Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14864

Guest
wg mnie nie powinno być żadnego HH, każdy budynek eventowy po skasowaniu powinien trafiać do inwentarza, a tam każdy zadecyduje co z tym zrobić (zawsze można osunąć na stałe)
 

DeletedUser16732

Guest
Przydałoby się ;) i ja wyzej czystałem"nie każdy zagląda na forum" no to przeciez chyba zaden problem wyslać Ogłoszenie/powiadomienie w grze jak to robicie podczas eventów :)
 

DeletedUser14864

Guest
Jeżeli ma już nie być HH to napiszcie to we wątku a nie trzymacie ludzi w niepewności i nie wiadomo czy pozbywać się niechcianych budynków czy też poczekać do następnego HH.
Minęły już chyba ze 3 miesiące a Wy nie potraficie wypracować jakiegoś konkretnego rozwiązania, obojętnie jaka to będzie decyzja jest to lepsze niż jej brak.
Po co w ogóle wprowadzać coś czego do końca sami nie jesteście pewni. Rozbudziliście tylko apetyty a teraz "głowa w piasek"

ps
może tak dla dla ciekawości zainteresowanych podałby ktoś jaki odsetek graczy już z tego skorzystał w dwóch poprzednich edycjach
 

DeletedUser3876

Guest
Będą :)

Weźcie pod uwagę, że podczas trwania eventów support jest zalewany masą zgłoszeń. Organizowanie w tym czasie HH mogło być przysporzyć nie lada problemów. Ale cierpliwości... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12948

Guest
coś wiadomo na temat HH ??:D będzie jeszcze ?? :D
Event skończony i bardzo by się przydał taki zastrzyk wolnego terenu :D
 

DeletedUser15227

Guest
coś wiadomo na temat HH ??:D będzie jeszcze ?? :D
Event skończony i bardzo by się przydał taki zastrzyk wolnego terenu :D

Ktoś z supportu wspomniał, że akcja jeszcze sie odbędzie. Niestety nie wiadomo kiedy. Filozof by powiedział...jak będzie to będzie.
 

DeletedUser14832

Guest
Ostatnie decyzje Supportu co do świata G (każdy zainteresowany korzystający z czata wie o co chodzi) utwierdzają mnie w przekonaniu o jego wspaniałości. Niniejszym również proszę o kolejna edycję HH (wiele osób ma stare budynki eventowe, które szkoda kasować,a koło fortuny może przynieść nowe)
 

DeletedUser15227

Guest
Czekam na kolejną edycję Happy Hours... Jakiś może przybliżony termin?

Raczej szybko bym sie nie spodziewał. Wchodzi ostatnio wiele nowych rzeczy do gry, wiec (tak myśle) Team zarzucony jest zgłoszeniami. Choć mogę sie mylić.

Ps. Co to jest "idea FoE"?
 

Solitarius

Szlachcic
Raczej szybko bym sie nie spodziewał. Wchodzi ostatnio wiele nowych rzeczy do gry, wiec (tak myśle) Team zarzucony jest zgłoszeniami. Choć mogę sie mylić.

Ps. Co to jest "idea FoE"?

Idea FoE - mam na myśli pomysły i rozwiązania kompleksowo ze sobą powiązane dające jeden wspólny obraz FoE oddziaływujący na Nas który towarzyszył jej twórcom podczas tworzenia i towarzyszy nadal.
 

DeletedUser13437

Guest
Albo może nawet w lipcu jeszcze, przed następnym dużym eventem...
 

DeletedUser7795

Guest
@grethoff przydałoby się i to bardzo. Mam budynki, które chciałbym schować do inwentarza, bo szkoda je sprzedawać.
 

DeletedUser16798

Guest
Będą :)

Weźcie pod uwagę, że podczas trwania eventów support jest zalewany masą zgłoszeń. Organizowanie w tym czasie HH mogło być przysporzyć nie lada problemów. Ale cierpliwości... ;)

No jak najbardziej. Dlatego nie lepiej byłoby zrobić jakiś automat/rozwiązanie w samej grze, niż angażować do tego support? Na przykład takie rozwiązanie:

wg mnie nie powinno być żadnego HH, każdy budynek eventowy po skasowaniu powinien trafiać do inwentarza, a tam każdy zadecyduje co z tym zrobić (zawsze można osunąć na stałe)

Oczywiście dobrze przemyślane. Tak na szybko przy uzuwaniu np. mógłby być checkbox "Przenieś do inwentarza", czy po prostu dodatkowy przycisk "przenieś" obok "usuń".

może tak dla dla ciekawości zainteresowanych podałby ktoś jaki odsetek graczy już z tego skorzystał w dwóch poprzednich edycjach

Ale to nie odwzorowałoby faktycznego zainteresowania tematem. Ja na przykład nigdy jeszcze nie skorzystałem z HH, ale gdyby była taka funkcja w grze bezpośrednio, to na pewno bym skorzystał.
 

DeletedUser15227

Guest
No jak najbardziej. Dlatego nie lepiej byłoby zrobić jakiś automat/rozwiązanie w samej grze, niż angażować do tego support? Na przykład takie rozwiązanie:



Oczywiście dobrze przemyślane. Tak na szybko przy uzuwaniu np. mógłby być checkbox "Przenieś do inwentarza", czy po prostu dodatkowy przycisk "przenieś" obok "usuń".



Ale to nie odwzorowałoby faktycznego zainteresowania tematem. Ja na przykład nigdy jeszcze nie skorzystałem z HH, ale gdyby była taka funkcja w grze bezpośrednio, to na pewno bym skorzystał.

Jak "chowanie" budynków pojawi sie w grze to na 99% bedzie to wymagało użycia diamentow. Tak przynajmniej mi sie wydaje ;)
 

DeletedUser16798

Guest
W sumie racja. Mogliby wtedy chociaż okresowo udostępniać za free (jak teraz).
 

DeletedUser8110

Guest
Może pojawi się tego typu ograniczona możliwość kiedyś, kto wie... Na pewno nie pojawi się za to w grze możliwość schowania każdego budynku do Inwentarza. :)

Co do Happy Hours, niestety dopadły nas wakacje i różnego typu urlopy, więc o ile planowaliśmy organizację kolejnej akcji, tak po prostu brakuje nam rąk do pracy. A jednak taka akcja to dodatkowe setki zgłoszeń, więc na ten moment nic nie obiecuję. :(
 

DeletedUser16798

Guest
Co do Happy Hours, niestety dopadły nas wakacje i różnego typu urlopy, więc o ile planowaliśmy organizację kolejnej akcji, tak po prostu brakuje nam rąk do pracy. A jednak taka akcja to dodatkowe setki zgłoszeń, więc na ten moment nic nie obiecuję. :(

No właśnie dla tego lepiej byłoby rozwiązać to programowo. Wtedy nie byłoby tych zgłoszeń :)
 

DeletedUser16798

Guest
Firma ma jeszcze mniej czasu by takie coś zrobić niż my, by taką akcję zorganizować :/
Nie wiem jaki tam jest podział (Wy i firma), ale różnica jest taka, że firma robi to jednorazowo, a Wy za każdym razem. Oczywiście rozumiem, że to musi się firmie opłacać. Ale zakładając, że macie płacone za to co robicie, to prędzej czy później na tym zarobią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry