Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, aktualizacja odbywają się zazwyczaj co 2 tygodnie we wtorek. W dziale ogłoszeń można łatwo podejrzeć daty ostatnich aktualizacji i dzięki temu przewidzieć, kiedy powinny się pojawić kolejne. ;)
 

Mikekun

Książę
siorprajs, czy na początku stycznia można się spodziewać od was, kolejnej dostępnej ery do odkrywania?

PS: Fajnie załatwili Elvenar obecnie, iść cud że Bóg nie grzmi na nich ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
chyba tak na beta nic nowego sie nie pojawia ale może jeszcze przed końcem roku z czymś wyskoczą :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo z doświadczenia wiem że aktualizacja ostatnia w tym roku ma spory czas oczekiwania na następną, powyżej miesiąca nawet, więc im wiecej błędów dodanych tym gorzej;}
 

Auksacer

Wicehrabia
Widzę, że na becie w oknie "Centrum wiadomości" pojawiła się jednak ikonka koszyka umożliwiająca szybkie opuszczenie rozmowy. To już kolejna zmiana proponowana tutaj na forum w dziale "Pomysły" przez Graczy, która została odrzucona przez sam Team, a jednak wprowadzona do gry. Pamiętam jak uporczywie ktoś z Teamu zaprzeczał wprowadzenia tej zmiany do gry, bo podobno nie ma miejsca na to w nowym wyglądzie wiadomości. Daje to do myślenia:)

13z8nr8.jpg
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
To zwykle tak jest.
Zauważcie, że na górnej belce jest memu kontekstowe

Zaznacz wszystkie jako przeczytane
opuść wszystkie
 

DeletedUser7795

Guest
Widzisz Bryfft, a jednak miałem rację.
Szybkie opuszczenie rozmowy będzie możliwe.
:p :p
 

DeletedUser8110

Guest
Pisząc "nie ma takich planów" możemy jedynie mówić o tym, co wiemy w danym momencie. Oczywiście, plany mogą się zmienić z różnych przyczyn. ;)
 

DeletedUser

Guest
siorp jeszcze raz skasujesz mojego posta i sie pogniewamy :p

w kolejnej wersji ma się pojawić nowy samouczek jest tam zadanie w którym otrzymuje się 100 diamentów i trzeba je wydać a np można nie wydawać i zachować na główne konto.
i odczekać 30dni wtedy skasuje sie te dodatkowe konto i tak powtarzać bez końca raz na miesiąc na 6 światach otrzyma się 600 dodatkowych diamentów na 30dni
ja akurat mam wszystkie dodatkowe światry do rozkiwtu rozwiniete jeśli będzie można tym sposobem zarabiać diamenty na główne konto to będzie to nie okay dla mnie gdyż moje konto już nie zostanie usunięte po 30dniach.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Obawiam się że nic się nie skasuje albowiem konto stanowi całość.
I wystarczy, że na jednym świecie nie spełnia warunków do kasowania.

Porównaj pytanie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
właśnie nie zostanie skasowane ale gdy będzie taka możliwość otrzymania dodatkowych diamentów lepiej jakby zostało skasowane :) mam nadzieję że ktoś bardziej zrozumie mój powyższy post :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
w kolejnej wersji ma się pojawić nowy samouczek jest tam zadanie w którym otrzymuje się 100 diamentów i trzeba je wydać a np można nie wydawać i zachować na główne konto.
i odczekać 30dni wtedy skasuje sie te dodatkowe konto i tak powtarzać bez końca raz na miesiąc na 6 światach otrzyma się 600 dodatkowych diamentów na 30dni
ja akurat mam wszystkie dodatkowe światry do rozkiwtu rozwiniete jeśli będzie można tym sposobem zarabiać diamenty na główne konto to będzie to nie okay dla mnie gdyż moje konto już nie zostanie usunięte po 30dniach.
Konta wtedy się nie skasują:

1. Konto jest kasowane po ok. 30 dniach nieaktywności.
2. Nieaktywność jest liczona od ostatniej akcji w grze.
3. Epoki od Rozkwitu Średniowiecza są obecnie wyłączone z kasacji kont.
4. Konta posiadające przynajmniej 50 Diamentów (dla epok kamienia i brązu) lub przynajmniej 251 (dla epok żelaza i wczesnego średniowiecza) są także wyłączone z kasacji.

Patrz punkt 4.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Tylko tym sposobem wielu diamentów to się nie zgromadzi, skoro co 30 dni będzie trzeba się starać, żeby mieć mniej niż 50 diamentów.
To już lepiej napisać do supportu prośbę o usunięcie konta z danego świata :haha:
 
Do góry