Najazdy kwantowe - dyskusja!

Endriu*

Baron
Żerują na portfelach, nie dość że te najazdy to gniot, to jeszcze płacić za to, to jest dopiero żart
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DonBeker

Baron
Czyli na koniec warto otworzyć tylko darmowe skrzynki, a odłamki sobie zostawić na kolejne QI? Czy wykorzystać od razu, bo będą się od nowa liczyć i zdobyte przepadną?
 

deliryk

Wicehrabia
dostalem w skrzyni 250 fragmentow kolosa 1lvl. ale w nagrodach za poziomy byly tez zestawy kolosa i kilka innych bajerow do wszystkich noeych budynkow ktorych w ogole nie ma w skrzyniach. za miast tego w drugiej skrzyni dostalem surowce do miasta :)

Skrzynie będą dostępne do odbioru na zakończenie sezonu. Z każdym nowym poziomem trudności, jakiego podejmuje się Twoja Gildia, zawartość skrzyń na koniec sezonu będzie się poprawiać. Ostateczna zawartość skrzyń będzie zależała od najwyższego poziomu trudności, jaki udało się gildii pokonać w danym sezonie.

wyglada jednak na to ze z poziomow guzik sie dostanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Endriu*

Baron
To jednak w błędzie jestem twierdząc że za levele poszły do skrzyń. Zatem dymają jeszcze bardziej
 

deliryk

Wicehrabia
dostalem info z supportu
na konirc dostajeez tylko te skrzynie

także moi drodzy, nie wydawajcie diaxów, a uzbiersne odlamki kwantowe nie wydawajcie na "energię" czy inne bzdety - zostawcie na jakies skrzynie na koniec

wyniki tego NK spraeia, ze jeszcze wiecej osob oleje te NK...
a miało być tak pięknie..
 
Pierwsze podsumowanie.
Trochę błędów własnych w organizacji , ale doświadczenie zaprocentuje.
Niemniej kto chce bić się o top bez diamencików/kasy się nie obejdzie.
Najgorsze jest to że było wiele momentów w których rozgrywka wymagała dużego nakładu czasu i nie po to żeby grać tylko żeby poczekać aż wojsko się podreperuje do następnej bitwy. Jeśli się tego nie zrobiło tylko odstawiło komputer to oczywiście uzdrowione wojsko czekało i marnowało czas a my nie robiliśmy postępu.
Jak wkalkulujemy że to ma trwać 6x2tygodnie to nawet jak wyrobimy się w organizacji to zdecydowanie to jest przegięcie.
Myślę że nawet ci którzy ochoczo biją się o top będą mieli szybko dość tej rozgrywki zresztą ile Kolosów można postawić w mieście.
Ale można sobie w to pykać relaksacyjnie , nawet samemu, zrobić kilka lvl kolosa w jednym etapie i luzik.
W moim odczuciu , ta rozgrywka jest bardziej męcząca niż Patryk.
A my tu chcemy się zrelaksować , odpocząć ....:haha:
 
W podsumowaniu edycji brakuje wskazania, na którym węźle/poziomie ukończyliśmy NK i ile punktów zgromadził każdy z gildian. Jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Na czym polegało to złe zrozumienie nagród? bo widze, że inny wątek od razu był zamknięty.

Opis przy poziomie był prosty

Na zakończenie masz szanse na zdobycie nastepujących nagród: i tam między innymi było 250 fragmentów różnych budynków.

To kiedy niby te szanse byly? jak na każdym węźle nagroda 40% była na dużo mniejszą ilość fragmentów.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Czego nie rozumiecie, albo nie widzicie? Powtórzę, to jeszcze raz: celem IG jest srebrna i złota linia nagród, a nie Wasze historyjki z fragmentami, skrzyniami czy nagrodami ;)
 

koordi

Wójt
Na czym polegało to złe zrozumienie nagród? bo widze, że inny wątek od razu był zamknięty.

Opis przy poziomie był prosty

Na zakończenie masz szanse na zdobycie nastepujących nagród: i tam między innymi było 250 fragmentów różnych budynków.

To kiedy niby te szanse byly? jak na każdym węźle nagroda 40% była na dużo mniejszą ilość fragmentów.
Chodzi o to, że nagrody z 6 skrzyń zmieniały się w zależności od tego, który lvl NK ukończyliście. Jedni dostaną złote fragmenty a inni jak ja, choć byli w topce wykonanych akcji, dostaną 200pr czy surowce. Nic z lvli się nie kumuluje, jedynie podmienia nagrodę w skrzyni. Nie wiadomo ile skrzyń zamienią się i na jakich zasadach.
Krótko mówiąc, olej nagrody z poziomów. Liczy się tylko to co ugrasz sam. Nie wydawaj odlamków, magazynuj i wydaj potem na skrzynie. Wydawanie Odłamków w trakcie NK jest bezsensem, bo okaże się że inni nic nie robiąc finalnie mają lepsze nagrody niż Ty bo im lepiej wylosowalo.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Chodzi o to, że nagrody z 6 skrzyń zmieniały się w zależności od tego, który lvl NK ukończyliście. Jedni dostaną złote fragmenty a inni jak ja, choć byli w topce wykonanych akcji, dostaną 200pr czy surowce. Nic z lvli się nie kumuluje, jedynie podmienia nagrodę w skrzyni. Nie wiadomo ile skrzyń zamienią się i na jakich zasadach.
Krótko mówiąc, olej nagrody z poziomów. Liczy się tylko to co ugrasz sam. Nie wydawaj odlamków, magazynuj i wydaj potem na skrzynie. Wydawanie Odłamków w trakcie NK jest bezsensem, bo okaże się że inni nic nie robiąc finalnie mają lepsze nagrody niż Ty bo im lepiej wylosowalo.
nie widzialem by nagrody ze skrzyń się zmieniły xd od 1 lvl do 8 (czy 9) były cały czas takie same
 
U mnie nastąpiło przetasowanie. Miałem ostatniego dnia dwie paczki pr`ów do wylosowania, 100 i 250. Po zamknięciu edycji zrobiła się z tego jedna paczka 350 a zamiast drugiej fragmenty. Niestety los mi nie sprzyjał i z dwóch darmowych skrzyń wypadły towary z pozostałych slotów.
 

DonBeker

Baron
A ja tak z innej beczki trochę...po wprowadzeniu QI zniknęło nam okienko z możliwością zmieniania gildii "bez konsekwencji". Aktualnie, aby zmienić gildii trzeba z czegoś zrezygnować. Odpuścić sezon QI, albo GPC. Tak to chyba nie powinno do końca wyglądać?
 

deliryk

Wicehrabia
A ja tak z innej beczki trochę...po wprowadzeniu QI zniknęło nam okienko z możliwością zmieniania gildii "bez konsekwencji". Aktualnie, aby zmienić gildii trzeba z czegoś zrezygnować. Odpuścić sezon QI, albo GPC. Tak to chyba nie powinno do końca wyglądać?
w QI i tak najwazniejsze nagrody ugrasz w trakcie trwania, a nie na koniec
takze predzej z QI bym rezygnowal niz z GPC
 

DonBeker

Baron
Nie no, jasne. Bardziej mi chodzi o to, że aktualnie gracz jest zmuszony zrezygnować z czegoś, aby zmienić gildię. Trochę dziwne podejście Inno do tematu..
 

Endriu*

Baron
Nagrody na koniec hmm.... hipotetycznie zmieniam gildie na top 1 w najazdach na finałowy sezon, dostane nagrody za top1?
 
Do góry