Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem jaki tam jest podział (Wy i firma), ale różnica jest taka, że firma robi to jednorazowo, a Wy za każdym razem. Oczywiście rozumiem, że to musi się firmie opłacać. Ale zakładając, że macie płacone za to co robicie, to prędzej czy później na tym zarobią.
My jesteśmy tylko FoE Team PL, że się tak wyrażę :D Cały feedback nie jest do nas, a do poszczególnych osób zajmujących się grą w Hamburgu :)
Można powiedzieć, że należymy pod Innogames, a praca supporterów (w tym i moderatorów) to wolontariat :)
 

DeletedUser15227

Guest
Nie wiem jaki tam jest podział (Wy i firma), ale różnica jest taka, że firma robi to jednorazowo, a Wy za każdym razem. Oczywiście rozumiem, że to musi się firmie opłacać. Ale zakładając, że macie płacone za to co robicie, to prędzej czy później na tym zarobią.

Jak myślisz ze moderatorzy czy supporterzy dostają kasę to widać, że mało wiesz....zazwyczaj to wolontariusze...może dostaną trochę diaxow i pendrive na święta.
HH było rozbione tylko z dobrej woli Teamu i Ci ludzie poświęcali na to swój prywatny czas na robienie tego...a uwierz mi to na 100% była nudna robota.
 

DeletedUser15227

Guest
Żebyś się nie pomylił czasem. Nie wiesz - nie pisz, bo wychodzisz wtedy źle :D

Wejście w czyjeś miasto, znalezienie budynku, schowanie do inwentarza, wyjście z miasta. Wejście w czyjeś miasto, znalezienie budynku, schowanie do inwentarza, wyjście z miasta. Wejście w czyjeś miasto, znalezienie budynku, schowanie do inwentarza, wyjście z miasta. Wejście w czyjeś miasto, znalezienie budynku, schowanie do inwentarza, wyjście z miasta.


Pasjonujące :p
 

DeletedUser16798

Guest
Jako że w przyszłości chcę stworzyć własną grę tego typu, to dla mnie dobra wiadomość, że mogę mieć za free pracowników :p

A samo HH wyobrażałem sobie raczej jako grzebanie w bazie danych (co też nie jest zbyt pasjonujące) :p

No i w takim wypadku jak piszecie, to faktycznie nie opłaca im się wprowadzać takiej funkcji do gry za darmo.
 

DeletedUser15227

Guest
Jako że w przyszłości chcę stworzyć własną grę tego typu, to dla mnie dobra wiadomość, że mogę mieć za free pracowników :p

Poczekaj na rachnek za serwer.

Ps. Za free to będą pracownicy do pewnego szczebla (najniższego), pózniej już będziesz coś musiał dać :D
 

DeletedUser16798

Guest
Poczekaj na rachnek za serwer.

Ps. Za free to będą pracownicy do pewnego szczebla (najniższego), pózniej już będziesz coś musiał dać :D

Nie, no wiem :)
Mniej więcej wiem jak wygląda temat, bo już kilka lat planuję projekt. Samemu długo to trwa. Ale może niedługo w końcu zacznie iść do przodu.
A co do kosztu pracowników, to wiem ile to kosztuje. I oczywiście to tak pół żartem napisałem. Bo fajnie skorzystać z darmowej pomocy, ale tylko przy rozwijaniu gry. Po rozwinięciu nie miałbym sumienia za darmo korzystać. No chyba, że nie byłoby mnie stać na chociaż symboliczne wynagrodzenia.
 

DeletedUser12948

Guest
wiem jestem marudny ale zapytam :D coś ktoś wie, planuje odnośnie HH w sierpniu ??:D tego roku ;D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na Sierpień bym za bardzo nie liczył bo jak już Siorp wspominała*, dopadły nas wakacje + sierpień jest bardzo wakacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o cały nasz FoE Team.



*
Może pojawi się tego typu ograniczona możliwość kiedyś, kto wie... Na pewno nie pojawi się za to w grze możliwość schowania każdego budynku do Inwentarza. :)

Co do Happy Hours, niestety dopadły nas wakacje i różnego typu urlopy, więc o ile planowaliśmy organizację kolejnej akcji, tak po prostu brakuje nam rąk do pracy. A jednak taka akcja to dodatkowe setki zgłoszeń, więc na ten moment nic nie obiecuję. :(
 

DeletedUser15836

Guest
A jakby zrobić np. HH tylko dla powiedzmy 100. pierwszych osób? ;)
 

DeletedUser3876

Guest
Mamy już ciekawą koncepcję na najbliższe HH :) Ale tak jak wspominałem już wcześniej - nie ma szans na HH podczas trwania jakiegokolwiek eventu (bo przy tych jest zawsze masa roboty ;) )
 

DeletedUser15836

Guest
Ja czekam na te HH, bo potrzebuję zrobić miejsce na nowe perły, a nie chcę usuwać zwłaszcza budynków, które mogą być zaktualizowane w razie czego do większych i lepszych wersji ;)
 

DeletedUser9

Guest
KONIEC Z HH
TO JEST PUSH

Czy jest w tej chwili jakakolwiek przesłanka tego procederu !!!!!
Natalia a tobie co się stała czyżby propozycja Damyana tak ci się spodobała czy co :>? Czemu uważasz, że to push ? Możesz rozwinąć swoją myśl chciałbym zrozumieć twój innowacyjny tok myślenia :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
O.o czy ja rozmawiam z dorosłym bo wymiekłam w przepychankach na pytania, zaraz tekst będzie bo tak.

Z tym pushem to wabik na wszystkich. Spora liczba graczy pisze że HH jest nie fer przez 4 lata każdy usuwał budynki a teraz część szczęśliwców dostaje możliwość schowania co chce. Uczciwie by było zrobić opcję chowania, dac opcje chowania raz w miesiącu każdemu o wyznaczonej porze lub jak dawniej zaniedbać tego pomysłu!
Chowania galeri rozumiem chociaż gildie które nie schowały mają wiecej profitów.

Żaden z schowanych budynków może oprócz tych które kiedyś chowało się w evencie, żaden powtarzam nie trafi spowrotem na plac miasta.

Po co dupe zawracać, po co wprowadzać coś dla szczęśliwców co aktualnie nie ma sensu!
 

DeletedUser15227

Guest
O.o czy ja rozmawiam z dorosłym bo wymiekłam w przepychankach na pytania, zaraz tekst będzie bo tak.

Z tym pushem to wabik na wszystkich. Spora liczba graczy pisze że HH jest nie fer przez 4 lata każdy usuwał budynki a teraz część szczęśliwców dostaje możliwość schowania co chce. Uczciwie by było zrobić opcję chowania, dac opcje chowania raz w miesiącu każdemu o wyznaczonej porze lub jak dawniej zaniedbać tego pomysłu!
Chowania galeri rozumiem chociaż gildie które nie schowały mają wiecej profitów.

Żaden z schowanych budynków może oprócz tych które kiedyś chowało się w evencie, żaden powtarzam nie trafi spowrotem na plac miasta.

Po co dupe zawracać, po co wprowadzać coś dla szczęśliwców co aktualnie nie ma sensu!

Wiesz Natalia...trochę to przykre. Ktoś poświęca swój prywatny czas na chowanie budynków, a później musi czytać takie słowa. Jeszcze raz Ci przypomnę, że to jest akcja Supportu PL i na innych wersjach językowych się nie odbywa.

Na szczęście...niektórzy Gracze potrafią docenić...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Co jest przykre?
Ze poswiecacie czas bez sensu a wrecz naginajac zasady fair Play?

Pewnie inicjatywa udana przy nas 50 lvl ale po otwarciu bez sensu tym bardziej ze galeria zbierały potencjał mimo zamknięcia.

Po co więc poswiecacie czas na chowania altanek, zegarów, czempionow czy innych bebniarzy jeżeli można to dostać w każdym evencie.
Ty jeszcze nie chowasz tych budynków i nie będziesz więc przykro może być czerwonym, mimo że po cichu rozumie ja ze ja w tej chwili dbam właśnie o ich czas!
 

DeletedUser8110

Guest
@Natalia nie bez powodu kolejne akcje się do tej pory nie odbyły i nie bez powodu pytałam o opinie ze strony naszych Graczy. :) Czytamy je i analizujemy... Gdzieś tam wyżej już pisałam, iż nie jestem przekonana co do tego, czy kolejne edycje powinny się odbyć. I do tej pory nikt mnie nie przekonał. ;) Zobaczymy co przyniesie koniec wakacji, może zorganizujemy jeszcze jedną akcję, może nie...
 

Fatherland

Książę
@Natalia nie bez powodu kolejne akcje się do tej pory nie odbyły i nie bez powodu pytałam o opinie ze strony naszych Graczy. :) Czytamy je i analizujemy... Gdzieś tam wyżej już pisałam, iż nie jestem przekonana co do tego, czy kolejne edycje powinny się odbyć. I do tej pory nikt mnie nie przekonał. ;) Zobaczymy co przyniesie koniec wakacji, może zorganizujemy jeszcze jedną akcję, może nie...
I obyś tym razem nie zmiękła, bo zmierzasz w dobrym kierunku w końcu...
 

DeletedUser15836

Guest
Nie wiem w końcu, czy jest narzekanie, czy nie, ale ja nigdzie nic nie widziałem, aby ktoś na HH narzekał ;) I myślę, że jutro skorzystam ;)

I HH się przydaje np. do budynków, które mają wersje rozwojowe (np. Drzewo Miłości, Cmentarz, Ciastkarnia), a które po przejściu do wyższej epoki są tymczasowo bezwartościowe, bo na daną epokę już nie są opłacalne (zwłaszcza, jeśli nie ma się farby ;), albo ma się obecnie dość danej surki na stanie i woli się miejsce na coś innego przeznaczyć)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry