Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14317

Guest
Pomysł fajny :) zaskoczyliście mnie dziś po raz drugi! ;) ;)
 

DeletedUser6586

Guest
Happy Hours = I like it:)
Początkowo myślałem, że nie skorzystam w pierwszej edycji, jednak patrząc na moją wioskę zauważyłem budyneczki, które chętnie bym schował na jakiś czas;)
 

DeletedUser9022

Guest
Fajnie, tylko taka informacja powinna być również na stronie głównej foe bo na forum nie każdy zaglada
 

Atli

Hrabia
Dobra zmiana (bez ironii!), ale skoro wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia to pytanie - czy istnieja plany samodzielnego chowania do inwentarza budynków eventowych?
 

DeletedUser8110

Guest
Raczej nigdy taka opcja nie zostanie dodana do gry na stałe. Akcja ta została zorganizowana głównie dlatego, iż Gracze zwrócili naszą uwagę na bezsensowność posiadania Galerii sław przez członków gildii, które osiągnęły 50 poziom. Możliwość schowania innych budynków eventowych jest jedynie "dodatkiem" z naszej strony. Nie chcielibyśmy, żeby Gracze bez Galerii sław, poczuli się pokrzywdzeni. :)
 

Atli

Hrabia
Raczej nigdy taka opcja nie zostanie dodana do gry na stałe. Akcja ta została zorganizowana głównie dlatego, iż Gracze zwrócili naszą uwagę na bezsensowność posiadania Galerii sław przez członków gildii, które osiągnęły 50 poziom. Możliwość schowania innych budynków eventowych jest jedynie "dodatkiem" z naszej strony. Nie chcielibyśmy, żeby Gracze bez Galerii sław, poczuli się pokrzywdzeni. :)

Tak podejrzewałem, ale spytać nie zaszkodziło. No i nadzieję budzi słowo "raczej" :-)
 

DeletedUser13910

Guest
Świetny pomysł, do inwentarza pójdzie Ziggurat, 2x studnia, 2x czempiony bo tylko mi jednostki z alca zżerają a i tak ich nie używam. A kiedy będzie pierwsza edycja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Raczej nigdy taka opcja nie zostanie dodana do gry na stałe.
Nadzieja jest taka, że "nigdy nie mów nigdy". Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by taka opcja była na stałe, po co fatygować suport do tak błachych spraw.
Kolejny wyłom, bardzo pozytywny.
I tak cegiełka po cegiełce może uda się rozwalić ten mur niemożliwości.
 

DeletedUser13591

Guest
Jak dla mnie rewelacja. Mam 4 karawanseraje czy jak to leciało. Szkoda wyrzucić.....
 

DeletedUser11629

Guest
Rewelacja! Moje najunizensze uklony dla Teamu - genialny pomysl! Moze zdaze schowac te nieszczesne czempki z przemyslu... :-)
 

DeletedUser3876

Guest
Nadzieja jest taka, że "nigdy nie mów nigdy". Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by taka opcja była na stałe, po co fatygować suport do tak błachych spraw.(...)
Zwróć uwagę, że HH nie jest elementem, który dotyka każdej wersji językowej gry. To właśnie my - polski support wprowadziliśmy taką akcję. Opcja z wprowadzeniem na stałe zależy od programistów. W obecnej sytuacji, choć tak możemy udogodnić niektórym roz(g)rywkę ;)
 

DeletedUser15227

Guest
Zwróć uwagę, że HH nie jest elementem, który dotyka każdej wersji językowej gry. To właśnie my - polski support wprowadziliśmy taką akcję. Opcja z wprowadzeniem na stałe zależy od programistów. W obecnej sytuacji, choć tak możemy udogodnić niektórym roz(g)rywkę ;)

Ale będziecie mieli roboty :D

Pytanie. Czy jak schowam kryjówkę łotrów to stracę wykupione za diaxy sloty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Niestety tak. Operacja schowania budynku jest manualna i polega na skasowaniu budynku, a następnie dodaniu takiego samego (również jeżeli chodzi o epokę) do inwentarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry