wyłączonych animacjach ... Brawo...
 

DeletedUser15228

Guest
Jak dla mnie śmiech na sali,rozwalenie najlepszego dla mnie eventu. Zbalansujmy koło fortuny ,dajmy mniej zaopatrzenia .Brzmiało super a praktyka do bani.
Zmniejszyliście ilość super nagród na kole. Dla przykładu w poprzednich eventach na kole ŚW była do wygrana 4 razy w jednym polu, teraz można wygrać ją raz na jedno koło więc w efekcie prawdopodobieństwo jej wygrania jeszcze bardziej się zmniejszyło. Moje pierwsze wrażenie z tego eventu jest już negatywne zobaczymy co będzie dalej...
 

DeletedUser16730

Guest
STRZAŁKOOOOOO - zniknij....

Zapomnij!


Niektóre z najcenniejszych nagród nie są już dostępne 4 razy w pojedynczym zestawie, ale w zamian zostały rozłożone w różnych zestawach.

Tak trochę popatrzyłem na nagrody w kole i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to kłamstwo. Kolejne zresztą. Nic nie ma w zamian, w zamian jest 20PR, oaza, 5 planów itp. uznane za najcenniejsze i to one są w różnych zestawach. Widziałem już koło fortuny takie jak było wcześniej. Obsługa gry nas z roku na rok systematycznie okrada i karmi bajkami!
 

DeletedUser17575

Guest
W Kole Fortuny powinna być jeszcze nagroda pocieszenia. Mianowicie kolacja z żoną Maharadży w Fontannie Słoni :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molthess

Baron
Może byście coś zrobili by można było w ogóle wejść do gry. Ładowanie staje na 70% i koniec. Elvenar działa, strony w przeglądarce szybko się ładują. Jak zwykle problemy gdy coś wprowadzacie.
 

DeletedUser12852

Guest
Szczerze ? te 20 PR z koła to jak zapomoga dla bezdomnych :/ 20 PR pffffffff zrozumiałbym gdyby było to 100 PR ale 20 ?? Szkoda na to biletu :/
 

DeletedUser15228

Guest
To ma być jedna z "fajnych" nagród dzięki której będzie jeszcze mniej szans na nagrody które gracze chcą dostać :)
 

DeletedUser16730

Guest
Kiedyś się czekało na event jak na Boże Narodzenie, teraz jak na wizytę teściowej. Profity też są porównywalne.
Dobrze, że są gracze którzy grają od 3-4 miesięcy, przynajmniej nie mają świadomości co stracili...
 

DeletedUser17220

Guest
Dopóki nie zobaczyłem, co zrobili z kołem, byłem naprawdę skłonny puścić trochę diaxów na bilety. Ale zobaczyłem - zapomnijcie o moich diamentach. Pójdą na rozszerzenia.
Mam nadzieję, że księgowy po zrobieniu posumowania wpływów w trakcie eventu i porównaniu go z zeszłorocznymi, osiwieje. I to bynajmniej, nie z radości.
 

DeletedUser16730

Guest
Mam nadzieję, że księgowy po zrobieniu posumowania wpływów w trakcie eventu i porównaniu go z zeszłorocznymi, osiwieje. I to bynajmniej, nie z radości.

Na naszych serwerach H ich uratuje. Jestem w grupie diamentowych strategów od 13stej już 8 razy nagrodę sąsiedzką zdobyłem, a jeszcze nie zakręciłem. :)
 

DeletedUser17760

Guest
Teoretycznie można mieć zestaw z pałacem na 100%. Z ratusza codziennie dostaje się jeden kupon (event potrwa 22 dni), z misji można mieć ponad 38 (nie wiem ile jest nagród po 2 kupony, liczyłem po 1 kuponie za misje), a żeby wyczyścić całkiem koło fortuny potrzeba 29 losów, więc wystarczy oszczędzać kupony i pod koniec eventu zaczekać aż w kole będzie jeden z dwóch brakujących elementów i losować do oporu. Kuponów powinno starczyć na 2 całe koła.
 

DeletedUser17554

Guest
Założyłem konto pod koniec drugiego eventu letniego w zeszłym roku. Nie wydawałem ani grosza, żeby zbierać na diaxy na TEN letni event. I co? Zmieniam grę. Wolę już domino układać niż patrzeć jak każdy kolejny event jest "coraz przyjaźniejszy dla graczy". Jak się ŚW lub studnie sypały to był ****** nieprzyjazny, Żenua
 

DeletedUser17830

Guest
event może być tylko dlaczego biletów na drzewkach nie można znaleźć jak w zeszłym roku na wakacje eh.....
 
Do góry