Najazdy kwantowe - dyskusja!

Bez tytułu.png
Wiem że angielsku jest dla niektórych bardzo trudnym językiem, ale może by tak jednak nie korzystać z translatora, tylko zatrudnić jakiegoś tłumacza, który przy okazji zna mechaniki gry.
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Dla mnie gra, która nie na interakcji miedzy ludzkiej to traci na wartości, nie ma emocji, są jakieś tabelki, cyferki, gdzie te emocje,m gdzie miało gvg,
Na gvg czekało się na 20, żeby poklikać sobie, nie ważne , że byłeś jednoosobową gildią, czy topową, wchodziłeś kiedy chciałeś i sobie coś powalczyłeś, a teraz co. Następne klikanie, bez sensu. bez emocji, widzę, że najazdy, to będzie gra dla emerytów po 70, zawsze, żeby był czas na kliknięcie
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
Jaki żal... zmieniłem gildie na Dinegu i straciłem kwantową osadę oraz możliwość uczestnictwa w najazdach :(
o panie..

Dla mnie gra, która nie na interakcji miedzy ludzkiej to traci na wartości, nie ma emocji, są jakieś tabelki, cyferki, gdzie te emocje,m gdzie miało gvg,
Na gvg czekało się na 20, żeby poklikać sobie, nie ważne , że byłeś jednoosobową gildią, czy topową, wchodziłeś kiedy chciałeś i sobie coś powalczyłeś, a teraz co. Następne klikanie, bez sensu. bez emocji, widzę, że najazdy, to będzie gra dla emerytów po 70, zawsze, żeby był czas na kliknięcie
przestan gledzic, nie podoba sie QI - nie graj
a GvG bylo oglaszane od dawna do usuniecia, a historia pokazywala ze od lat to bylo niedostosowane do rozwoju gry
daj spokoj
 
no nie powinno tak być, przydałby się chociaż 1 dzień 'okna transferowego' w ciągu 2 tygodni, podczas którego nie wywala Cię ani z GPC ani z Najazdów.
bo bez okna transferowego to jest lipa, przy zmianie gildii zawsze coś tracimy - albo najazdy albo GPC
 
Szkoda, że walki na NK nie są zaliczane do zadań oraz bonusów z ZH. A jak jest z punktami rankingu generalnego, bo nie zwróciłem uwagi?
 
Do góry