Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6174

Guest
Dalej można schować tylko 5 budynków, czy coś się zmieniło?
 

DeletedUser16092

Guest
Przed HH powinniście zaktualizować listę budynków eventowych. Ostatni raz była edytowana 7 marca. Trochę budynków od tego czasu doszło :)
 

hlnrys

Baron
Forma info nie do pobicia.
Kilka minut po północy dali info info o porannym HH (szczegół, że dla większości są to pewnie godziny pracy)
Genialne w zestawieniu ze stanowczym zaprzeczaniem o zrobieniu HH w najbliższym czasie.
Pogratulować.

>>>Nie było żadnego stanowczego zaprzeczania - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
O ile wiem, zaprzeczanie było o czasie eventu letniego. Nie po nim.
 

DeletedUser16730

Guest
Forma info nie do pobicia.
Kilka minut po północy dali info info o porannym HH (szczegół, że dla większości są to pewnie godziny pracy)
Genialne w zestawieniu ze stanowczym zaprzeczaniem o zrobieniu HH w najbliższym czasie.
Pogratulować.

No co Ty, przecież było prawie 9 godzin wcześniej.
"3. Każda edycja Happy Hours zostanie ogłoszona na forum z rozsądnym wyprzedzeniem."

Coraz częściej mam dysonans poznawczy kiedy czytam w słowniku znaczenie słowa rozsądek i widzę jak support twierdzi, że postępuje rozsądnie.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie będę ukrywać, wahaliśmy się czy i kiedy organizować jeszcze HH. Wczoraj dyskutowaliśmy w Teamie na ten temat i okazało się, iż jedyny możliwy termin to JUTRO. Podjęliśmy więc spontaniczną decyzję o zorganizowaniu ostatniej edycji HH. Co prawda od czasu pierwszej edycji sytuacja w grze się zmieniła, niewielu Graczy wciąż chce chować Galerie sław, jednak mimo wszystko szkoda nam było kończyć na dwóch akcjach. W końcu to akcja od Teamu dla Graczy, więc Team wspólnie podjął decyzję o zorganizowaniu kolejnej, ostatniej edycji Happy Hours. :)

W trzeciej edycji HH nadesłaliście prawie 400 zgłoszeń. :) Cieszymy się bardzo, iż tak wielu osobom udało się wziąć udział w akcji.

W trakcie wszystkich edycji otrzymaliśmy ponad 1000 zgłoszeń na temat HH. Co oznacza pi razy drzwi 5000 schowanych do Inwentarzy budynków. :) Bardzo nas cieszy ta liczba, jako iż włożyliśmy wiele pracy w zorganizowanie tej akcji i miło widzieć jej efekty.
Dziękuję bardzo wszystkim Supporterom, którzy wsparli naszą akcję i podjęli się wyzwania spełnienia marzeń naszych Graczy. ;)

Jednak jak już wspomniałam powyżej - jest to ostatnia akcja tego typu. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce. :)
 

DeletedUser15643

Guest
jak już wspomniałam powyżej - jest to ostatnia akcja tego typu.

like-icon.png
 

herde

Baron
Forma info nie do pobicia.
Kilka minut po północy dali info info o porannym HH (szczegół, że dla większości są to pewnie godziny pracy)
Genialne w zestawieniu ze stanowczym zaprzeczaniem o zrobieniu HH w najbliższym czasie.
Pogratulować.
To jakaś kpina z graczy. Gram prawie 4 lata i pierwszy raz się zastanawiam nad odejściem.
 

DeletedUser3

Guest
Czyżbyś nie zdążył na HH? :)
Nie kpimy z nikogo. Kto obserwuje forum i często na nie zagląda, ten ma po prostu większe szanse aby takie akcje zauważyć - tylko tyle i aż tyle :).

BTW - nie było żadnego stanowczego zaprzeczania o możliwości zrobienia HH w najbliższym czasie (był post, że jest to mało prawdopodobne - acz wciąż możliwe :)).

Jeżeli odejdziesz, to oczywiście bardzo nam przykro z tego powodu, ale to Twoja wolna decyzja.
 

herde

Baron
Czyżbyś nie zdążył na HH? :)
Nie kpimy z nikogo. Kto obserwuje forum i często na nie zagląda, ten ma po prostu większe szanse aby takie akcje zauważyć - tylko tyle i aż tyle :).

BTW - nie było żadnego stanowczego zaprzeczania o możliwości zrobienia HH w najbliższym czasie (był post, że jest to mało prawdopodobne - acz wciąż możliwe :)).

Jeżeli odejdziesz, to oczywiście bardzo nam przykro z tego powodu, ale to Twoja wolna decyzja.
Czekałem na HH miesiącami i zaglądałem codziennie na forum. Jeśli nie robiłem tego 10 razy dziennie, to dlatego, że uwierzyłem w zapewnienie, iż akcja będzie ogłaszana z rozsądnym wyprzedzeniem.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Po pierwsze primo:
Bardzo dziękuję Polskiemu Zespołowi Wsparcia Technicznego, i mam nadzieje że będę tu wyrazicielem ogółu społeczności graczy, za zorganizowanie dzisiejszej akcji HH.
Po drugie primo:
Dalsza dyskusja jest na temat HH bezprzedmiotowa albowiem "jest to ostatnia akcja tego typu. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce"
Po trzecie primo:
Informacja o HH była również kolportowana przez graczy na czacie.


"jest to ostatnia akcja tego typu. Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce"
Czyżby wkrótce pojawi się przycisk [ Przenieś do inwentory ]? Jeśli tak to Brawo ONI!
 

DeletedUser13437

Guest
Dziękuję wszystkim z Teamu za akcję, a MadameCommando wyjątkowo bardzo - za bezpośredni udział w chowaniu moich złomków. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry