Piąte urodziny Forge of Empires - dyskusja

DeletedUser16965

Guest
a skąd się dostaje ogród do tych statuetek króla i królowej ??
 

DeletedUser16730

Guest
Po zakończeniu eventu pojawi się w inwentarzu.

Swoją drogą to kolejna pokręcona koncepcja. Król z królową są pokazani, że się dostanie po zakończeniu eventu i wylądują w inwentarzu, a ruiny będą identycznym sposobem w identycznym momencie w identycznym miejscu, ale już nie można pokazać jak poprzednich tylko trzeba o tym napisać w innym miejscu.
Ja chyba zwyczajnie nie nadążam za logiką Inno.
 

DeletedUser14610

Guest
Brawo, brawo za kreatywność, szczególnie ta 5 rocznica ukazująca się za każdym razem, jest szczególnie w*****aj...,KIEDY TO ZNIKNIE?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
A dokładnie to kiedy?
Jak już caly event dobiegnie końca?
Czy jak sie skończy zadania?

Czytając ogłoszenie, można się w łatwy sposób dowiedzieć kiedy :)

Po zakończeniu jej niewielkiej linii zadań, zostaniecie nagrodzeni nowymi, bardziej imponującymi wersjami budynków Król i Królowa. Będą one tworzyły nowy zestaw razem z trzecim budynkiem, który zostanie dodany do Waszych inwentarzy automatycznie przed zakończeniem eventu - 24 kwietnia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17009

Guest
Czytając ogłoszenie, można się w łatwy sposób dowiedzieć kiedy :)
A dzięki za odpowiedź :)
Przyznam, że nigdy nie wczytywalem sie w ogloszenia aż tak dokladnie...;)
Ale to może dlatego, że nie bylo jeszcze takiego sposobu rozdawania nagród:p
 

DeletedUser14109

Guest
Czytając ogłoszenie, można się w łatwy sposób dowiedzieć kiedy :)

Jak to się ma do tej podpowiedzi?
68634061586920651246.png


Koniec eventu można nazwać, że jest to w trakcie serii zadań?
Poza tym dlaczego mam teraz czekać do 24 kwietnia, skoro ukończyłem go 21? :)
 

DeletedUser7261

Guest
Nieee no, super alternatywa, zwiad prowincji albo technologia. Gratuluję, już całkiem odbiło tym co układali te zadania.
 

DeletedUser12871

Guest
Cieszcie się że w ogóle są ;) w Majówce już ich nie będzie a jak zawsze będą zadania typu zbadania technologi i podboju prowincji, i to nie raz ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Ciekawe dlaczego nie zaliczyło mi tego zadania skoro mam podbite wszystkie prowincje..teraz co mam bić biednych sąsiadów bo zadanie jest kulawe?
 

DeletedUser15836

Guest
Swoją drogą, szkoda, że nowy król i nowa królowa nie dają więcej monet niż ich stare wersja, a wręcz mniej...
 

DeletedUser12871

Guest
A mi z kolei zaliczyło zadanie "odkryj prowincję albo zbadaj technologię" z automatu, co prawda technologie mam wszystkie zrobione ale prowincje nie (zostały chyba 4 do podbicia) :)
 

DeletedUser17656

Guest
A ja mam inny problem albo wątpliwość. Otóż gram równolegle na dwóch światach, w końcu wolno. Przed chwilą pojawiło mi się okienko z informacją, że mam wypatrywać prezentu 24-go. Do tej pory wszystko rozumiem. Kliknąłem zielone ok i wyskoczył komunikat, że wystąpił błąd i że nagroda jest już wykorzystana w innym świecie.
I tu moje pytanie, czy ten dodatkowy budynek jest tylko jeden na jedno konto, a jeśli tak, to dlaczego nie było okienka wyboru w jakim świecie chcę go otrzymać?
 

DeletedUser17646

Guest
Wszystkiego najlepszego FoE <3 . Życzę wam mocy nowych inspiracji i pomysłów na następne 5 lat . Gram niecałe 2 mce i wciąglo mnie to budowanie.. Event na 5-cio lecie SUPER ! Juz skończylem i wzbogacilem się o wspaniale ulepszenia. Dziękuję i byle tak dalej!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nieee no, super alternatywa, zwiad prowincji albo technologia. Gratuluję, już całkiem odbiło tym co układali te zadania.
Tak naprawdę to cieszę się, że przynajmniej coś. W poprzednim evencie nie zdobyłem całego zestawu przez 2 badania pod rząd wymagające dużej ilości prometu, gdzie ja go miałem kilka sztuk :/ Najpierw stanąłem na jednym z pierwszych zadań, a później w dodatkowych... Zwiad u mnie trwa ok. 2 dni gdzie na zdobyciu prometu straciłem pewnie z ponad tydzień. Także ta zmiana jak najbardziej na plus :D
 
Do góry