Wildlife 2024 - komentarze

koordi

Wójt
A ta dodatkowa linia zadań, gdzie można było wygrać jakieś "bagienko" czy coś w tym stylu, to rozumiem, że to takie chwilowe było ? Na dwa dni i pozamiatane ? Bo widzę, że już nie ma tej dodatkowej linii zadań...
Tak, ma być jeszcze 2x we wtorki

Masz jeszcze 20dni przecież. Zbieraj łapki
 

Dixaroc

Baron
Witam czemu ten event jest do kitu szansa na zdobycie budynku prawie równa zero
Jeszcze nie zdarzył się event, w którym nie udało mi się zdobyć głównego budynku, grając zupełnie na luzie i bez wydawania jakiejkolwiek kasy czy nawet zebranych diaxów.

Pay for Win już na maxa w evencie idzie. Game over i pora znaleźć po 8 latach inną grę.
Wyluzuj? To nie turniej, aby się stresować. Serio, wystarczy grać i samo przychodzi.
 

Marik

Książę
Załóż sobie farmy i zgarniaj 3400dx co 2 tyg. Bez większego zaaranżowania skoro nie chcesz wydawać eurosow
I zamiast grać, będziesz ,,warzywem,, grającym tylko pod eventy i wydawanie diamentów... Policz sobie ile teraz trzeba na zrobienie 1 farmy bo 2 lata mogą nie wystarczyć.
Co do nagród dnia to wypadają dosyć dobrze, tylko trzeba największe skrzynki zdobywać. Oczywiście jak już wcześniej pisali jeśli ktoś idzie pod nagrody dnia to tylko i wyłącznie pod nie ;)
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
I zamiast grać, będziesz ,,warzywem,, grającym tylko pod eventy i wydawanie diamentów... Policz sobie ile teraz trzeba na zrobienie 1 farmy bo 2 lata mogą nie wystarczyć.
Co do nagród dnia to wypadają dosyć dobrze, tylko trzeba największe skrzynki zdobywać. Oczywiście jak już wcześniej pisali jeśli ktoś idzie pod nagrody dnia to tylko i wyłącznie pod nie ;)
mu chodzilo raczej o te 2dniowe farmy, z ktorych z kazdej zgarniasz 340dx i kasujesz

z nagrodami dnia nie zgadzam sie, wpadlo mi od groma nagrod z niskich skrzynek
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Załóż sobie farmy i zgarniaj 3400dx co 2 tyg. Bez większego zaaranżowania skoro nie chcesz wydawać eurosow
Powiem tak: bzdura.

@deliryk
@Dixaroc
Poczytajcie sobie raporty finansowe z ostatniego kwartału 2022 i kolejne, szczególnie ciekawy jest trzeci 2023, kiedy następuje zwrot akcji. Mając na uwadze zmiany z początku roku 2023, macie pełen obraz "co, jak i dlaczego".
 

ketrab005

Baronet
Event zdecydowanie za długi strasznie się to wlecze ewidentnie nastawione na rozciągnięcie w czasie na wyciąganie kasy
 

Marik

Książę
człowiek liczył na jakiś złoty up góry orła, a dali szajs w postaci przejścia dla zwierząt, szkoda że porzucili złote ulepszenia do starszych eventówek
 

Midi

Baronet
IG ile razy chcecie wprowadzić do gry Rywala - chyba trochę przeginacie z tym naciskiem na KASĘ => proponuję jak kończy się jeden to zaraz kolejny aż do końca eventu a później przedłużcie event jeszcze na 3 dni i wprowadźcie jeszcze jednego Rywala - jaką SZANSĘ nawet na srebrną ligę mają gracze, którzy nie wydają BARDZO DUŻO PLN?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
IG ile razy chcecie wprowadzić do gry Rywala
Zgodnie z ogłoszeniem - 3-krotnie w tym evencie :)

Przecież te wyzwania właśnie sprawiają, że osoby odpowiednio przygotowane i zapoznane z mechaniką eventu mogą osiągnąć więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że dzięki tym wyzwaniom Gracze niewydający pieniędzy na grę mają szansę osiągnąć nie tylko srebrną, ale nawet złotą ligę.
 

Midi

Baronet
Zgodnie z ogłoszeniem - 3-krotnie w tym evencie :)

Przecież te wyzwania właśnie sprawiają, że osoby odpowiednio przygotowane i zapoznane z mechaniką eventu mogą osiągnąć więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że dzięki tym wyzwaniom Gracze niewydający pieniędzy na grę mają szansę osiągnąć nie tylko srebrną, ale nawet złotą ligę.
@Zyleta1991 - chyba żartujesz :) IG jest coraz bardziej nienażarte i to widać w KAŻDYM nowym evencie - gra jest super jednak powoli odechciewa się grać gdy jedynym celem obecnie Twórców jest już chamskie wyciąganie kasy z kieszeni graczy. Powoli się zastanawiam, kiedy Ja osiągnę ten break point,dzięki któremu działania Twórców bezpowrotnie zniechęca mnie do aktywnej gry - na teraz "idziecie w dobrym kierunku", żebym Ja i myślę, wielu innych do tego punktu dotarło.
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Sory, ale kurde
dostajecie DODATKOWE ZADANIA do zrobienia. Nie są OBOWIĄZKOWE
nie są NIEZBĘDNE

nie wpływają w żaden sposób na progress w nagrodzie głównej, a wy narzekacie.

Lepiej, żeby ich wcale nie było?
 

koordi

Wójt
Boli po prostu że bez dx nie zrobią całości bo nie wiedzieli ze będzie 2 i 3 raz rywal. Znowu się nie przygotowali
 

deliryk

Wicehrabia
IG ile razy chcecie wprowadzić do gry Rywala - chyba trochę przeginacie z tym naciskiem na KASĘ => proponuję jak kończy się jeden to zaraz kolejny aż do końca eventu a później przedłużcie event jeszcze na 3 dni i wprowadźcie jeszcze jednego Rywala - jaką SZANSĘ nawet na srebrną ligę mają gracze, którzy nie wydają BARDZO DUŻO PLN?
Nie pij proszę przed wypowiadaniem się na forum;)
13 minut i "aligator" w plecaku :hide:
I to na tyle. Do następnego wtorku ;)
Zgodnie z ogłoszeniem - 3-krotnie w tym evencie :)

Przecież te wyzwania właśnie sprawiają, że osoby odpowiednio przygotowane i zapoznane z mechaniką eventu mogą osiągnąć więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że dzięki tym wyzwaniom Gracze niewydający pieniędzy na grę mają szansę osiągnąć nie tylko srebrną, ale nawet złotą ligę.

czy zespół ma jakiś wpływ na komunikaty w grze? może wystarczy przesłać do wszystkich graczy informacje, że jeszcze 1x będzie rywal, żeby znowu nie było zaskoczenia? mało ludzi czyta forum, to mało ludzi wie jak się przygotować
 

Futryna

Rycerz
Nie pij proszę przed wypowiadaniem się na forum;)
A ja się przygotowałem i popieram Pana wyżej, miałem ja dwóch liniach 6 biletów, na pasku 3, dziennych nie odbierałem od ostatniego biletu więc tutaj doszły 2 i wydałem 100 diax na monety 29/32, brakuje biletów ale do północy będą kolejne dwa pewnie trochę monet trzeba będzie kupić ale jakoś się dojedzie. Bez przygotowania jak tydzień temu to koniecznie diax na bilety 10x
 
Do góry