Piąte urodziny Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser9824

Guest
Fajnie Fajnie, 5 lat minęło. Nieźle. Ja chyba gram coś kolo 4 ;)
Szkoda że nadal nie ma trybu edycji. :D
 

DeletedUser16965

Guest
Wszystkiego najlepszego dalszego dynamicznego rozwoju w kierunku oczekiwanym przez graczy..;)

a jakiś dokładny opis nagród i tego co dają można dostać??:)
 

DeletedUser17098

Guest
Pewnie, wszystkiego najlepszego. Ja gram od listopada zeszłego roku... pięć lat mówicie ;) Ja gdybym grał od początku, tej rocznicy pewnie bym nie dożył, bo czasem tak wkurza mnie to FoE że eh...:p
 

DeletedUser17755

Guest
Gratulacje i mam nadzieję, że nowy event będzie bardziej sprawiedliwy z nagrodami, niż poprzednie gdzie nagrody losowało się. Nagrody powinny być gwarantowane po wykonaniu zadań, a nie losowane, gdzie losowanie uzależnione od jeszcze czegoś tam, co trzeba było zbierać. :(
 

bartekmod

Książę
event się kończy, zaraz nowy, i tak na okrągło tylko event event event... dalibyście pograć przynajmniej 2 miesiące w spokoju bez eventu... no, chociaż miesiąc? :p
 

DeletedUser17416

Guest
Sto lat FoE! :haha: Ja tam cieszę się na każdy event, ale owszem zgadzam się z @karina185! Ostatnim sprawiedliwym jak chodzi o nagrody eventem był ten ze Świąt Bożego Narodzenia.
 

DeletedUser15836

Guest
Gratulacje i mam nadzieję, że nowy event będzie bardziej sprawiedliwy z nagrodami, niż poprzednie gdzie nagrody losowało się. Nagrody powinny być gwarantowane po wykonaniu zadań, a nie losowane, gdzie losowanie uzależnione od jeszcze czegoś tam, co trzeba było zbierać. :(
W tym evencie chyba 90% nagród to pewniaki, losowane to chyba 1 lub 2 ;)
 

DeletedUser15016

Guest
a ja bym chciała żeby w nagrodach przypadających lub losowych znalazło się rozszerzenie terenu,bo tego mi najbardziej brakuje :)
dostajemy różne nagrody,ale nie ma ich gdzie postawić,bo brakuje terenu i co niektóre zalegają w inwentarzu :)
Pozdrawia Ola i gratulacje z okazji urodzin :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17712

Guest
1000 lat w zdrowiu, szczęściu i z pomysłami na dalszy rozwój FoE, jeszcze gdybyście dopracowali evenety do możliwości gry, tak aby każdy, kto regularnie gra, mógł dostać zasłużoną nagrodę, tj. możliwość wyboru zadania, bo często zdarza się, że np. opracowanie nowych technologi wstrzymuje jego wykonanie, bo wiąże się ze zamianą epoki, co nie zawsze jest możliwe a mogłoby być np: "opracuj technologię lub wydaj 20 PR w mieście sąsiada, którego najczęściej atakujesz" +hahahahahahah i jeszcze aby w nagrodach za poszczególne zadania można było, otrzymać rozszerzenie terenu za np. dodatkowe zadanie poboczne????? Wszystkiego naj... i oby... i żeby.... i niech.....
 

DeletedUser15016

Guest
myślę że otrzymanie nagrody - rozszerzenie terenu w eventach,zadaniach z paska,w wyprawach gildyjnych itd ucieszyło by wielu graczy (:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12942

Guest
Wszystkiego najlepszego FoE <3 moc nowych inspiracji i pomysłów na następne 5 lat . :)
 

DeletedUser17497

Guest
myślę że otrzymanie rozszerzenia terenu w eventach,zadaniach z paska,w wyprawach gildyjnych itd ucieszyło by wielu graczy :))
Popłakałbym się z radości. ;) Jeszcze jesieni średniowiecza nie skończyłem, a już nie mam na nic miejsca!

Najlepszego FoE! Od siebie życzę zarówno żebyś w tym roku przestał dawać swoim graczom powodu do płaczu, jak i tego aby twoi gracze nareszcie przestali płakać bez powodu! :p
 

DeletedUser16813

Guest
tez wszystkiego co najlepsze, następnych owocnych 5ciu lat!
 

DeletedUser17709

Guest
a trzeba polubić na fejsie i zaobserwować na instagramię
 

DeletedUser15848

Guest
Moglibyście dać alternatywę czasem dla zadania - ukończ badanie. Nie każdy chce śmigać przez epoki z każdym eventem ;)
 

DeletedUser17534

Guest
Moglibyście dać alternatywę czasem dla zadania - ukończ badanie. Nie każdy chce śmigać przez epoki z każdym eventem ;)
A w tym evencie czasem nie miało jej być?
przecież w tym evencie właśnie są dwa zadania "zbadaj technologię" i oba mają alternatywę, wiec o co Wam chodzi?

A w tym evencie czasem nie miało jej być?
Osobiście wolałbym by nie było przez kolejnych kilka eventów ;)
dlaczego? przecież jak chcesz zbadać technologię, to badaj, nikt Ci nie broni :)
 
Do góry