Piąte urodziny Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser9022

Guest
Swoją drogą, szkoda, że nowy król i nowa królowa nie dają więcej monet niż ich stare wersja, a wręcz mniej...
W inwentarzu pokazywało, że Król i Królowa dają po 21000 monet z Oceanicznej, tymczasem po postawieniu dają 41 000 zamiast około 60 000 bo mam bonus 200 % do monet
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
a ja mam inne pytanie gram w FoE na testowym i tam z tego eventu byl dodatkowy budynek ruiny ogrodu ktory kazdy dostal jak tylko sie event zaczal tutaj widzialem robiac zadania ze jest rowniez (przynajmniej na obrazku) a teraz mam wszystkie zadania zrobione i jakos tego budynku nie wiedze mam tylko krola i krolowa. Ruiny ogrodu daja permamentnie zadowolenie i bonus do obrony ( na testowym) czy brak tego budynku to jakis bug czy ttuaj tak ma byc
 

DeletedUser17775

Guest
A ja bym chciał się dowiedzieć: do której godziny dokładnie trwa event? Jestem początkującym graczem i zdobywanie Forge Pointsów nie jest takie łatwe jak w późniejszym etapie gry, więc chciałbym wiedzieć czy warto skupiać się na evencie. Nie wiem, czy zdążę wszystkie misje wykonać

Pozdrawiam,
Zarghar
 

DeletedUser7795

Guest
Nie jest podana godzina zakończenia eventu i nie wiadomo dokładnie czy event trwa do 23 kwietnia do godziny 00:00 czy do 24 kwietnia do godziny 00:00.
 

DeletedUser17656

Guest
Zaczął się tak mniej więcej w południe 20-go, więc i tak się powinien skończyć. W ewencie wiosennym było odliczanie czasu ale tutaj nie ma gdzie odliczać.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Chodzonce Zuo @Alvaro11 @Zarghar
Odliczanie do końca eventu znajduje się w oknie, widocznym po kliknięciu w przycisk ze znakiem zapytania [?] obok przycisku z "iksem" [X] przy zadaniu eventowym.

@kirrax22
Informacja o tym budynku znajduje się w ogłoszeniu. Na poprzedniej stronie zwracałem na to uwagę.

Jak to się ma do tej podpowiedzi?

Podpowiedź ta jest nieprecyzyjna, mogę jedynie przeprosić za taką jej treść, która może wprowadzać w błąd Graczy.
 

DeletedUser17009

Guest
I tu moje pytanie, czy ten dodatkowy budynek jest tylko jeden na jedno konto, a jeśli tak, to dlaczego nie było okienka wyboru w jakim świecie chcę go otrzymać?
Ja bym chciał ponowić pytanie, które najwyraźniej gdzieś "umknęło" i nie doczekało się odpowiedzi...
 

DeletedUser17606

Guest
Najlepszego FoE
Przy okazji z takim pytaniem się zwracam kiedy zmienicie ssytem dodawania pr bo naprawde zaklikac sie można. A co do zadań w eventach naprawde ciagle to samo. Moim zdaniem w każdym evencie powinna być alternatywa dla technologi. Niektórzy przez to eventy odpuszczaja. Dajecie coraz wiecej eventow gdzie są budynki do wygrania zestawy budynków przestańcie dawać jako nagrody przechowaj budynek dlaczego miałbym rezygnować z bazarów. Zamiast tego jeśli jest do wygrania zestaw budynków bądź jakis budynek a teraz widze robicie dwie listy zadań więc moglibyście się zastanowić nad nagrodą na koniec drugiej listy zadań która np. było by rozszerzenie terenu. Terenu naprawde jak na lekarstwo dajcie wiecej terenu ludzie będą się szybciej rozwijać.
 

DeletedUser16730

Guest
Poza tym dlaczego mam teraz czekać do 24 kwietnia, skoro ukończyłem go 21?

Dobre pytanie, chyba o jakiś balans chodzi bo na becie było na drugi dzień po skończeniu zadań. Ewentualnie jeszcze im ruin nie dowieźli i sami czekają na dostawę...

Ja bym chciał ponowić pytanie, które najwyraźniej gdzieś "umknęło" i nie doczekało się odpowiedzi...

Skąd taki pomysł, że ruiny są jedne na konto? Przypadają jedne na parę królewską i pojawią się w schowku po skończeniu eventu u tych którzy zrobią wszystkie zadania.
 

DeletedUser15806

Guest
A ja mam takie pytanie: kiedy wreszcie zniknie tablica na początku gry zapraszająca mnie do udziału w evencie, który już ukończyłam?
 

DeletedUser17009

Guest
Skąd taki pomysł, że ruiny są jedne na konto?
Przeczytaj cały post Alvaro11, którego kawałek przytoczyłem.
Też myślałem ze na każdą pare i na wszystkich światach (na których gram) event przeszedłem. I mam nadzieję, że na wszystkich dostanę ruiny.
Tak czy inaczej Alvaro zasiał we mnie niepokój.
 

Molthess

Baron
A ja mam takie pytanie: kiedy wreszcie zniknie tablica na początku gry zapraszająca mnie do udziału w evencie, który już ukończyłam?
Zapewne dopiero gdy skończy się event. Trzeba przecież namolnie pokazać, że trwa event. Ale trzeba też poukrywać i utrudnić dostęp do przydatnych opcji. Niedługo nadciąga kolejny event zapewne z ogromną strzałką informującą o trwaniu tegoż eventu i gdzie przecież co trzeba kliknąć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17497

Guest
@Molthess Na becie w trakcie "meidei" napadu niebieskiej strzałki nie uświadczyłem, jakkolwiek założyłem miasto już w tracie trwania wydarzenia, więc może to tylko dla tego. ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Widzę, że dali nawet tam gdzie nie ma pary tylko wrzucili wszędzie z urzędu.
Pośród ogrodu siedzi ta królewska para...

comment_7Vyw2xNFue2wwVOag4F3S0PdwGFg1V18,w400.jpg
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To, że drzewko jest na koniec to wiem, bardziej zastanawia mnie czy z zadań będzie coś ciekawego typu zestaw do renowacji czy ulepszania, może jakąś SW wrzucą jako nagrodę za zrobienie zadania( marzenie)?
 

DeletedUser17497

Guest
Nagrody będą głównie losowe, a oprócz nich i drzewka dostaniesz jeden zestaw do renowacji i trzy paczki z losowymi boostami. Oczywiście o ile ukończysz wszystkie zadania.

Tak w ogóle, to jeśli ktoś jeszcze nie wie, to meidei powinien zacząć się w przyszły weekend. (Według informacji z planszy wczytywania, trwa 12 dni do 11 maja.)
 
Do góry