Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
Ale w godzinach, w których odbywało się ostatnie HH, żaden Event już nie trwał z tego co kojarzę (zakończył się kilka godzin wcześniej).
Tak czy siak w tej odsłonie, Gracze, którzy logują się systematycznie mieli duże szanse:
1. Info na forum.
2. Kilku Graczy pisało co jakiś czas na czacie info (między innymi Kasia ;) ).
3. Sporo Graczy rozsyłało PW z informacją.
Dane dotyczą świata C ;).
 

DeletedUser15643

Guest
Jurij wisiał do wczorajszego wieczora, ale czy event był nadal aktywny, tego nie wiem :).
 

DeletedUser14851

Guest
witam.
czy kazdemu juz zdjeli budynki z happy hours?
ja dostalem wiadomosc w ten sam dzien a budynki wisza do dzisiaj .
Zgloszenie bylo poproawne bo tylko dostalem info czy chcem usunac doboszy bo wtedy strace sloty diamentowe, odpisalem ze chcem schowac ten budynek do inwentarza i cisza do dzisiaj .
Szkoda ze nie schowali wtedy bo bym mogl zaczac robic mini event o grigorim :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
O ile rozumiem kogoś kto narzeka bo sie nie załapał na HH, to proszę mi wyjaśnić dlaczego ktoś kto się załapał ale nie przeniesiono mu JESZCZE budynku ma jakieś pretensje? Ktoś da rade mi to wyjaśnić?
Pisz do supa i tyle... Ciężko się czeka wiem, ale czekanie podczas sraczki w kolejce do toalety jest cięższe, nie wiem z nudów pokręć się na fotelu i odświeżaj grę co 5 min, ale nie pisz na FO że jeszcze nie zabrali, bo sam sobie odpowiadasz w pytaniu, JESZCZE.

Danke
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Znaczy się, promuje się "aktywnych graczy"? :)

Znaczy się, promuje się "aktywnych forumowiczów" :) I przy okazji osób, które w odpowiednich godzinach znalazły się na forum i w grze oraz zostały poinformowane przez osoby do których informacja o HH dotarła i miały okazję być o odpowiedniej porze.
Sam dałem info, jak tylko zobaczyłem, dla gildii i przynajmniej dwie osoby (tyle odpisało) dzięki temu wzięły udział. Może było ich więcej, tylko nie czuli potrzeby o tym informować (może były też i takie, które przeczytały na forum, niekoniecznie z mojej wiadomości w grze) :) Grunt, to umieć się ustawić :)
 

DeletedUser12464

Guest
Określenie klucz: "aktywnych forumowiczów", często nawet nie zaglądających na forum. Wybacz, ale barwna argumentacja o tym jakoby miało to wszystko rozkręcić aktywność na forum jakoś mnie nie przekonuje. Może pojawiło się kilka nowych kont? Może jest więcej zalogowań? Ale faktycznej aktywności jakoś odczuć się nie daje :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jestem tego samego zdania co @kasia2389 wywalić i po problemie, jedyna użyteczność to schowanie azylu żeby już czempiony nie rosły jak ma sie ich miliard. A z drugiej strony mam juz chyba z 5 azytów w inwentarzu bo co rusz to event...
 

DeletedUser8110

Guest
Czy to już koniec tej zabawy w HH?
Zależy... Chcecie kolejną edycję? :)
Skoro wiecie już z plotek, że potencjał z Galerii sław całkiem niedługo się przyda, idea Happy Hours lekko traci sens. Nie ukrywam - początkowo organizowaliśmy je z myślą właśnie o Graczach, którzy cierpią z powodu nadmiaru "obecnie bezużytecznych" Galerii... Chowanie innych budynków było jedynie dodatkiem.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja nie chce, niech wróci przy 60 lvl gildii na pl światach.
Niech jak dawniej każdy myśli przed podstawieniem budynku...
 

DeletedUser15733

Guest
Zależy... Chcecie kolejną edycję? :)
Skoro wiecie już z plotek, że potencjał z Galerii sław całkiem niedługo się przyda, idea Happy Hours lekko traci sens. Nie ukrywam - początkowo organizowaliśmy je z myślą właśnie o Graczach, którzy cierpią z powodu nadmiaru "obecnie bezużytecznych" Galerii... Chowanie innych budynków było jedynie dodatkiem.

Jak najbardziej chcemy kolejnej edycji
 

DeletedUser13437

Guest
Taka opcja nie wchodzi w grę. :)

to chociaż zróbcie w późniejszej porze, do 17 - 17.30 pracuję, zanim się dowlokę do domu jest 18.30-19.00, a HH już dawno za nami, dajcie szansę tym, którzy pracują na później i o 16-17 nie ma ich w domu, a w pracy niezbyt chętnie patrzą na logowanie się do gierek online :)
 

DeletedUser55

Guest
to chociaż zróbcie w późniejszej porze, do 17 - 17.30 pracuję, zanim się dowlokę do domu jest 18.30-19.00, a HH już dawno za nami, dajcie szansę tym, którzy pracują na później i o 16-17 nie ma ich w domu, a w pracy niezbyt chętnie patrzą na logowanie się do gierek online :)

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził...
 
Status
Zamknięty.
Do góry