FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

DeletedUser17201

Guest
Więc jeśli ktoś chce zdobyć to mauzoleum (Tolos bożków? Polska język, trudna język, co?) na 10. poziomie, niech szykuje diaxy.
Tolos to niekoniecznie musi być mauzoleum - tym określeniem nazywano również świątynie (ale również budynki niesakralne) zbudowane na planie koła otoczone kolumnadą - czyli coś jak rotunda z kolumnadą po zewnętrznym obrysie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Do tłumaczenia 15 zadania wkradł się błąd, chodzi o rozwiązanie 5 konfliktów, a nie jak napisano rozwiązanie negocjacjami.


"Solve 5 encounters in the Guild Expedition OR In production buildings, finish 24-hour productions 5 times" and "Gather some coins"

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

I dlaczego to mówi Kibic piłkarski, z kontekstu jasno wynika, ze chodzi o TRENERA.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18917

Guest
Czy będzie można wygrać Galerię Sław, jako nagrodę dzienną?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydaje się, że tak, o ile celem są ulepszenia,

Dla najdłuższych podań 1 bramka kosztuje 7 podań to około 1300 napojów.
dla uzyskania 9 ulepszeń trzeba 10 bramek ( 6 ulepszeń). plus dwa za zadania i jedno za ligę.
 

hddk

Hrabia

DeletedUser4282

Guest
Moim zdaniem w tym ewencie powinna być rózna nagroda napoje energetyczne za zadania. Czasem zadanie wymaga 5 minut a czasem 24 h by wykonać je a nagroda to 60 energii z napoju.W zależności od trudności zadania powinno to więcej napoju energetycznego. Na 60 zadań tylko 2 zadania ma większe nagrody (napoje energetyczne o wyższej wartości).

Sądzę że powinny być częściej nagrody pośrednie miedzy tymi 65 zadaniami. Taka strategia by mobilizowała do wykonywania zadań. Wątpi by kogoś ucieszył 2 awatary gdy wykonaniu serii zadań z całego eventu i tylko 2 z 9 do zdobycia ulepszeń nagrody głównej.
Cieszę się że każdy gracz ma szanse na wygranie jakiejś nagrody małej lub większej w zależności od zaangażowania.Jeśli ktoś by się tylko się logował to również może uzbierać energii na to by zdobyć choćby 1 gola i małe nagrody od zawodników przez cały ewent. To pozwala uczestniczyć graczom którzy mają mniej lub więcej czasu na grę. Nie zmusza to do wykonania wszystkich zadań z ewentu by otrzymać nagrodę.
Nie podoba mi się że nie wiadomo które miejsce zajmuje w lidze bo czasem lepiej być na 1 miejscu w niższej lidze niż w lepszej na ostatnim (nagroda pod koniec jest tylko za najlepsze miejsca w lidze). 8)
Hddk dziekuje za tabele która pozwala opracować strategie strzelania gola.
 

DeletedUser16965

Guest
Cala prawda o głównej nagrodzie jest taka za daje 4 pr czyli tyle samo co 4 ŚW, i zajmuje tyle samo miejsca co one.. 15 towarów dziennie, z Chf na 30 lvl sie tyle dostaje? Wiec zamiast marnować diamenty na to cudo lepiej zamiast wrzucać jednorazowo 1000 pr w zadaniu powtarzalnym lepiej zrobic 5 x 200 wyjdzie na to samo albo i.lepiej niż dostaniemy z tego cuda :p
 

kasia2389

Arcyksiążę
(nagroda pod koniec jest tylko za najlepsze miejsca w lidze). 8)
Nagrody otrzymają wszyscy gracze, właściwe dla lig w których są.
mam pytanie czy jest realne zdobycie głównej nagrody bez wydawania diamentów ?
10 bramek to ponad 10000 napojów, nie otrzymasz tyle z zagród za zadania.
Cala prawda o głównej nagrodzie jest taka za daje 4 pr czyli tyle samo co 4 ŚW
Ale potrzebuje mniej miejsca (drogi) i tylko jedną motywację.
 

DeletedUser16965

Guest
10 bramek to ponad 10000 napojów, nie otrzymasz tyle z zagród za zadania.
chciał bym to usłyszeć oficjalnie od suportu ;) że choć poprzednich eventach zdobycie głównej nagrody ograniczyło z cudem, to tym razem posuneli sie krok dalej dając nagrodę nie umożliwia do zdobycia bez diamentów..
 

DeletedUser17530

Guest
chciał bym to usłyszeć oficjalnie od suportu

support jest tu zbędny, energetyków za wszystko można przez cały event otrzymać ok. 7k. Jeśli ulepszeń nie będzie jako nagrody dziennej, to bez wydawania diaxów się nie obędzie :)

Odpowiedź z bety co do ulepszeń w nagrodzie dziennej jest taka:
Ulepszenie jest obecnie niedostępne jako codzienny dodatek specjalny. W zależności od przebiegu wydarzenia i oczywiście opinii w tym wątku, może to ulec zmianie w związku z wydaniem na żywo wydarzenia :). Tak czy inaczej, trzymalibyśmy się naszej polityki generalnie nie ogłaszając, co jest / nie jest w Daily Specials, więc niekoniecznie będziesz wiedzieć, czy zostało dodane, czy nie.
 

DeletedUser11629

Guest
Tolos to niekoniecznie musi być mauzoleum - tym określeniem nazywano również świątynie (ale również budynki niesakralne) zbudowane na planie koła otoczone kolumnadą - czyli coś jak rotunda z kolumnadą po zewnętrznym obrysie.
Tak, ale mi chodziło o tych "bożków" :) Niby poprawne tłumaczenie, ale takie koślawe dla mnie... :)
 

DeletedUser11629

Guest
Wydaje się, że tak, o ile celem są ulepszenia,

Dla najdłuższych podań 1 bramka kosztuje 7 podań to około 1300 napojów.
dla uzyskania 9 ulepszeń trzeba 10 bramek ( 6 ulepszeń). plus dwa za zadania i jedno za ligę.

10 goli trzeba strzelić... OMG, to bardzo zabawne, ponieważ. Wydałam 8k diaxów już na event i strzeliłam zaledwie 5 goli. I pozostałych buteleczek może mi nie styknąć na dalsze 5 goli :)))

Więc... witamy w FoE pay to win full mode! Minimum 8k diaxów, żeby sobie "wygrać" główną nagrodę, na to nie ma słów w języku polskim, które nie zawierałyby odniesień do trzody chlewnej o bardzo nieładnych cechach charakteru...
 

DeletedUser4282

Guest
Kasia 2389 : Nagrody otrzymają wszyscy gracze, właściwe dla lig w których są.
Mam nadzieje że to ja się mylę a racje ma Kasia 2389
Prosiłbym o odpowiedź @Shelian lub z suportu Zyleta 1991
1) Czy nagroda jest za zajecie najlepszego miejsca w lidze . np.: w lidze złotej 6 pierwszych osób dostaje po jednej nagrodzie odpowiednio do zajętych miejsc.
2) Nagrody otrzymają wszyscy gracze, właściwe dla lig w których są.
3) Liczba bramek decyduje o tym w której gracz jest lidze (według tabeli która jest w grze ) i nie zostanie to zmienione przez cały ewent. Chodzi mi oto że czy nie będzie tak że za jakiś czas nie 4 a np. :6 bramek będzie wymagane by być w złotej lidze
4) Czy ktoś kto zdobył 11 i kolejne bramki może poinformować jakie są nagrody za kolejne bramki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
1) Czy nagroda jest za zajecie najlepszego miejsca w lidze . np.: w lidze złotej 6 pierwszych osób dostaje po jednej nagrodzie odpowiednio do zajętych miejsc.

Nagrodą są wszystkie wymienione przedmioty. Dostaje je każdy, który się w danej lidze znajdzie.

2) Nagrody otrzymają wszyscy gracze, właściwe dla lig w których są.

Tak

3) Liczba bramek decyduje o tym w której gracz jest lidze (według tabeli która jest w grze ) i nie zostanie to zmienione przez cały ewent. Chodzi mi oto że czy nie będzie tak że za jakiś czas nie 4 a np. :6 bramek będzie wymagane by być w złotej lidze

Liczba ta może zmieniać się w czasie - to zależy ile bramek będą strzelać Gracze na danym świecie.

4) Czy ktoś kto zdobył 11 i kolejne bramki może poinformować jakie są nagrody za kolejne bramki.

Każdy kto tego czynu dokonał, może, jeśli ma tylko na to ochotę, podzielić się takimi informacjami. My (Ekipa FoE) takich informacji nie udzielamy.
 

Borisel

Hrabia
Upraszam graczy z serwera Cirgardu by nie strzelali nadmiernie bramek (czyt. wydawali w ciul diaxów) bo nie powiem - kusi mnie bycie w srebrnej lidze . Nagrody są warte wysiłku (tytanicznej pracy) dla ludzi bez grubego portfela. Może się uda zdobyć złotą ligę , ale do końca pozostało 25 dni więc malo prawdopodobne . Nie niszcie ludziom marzeń ze zdobycia (ułamku )ulepszeń budynku i pozwólcie im zdobyć chociaż jedno w lidze . Dziękuje i pozdrawiam

P.S. Gdzieniegdzie przewija się ironia z sarkazmem do polityki gry i chciwość twórców .

EDIT: Nosz kur... przez te pierdzielone wyskakujące ****o "250 za ukończenie natychmiastowe budowanie" wydałem diaxy żeby wykonać zadanie zbudowania budynku kulturowego. Którego zaraz sprzedałem . Super
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4282

Guest
Upraszam graczy z serwera Cirgardu by nie strzelali nadmiernie bramek (czyt. wydawali w ciul diaxów) bo nie powiem - kusi mnie bycie w srebrnej lidze . Nagrody są warte wysiłku (tytanicznej pracy) dla ludzi bez grubego portfela. Może się uda zdobyć złotą ligę , ale do końca pozostało 25 dni więc malo prawdopodobne . Nie niszcie ludziom marzeń ze zdobycia (ułamku )ulepszeń budynku i pozwólcie im zdobyć chociaż jedno w lidze . Dziękuje i pozdrawiam
Dziękuje za odpowiedź na moje pytania Zyleta 1991 jak również Kasia2389 za informacje jakie nagrody są za kolejne gole.
Przyłączam się do apelu Borisel i proszę graczy którzy strzelają najwięcej bramek serwerach A i D o danie szanse graczom dojście do ligi złotej. Wykonanie wszystkich zadań na to pozwala ale jak będziecie w takim tępię strzelać gole to może być za mało by cieszyć się nagrodami.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przyłączam się do apelu Borisel i proszę graczy którzy strzelają najwięcej bramek serwerach A i D o danie szanse graczom dojście do ligi złotej.
Z godnie z wypowiedzią w 45 poście w tym temacie, ilość bramek strzelonych przez najlepszych graczy nie ma żadnego znaczenia, oni są już w złotej niezależne ile bramek jeszcze strzelą.
Większe maja gracze ze średnią ilością bramek , bo będą przechodzić do wyższej ligi.

Obecna sytuacja prawie na końcu ewentu na testowym, gdzie dostajemy darmowe diaxy, więc bramek było dużo więcej.

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
 

DeletedUser19857

Guest
Czyli nie da rady aby twórcy gry dodali ulepszenia Tolosa Bożków jako nagrodę dzienną? :(
 
Do góry