[Forum ogólne] Zaprzestanie żartobliwych wiadomości w temacie o nowościach i poprawkach

Czy chcesz by ich zaprzestano?

  • Tak.

    Głosy: 12 48,0%
  • Nie.

    Głosy: 13 52,0%

  • W sumie głosujących
    25

Molthess

Baron
Jak już wiemy od pewnego czasu zamiast otrzymywać konkretną, rzetelną i poważną informację w tematach traktujących o nowościach i poprawkach, otrzymujemy prawie zawsze żartobliwie napisane wiadomości typu jak ta: "Pamiętacie jak naprawiliśmy skaczące gwiazdki znad budynków? Wygląda na to, że żyły swoim życiem i ponownie zaczęły skakać. Nic, czego nie da się naprawić odrobiną kleju. Są teraz, i miejmy nadzieję pozostaną, statyczne.". Pomysł jest taki by obsługa pisała w temacie nowości i poprawkach w sposób prosty i poważny, nie z brakiem powagi. Później jak powstają błędy po aktualizacjach to nie jest do śmiechu.
 

ZebraK

Szlachcic zagrodowy
O Jezu, nie przesadzajmy z tą powagą xd Luz jest potrzebny w życiu, to tylko aktualizacja do gry. Mi taka forma akurat się bardziej podoba.
 

Auraya

Hrabia
ogłoszenie powinno być krótkie i treściwe. wiadomość serwerowa głosi też, że zawiera pełną listę zmian. więc zamiast tłumaczenia słowo w słowo, wolałabym dostać listę konkretów
 
Przeciw
Humor jest potrzebny, inaczej będziemy tylko cywilizacją smutasów ...
a co do tego, jak przekazują informacje, to trochę śmiechu zawsze jest potrzebne, ponieważ potem następuje gorzkie rozczarowanie, że zamiast naprawić jakąś funkcję spierniczyli ją do reszty
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Nie tłumaczę tekstu dotyczących nowości czy poprawek, ale odkąd zmieniono surowy ton polegający na ich wyliczeniu o wiele więcej z nich pamiętam. W życiu jest wystarczająco dużo goryczy (np pogoda w środku lata...), humor się przyda.

Tak wiem, teraz wyleje się fala hejtu, bo supporter zabrał głos. Przyzwyczaiłam się ;) ale jako Gracz też mam prawo się wypowiedzieć.
 

Marik

Książę
Chcecie humorystycznie, czy poetycko proszę bardzo, ale dodajcie też wersję skrótową. Jak dostaje info o zmianach to chciałbym wiedzieć krótko i na temat czego dotyczy ta aktualizacja: zmieniliśmy to, to i to koniec kropka. Miło by było usłyszeć ,,Tym razem niczego nie zepsuliśmy ;) ,,
 
Do góry