Jak się chronić?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3876
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser971

Guest
Chciałbym jeszcze dodać:
w regulaminie nie ma zapisku o znajomych. regulamin powiniem być bardziej przejrzysty, nikt nie powinien domyślać się o co w nim chodzi i czy dane zdanie ma wiele kontekstów. w dzisiejszy czasach wszędzie wszystko musi być przejrzyście wypisane , nawet na instrukcji obsługi długopisu podają informację , że służy on tylko i wyłącznie do pisania a nie dłubania w uchu :).
Co do znajomych to większość ma pełną listę więc co mają pisać do każdego po koleji - jak masz na imię , nazwisko, jakie intencje wobec mnie, chcesz żebym dostał bana, stosujesz push itd. :) to byłoby śmieszne , nikt nie ma na to czasu. Wiele osób wyśmiałoby za takie pytania.
Nawet na portalach internetowych ludzie zapraszają się do znajomych nie znając się, np. po to tylko żeby mieć większą liczbę znajomych ;).
 

DeletedUser

Guest
...tez mi sie wydaje ze nie ma czym sie martwic jak sie ma czyste sumienie.

Ale dobrze, ze bedzie z tym zrobiony jako tako porzadek..
czemu?
pisze tak bo ostatnio poogladalam sobie perly kilku graczy te rozbudowane i naprawde czary mozna zobaczyc.. u kogos zamek z deal rozbudowaly praktycznie 2 osoby od samego poczatku do konca z malymi punktami od innych graczy i akurat dziwnym przypadkiem inne perly tez skonczone z punktami od tych samych osob. A czlowiek sie morduje, konczy epoki, a nie ma skonczonej ani jednej..
..jesli ktos mial takich jeleni w sasiedztwie, to tez takich poprosze..
Przeciez jak ktos Ci wrzuca podejrzanie duzo punktow mozna zagadac i podyskutowac.
Ja budujacym u mnie juz tlumaczylam ze jak wrzuca 150-200 punktow to nikt juz im sie do tej perly nie dolozy i beda sami budowac z niewielkim wsparciem tych co chca zajac drugie i kolejne miejsca z nagrodami, albo szybciej zdobeda plany robiac mase znajomych i duza gildie motywacja.
Nastepny przypadek - ktos mi wrzucal bo nie wiedzial co z punktami zrobic:D

nooo nie mowcie ze nie wiecie co sie dzieje w Waszych perlach!!!
Niech bedzie uczciwie dla wszystkich. Jestem ZA dzialaniami zmierzajacymi do zrobienia z tym porzadku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

chudya

Hrabia
Generalnie to gracze z czystym sumieniem nie mają czym się martwić, wiec cała ta panika i paranoja są niepotrzebne :)
Od każdego bana można się odwołać, więc jeżeli nawet support popełni błąd to spokojnie możecie się z niego wytłumaczyć, jeśli jesteście niewinni :)

To co koleżanka napisała to dopiero humor satyra. Osobiście znam małżeństwo, które grało na Arvahalu i zostali zbanowani on na trzy dni ona na zawsze. ŻADNE próby wytłumaczenia do suportu nie przyniosły efektów! Dajmy sobie spokój z takimi tłumaczeniami o czystym sumieniu i o spokoju, bo oni mieli nawet bardzo czyste sumienie, jeżeli chodzi o tą grę. To jest gra a nie ruletka w realu, ludzie nieraz tracą pieniądze (realne) na diamenty a później dostają ban i w efekcie to można do tego u góry się odwołać, bo jeżeli jest widzimisię suportu zbanować to tak zrobią. Piszę w pełni odpowiedzialnie za słowa które tu padły bo tak było. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7112

Guest
Generalnie to gracze z czystym sumieniem nie mają czym się martwić, wiec cała ta panika i paranoja są niepotrzebne :)

siorprajsiu najmileńsza.....ten tekst to czyste NLP. Szanujmy sie nawzajem poprosze. Bo tym tekstem sugerujesz, że "martwią sie" Ci,
którzy mają coś na sumieniu.

Generalnie to możemy nie wchodzić na forum, mieć na wszystko wywalone i tyle.

:-) ale nie to zapewne bylo celem tej wypowiedzi, prawda?

>>> Proszę nie nadinterpretuj moich wypowiedzi :) Bynajmniej nie chciałam sugerować, że osoby które wypowiadają się w tym temacie, mają coś na sumieniu. - Sioprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
No chyba, że faktycznie jest tak jak siorprajs pisze, że uczciwi mogą spać spokojnie.

Powtórzę jeszcze raz - jeśli gracie uczciwie to nie macie się czym martwić. Od zawsze tak było w FoE i nigdy się to nie zmieni - nie będziemy karać graczy przestrzegających reguł :)
Nawet taka głupotka - piszecie o tym, że nie wiecie kto wrzuca PR w Wasze Perły - ale przecież my mamy możliwość sprawdzenia tego i zawsze też możemy wyjaśnić czy robi to 'na złość' - w końcu odwołując się do Supportu możecie udowodnić, że ktoś ma z Wami jakieś zatargi :)

Moi Drodzy - wdech i wydech. Naprawdę grając zgodnie z Zasadami Gry nie macie co panikować. Uwierzcie w dobrą wolę Teamu FoE - nam naprawdę zależy na tym, żeby Wam się grało jak najbardziej komfortowo i przede wszystkim bezstresowo.
 

DeletedUser3876

Guest
Nie można w ten sposób?
W ogóle otrzymanie blokady przed "odbiciem piłeczki" mija się z celem. Jak Gracz, który otrzymuje blokadę, pisząc do supportu, czekając na ich rozpatrzenie wniosku i w końcu udowadniając swoją rację/niewinność ma się czuć, jeżeli mimo to stracił na kilka (zależnie od sprawy) dni możliwość interakcji ze swoim kontem, przez co mógł ponieść same straty (wszelkie dobra w grze jak ukończone produkcje,walka PvP)?
Nie słyszałem o jakichkolwiek rekompensatach za powyższe zjawisko.

Działania powinny być inne - Gracz dostaje nagane, od której musi się odwołać (w ciągu określonego czasu) i jeżeli nie ma argumentów przemawiających przeciwko argumentacji supportu dostaje wtedy blokadę.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Powtórzę jeszcze raz - jeśli gracie uczciwie to nie macie się czym martwić. Od zawsze tak było w FoE i nigdy się to nie zmieni - nie będziemy karać graczy przestrzegających reguł :)
Nawet taka głupotka - piszecie o tym, że nie wiecie kto wrzuca PR w Wasze Perły - ale przecież my mamy możliwość sprawdzenia tego i zawsze też możemy wyjaśnić czy robi to 'na złość' - w końcu odwołując się do Supportu możecie udowodnić, że ktoś ma z Wami jakieś zatargi :)

Moi Drodzy - wdech i wydech. Naprawdę grając zgodnie z Zasadami Gry nie macie co panikować. Uwierzcie w dobrą wolę Teamu FoE - nam naprawdę zależy na tym, żeby Wam się grało jak najbardziej komfortowo i przede wszystkim bezstresowo.

Ha ciekawe co możecie zrobić ze zmiennym ip z innego łacza jeżeli nic nie łączy tych 2 kont. Bardzo ciekawe. Bo nawet nie chce mi się pisać że taki haker potrafi być nie do znalezienia w internecie mimo ze listami gończymi szukany, ba nawet nie znają najczęściej imienia.
Może ja znam za dużo informatyków ale pisanie ze możecie sprawdzić... Powodzenia!
Pozdrawiam.
 

DeletedUser971

Guest
...tez mi sie wydaje ze nie ma czym sie martwic jak sie ma czyste sumienie.

Ale dobrze, ze bedzie z tym zrobiony jako tako porzadek..
czemu?
pisze tak bo ostatnio poogladalam sobie perly kilku graczy te rozbudowane i naprawde czary mozna zobaczyc.. u kogos zamek z deal rozbudowaly praktycznie 2 osoby od samego poczatku do konca z malymi punktami od innych graczy i akurat dziwnym przypadkiem inne perly tez skonczone z punktami od tych samych osob. A czlowiek sie morduje, konczy epoki, a nie ma skonczonej ani jednej..
..jesli ktos mial takich jeleni w sasiedztwie, to tez takich poprosze..
Przeciez jak ktos Ci wrzuca podejrzanie duzo punktow mozna zagadac i podyskutowac.
Ja budujacym u mnie juz tlumaczylam ze jak wrzuca 150-200 punktow to nikt juz im sie do tej perly nie dolozy i beda sami budowac z niewielkim wsparciem tych co chca zajac drugie i kolejne miejsca z nagrodami, albo szybciej zdobeda plany robiac mase znajomych i duza gildie motywacja.
Nastepny przypadek - ktos mi wrzucal bo nie wiedzial co z punktami zrobic:D

nooo nie mowcie ze nie wiecie co sie dzieje w Waszych perlach!!!
Niech bedzie uczciwie dla wszystkich. Jestem ZA dzialaniami zmierzajacymi do zrobienia z tym porzadku.

Koleżanko :) nie oskarżaj tutaj ludzi o nieuczciwość. To, że piszemy w tym temacie nie znaczy, że mamy coś na sumieniu.
Jeżeli pisałaś do ludzi żęby nie budowali Ci perły i , że szybciej zdobęda plany na motywacji to nie dziwie się, że nie możesz pobudować tych pereł :). Większość osób ktorym ktoś buduje perełki cieszy się z tego bo teraz rozbudować perełkę na level 10 to masakra. I nie mówie tu o pushu. Tylko o tym, że ktoś samowolnie wrzuca PR w nasze perełki. Bez naszej ingerencji, namawiania, gróźb lub wymiany międzyświatowej. Dzisiaj trzeba zachęcać żeby ktoś wrzucił chociaż 1 PR i co to też można uznać pod push :)?Także każdy sięcieszy gdy nagle pojawi się ktoś i buduje nam perełkę , każdy zachęca innych do pomocy w budowie a nie zniechęca :).
Znam osobę która napisała do delikwenta który ma mało punktów z pytaniem czemu ładujesz PR w moją perłę to mu odpisała- bo zbieram plany , a co nie mogę - :)
 

chudya

Hrabia
Powtórzę jeszcze raz - jeśli gracie uczciwie to nie macie się czym martwić. Od zawsze tak było w FoE i nigdy się to nie zmieni - nie będziemy karać graczy przestrzegających reguł :)
Nawet taka głupotka - piszecie o tym, że nie wiecie kto wrzuca PR w Wasze Perły - ale przecież my mamy możliwość sprawdzenia tego i zawsze też możemy wyjaśnić czy robi to 'na złość' - w końcu odwołując się do Supportu możecie udowodnić, że ktoś ma z Wami jakieś zatargi :)

Moi Drodzy - wdech i wydech. Naprawdę grając zgodnie z Zasadami Gry nie macie co panikować. Uwierzcie w dobrą wolę Teamu FoE - nam naprawdę zależy na tym, żeby Wam się grało jak najbardziej komfortowo i przede wszystkim bezstresowo.

Widzę, że koleżanka nie przeczytała tego co ja napisałem. Tak właśnie jest, że niewygodne wpisy się omija.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser971

Guest
Powtórzę jeszcze raz - jeśli gracie uczciwie to nie macie się czym martwić. Od zawsze tak było w FoE i nigdy się to nie zmieni - nie będziemy karać graczy przestrzegających reguł :)
Nawet taka głupotka - piszecie o tym, że nie wiecie kto wrzuca PR w Wasze Perły - ale przecież my mamy możliwość sprawdzenia tego i zawsze też możemy wyjaśnić czy robi to 'na złość' - w końcu odwołując się do Supportu możecie udowodnić, że ktoś ma z Wami jakieś zatargi :)

Moi Drodzy - wdech i wydech. Naprawdę grając zgodnie z Zasadami Gry nie macie co panikować. Uwierzcie w dobrą wolę Teamu FoE - nam naprawdę zależy na tym, żeby Wam się grało jak najbardziej komfortowo i przede wszystkim bezstresowo.

Co jeśli nie robi na złość. Po prostu ładuje PR bo mu się tak podoba? Jeśli ktoś tak lubi to czemu my mamy na tym tracić?
Nikt nie gra w FoE po to żęby pisać do każdej osoby która wrzuca nam PR o to jakie ma zamiary, czy robi to na złość :).
 

DeletedUser8110

Guest
Widzę, że koleżanka nie przeczytała tego co ja napisałem. Tak właśnie jest, że niewygodne wpisy się omija.

Ależ oczywiście, że przeczytałam. Nie znam sytuacji, a forum nie służy do rozmów o przypadkach banowania kont. Widać Support uznał, że małżeństwo to łamało któreś z Zasad Gry. Nie mając wglądu do tego co tak naprawdę robili, nie mogę ani ja ani Ty podważać decyzji Supportu.
 

DeletedUser

Guest
Koleżanko :) nie oskarżaj tutaj ludzi o nieuczciwość. To, że piszemy w tym temacie nie znaczy, że mamy coś na sumieniu.

Nie o to mi chodzilo:) nie ma po co siać paniki na forum, jak sie nie zawiniło.
To tylko moje spostrzeżenia.
Nie mam zamiaru żerować na slabych graczach i tych co nie do konca zrozumieli zasady, dlatego jak ktos u mnie szalal z punktami to z nim rozmawialam.
A to ze moje perly sa slabe.. bede miec zajecie jak skoncze badania.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Co jeśli nie robi na złość. Po prostu ładuje PR bo mu się tak podoba? Jeśli ktoś tak lubi to czemu my mamy na tym tracić?
Nikt nie gra w FoE po to żęby pisać do każdej osoby która wrzuca nam PR o to jakie ma zamiary, czy robi to na złość :).

I tu mamy sytuację patową. Bo ktoś lubi, a support nie lubi. Mogą być takie przypadki, że lubią pomagać innym wrzucając PR w ich perły, ale wtedy brani są do ogólnego wzorca pushera. I tyle :p
 

DeletedUser3876

Guest
Słuchajcie - wątek nie powstał po to aby kogokolwiek obrażać i oceniać z góry. Nie atakujcie Teamu tylko dlatego że nie odpisuje w danej chwili, w której byście chcieli. Oni są też Graczami jak my i też niejednokrotnie wymieniają się z nami doświadczeniem.
Mamy razem współpracować a nie skakać sobie do gardeł.

>>> Amen. Kolejne posty nie na temat, a takze posty obraźliwe wobec kogokolwiek będę uparcie kasować. - Siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czytam i nie ogarniam.
Tylu nienawistnych i zawistnych komentarzy nie spotkałem na żadnym Forum innych gier tego typu. Odnoszę wrażenie, że nie wszyscy rozumieją i wiedzą gdzie są, w co grają i przede wszystkim nie potrafią przetrawić prawdy. Prawda jest taka, że zawsze i wszędzie jest Ktoś lepszy, szybszy i niestety bardziej inteligentny.
Z zabawy robicie tragedię narodową. Wymuszacie na Teamie decyzje niestandardowe a następnie znęcacie się nad wyrwanymi z kontekstu zdaniami.

Naprawdę, podziwiam ludzi z Teamu za ich cierpliwość i empatię nawet dla największych wichrzycieli na tym Forum.

Najgorsze jest to, że faryzeusz goni faryzeusza. Czepiacie się sposobu budowy pereł ale nie przeszkadza wam "ustawka" generalnie zmieniająca wynik w rankingu. Właśnie tacy "nieszczęśliwi" gracze są zagrożeniem dla naszej małej społeczności. Zasady "nie bo nie", "nie będzie miał Jasiu lepiej ode mnie", Zenek ma nowy samochód a skąd on na to wziął kasę, trzeba napisać do US", to motyw przewodni wielu tematów, które są odbiciem kiepskiej kondycji ich twórców i uczestników.

Zamiast skupić się na niedogodnościach gry, dyskutować o błędach, proponować pomysły (zgodne z ideą FoE) rozpętujecie kolejną wojnę.

Szkoda, naprawdę szkoda, że tak niewielu wśród nas co potrafią wymieniać myśli i poglądy w sposób merytoryczny i wyważony.

Poniosło mnie, fakt, przeczytałem jeszcze raz i miałem to wykasować ale... przyda się trochę zimnej wody...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Trochę takie masło maślane..trochę naciągane..trochę niezbyt logiczne..mix w mixie :) ( taki żarcik )

po:
1.Nie jesteśmy idiotami..każdy chyba od czasu do czasu zagląda do swoich perełek i widzi co się dzieje..jeśli ktoś wrzuca nam punkty bez opamiętania wystarczy wejść na jego konto zobaczyć jak wygląda miasto ..zapytać delikwenta o co kaman..a jak nie pomoże podac go do supportu..wtedy jesteśmy kryci..reakcja była..nie ma się do czego przyczepić
2.usunięcie znajomka nic nie da..bo jak raz dał punkty na perełę..może do niej wchodzić nawet nie będąc naszym znajomkiem.
3.jeszcze się nie spotkałam z takim procederem żeby ktoś walił punkty na perłę bez umawiania się..bo czemu by to miało słuzyć ??

Pomocne w przeciwdziałaniu takiego procederu są tak zwane zespoły do rozbudowy Pereł wewnątrz gildyjne..oraz zakaz wydawania punktów poza Gildię..i sprawdzanie co parę dni naszych Pereł..to zajmuje raptem parę chwil..można wyłapać wszystko :)

życzę miłego dnia :)

ps.Siersi...ja nie bardzo pojmuje za co dostałeś blokadę..prawdę mówiąc trochę to enigmatyczne...skoro masz rozbudowane Perły...hmmm..strasznie bym chciała poznać stanowisko supportu w tej sprawie..wiem..wiem...marzenie ściętej głowy :)
Ale powiem tak..jesli będziesz cierpliwy i wystarczająco zmotywowany do odzyskania konta..rzucisz dobre kontrargumenty..i jeśli rzeczywiście jesteś niewinny..powinieneś konto odzyskać :)
Tego Tobie życzę ..choć nomen omen przez jednego z "Zakonników" sama straciłabym konto..ehhh..ludziska....faktycznie czasem kogoś ponosi wyobraźnia i fantazja :)

I faktycznie..niech nas nie ponoszą emocje..Szczupak ma racje..czas na współprace..nie na wojne :)
 

DeletedUser

Guest
Teraz merytorycznie;)

Nie zamierzam się "chronić"

To nie moje zadanie w tej grze. W FoE funkcjonują zasady i reguły to one są od ochrony a nie ja.

Moje zdanie:

Gram zgodnie z regułami FoE. Nie obchodzi mnie Kto i dlaczego przekazuje mi swoje PR na moje perły. Każdy ponosi indywidualną odpowiedzialność za swoje "czyny" w grze. Nie będę się bawił w szpiegowanie, analizy i kablowanie tylko dlatego, że Ktoś wybrał ryzykowny styl gry.

Jeżeli, w jakimś stopniu stosowny skrypt "załatwił" częściowo drastycznie nieuczciwe praktyki na Targu to nic nie stoi na przeszkodzie by adekwatny skrypt rozwiązał problem wymiany PR. Skrypt zawierający filtr + blokadę.

Nadal jestem przekonany, że kwestia możliwości wzajemnej pomocy (między światowej) była znana i przewidywana przez programistów tworzących perły i wszystkie zależności z nimi związane.

Nie wszyscy są w wielkich gildiach, nie wszyscy są w gildiach, wielu, bardzo wielu graczy bawi się indywidualnie. Odsetek takich graczy jest spory. Sposoby na rozwój pereł proponowane przez członków dużych gildii są dla członków dużych gildii.

Idąc dalej, biorąc pod uwagę możliwe restrykcje, należy zablokować 90% kont graczy z TOP100 na każdym serwerze. Z takiego rozwiązania najbardziej ucieszą się gracze, którzy rozpoczęli zabawę niedawno lub całkiem niedawno.

Na zakończenie:

FoE jest dla mnie zabawą, odskocznią od potwornie nudnej pracy. Tutaj mam odreagować codzienny stres. Nie zamierzam wchodzić w rolę policjanta. Chcę miło i relaksacyjnie spędzić czas w FoE.
 

DeletedUser7112

Guest
Lady........

"3.jeszcze się nie spotkałam z takim procederem żeby ktoś walił punkty na perłę bez umawiania się..bo czemu by to miało słuzyć ??"

rotfl & lol & wunderbar & wunderwaffe... -prócz kilku wymian wewnatrz Gildii po zakończeniu drzewka /po okresie funkcjonowania legalnie umów dżentelmeńskich/ z nikim sie nie umawiałem.
Więcej - łowiłem ryby w fiordach na wakacjach a Perły rosły same. Po 3,5 tygodnia wracam a tu 10 poziomy;-))))))
Donieś na sąsiada, że Tobie punkty w Perłe wrzuca....:-)))))))))))))
Opary absurdu wciąż się tu unoszą.
Masz świadomość co to: indywidualnie dobrana strategia gry? /bo ja chce grać tak i siak/
Support zostanie zawalony pierdylionem zgłoszeń z którymi nic nie bedzie mógł zrobić -bo chyba nie wyobrażasz sobie tekstu "masz zakaza dawania punktów graczowi X do perły Y pod rygorem zablokowania konta"....
No chyba, że wprowadzony zostanie zapis: strategie dzialan gracza określa Team...;-)))) /żart z domieszką ironii/
 

DeletedUser9456

Guest
Ja tylko chcę jedną rzecz zauważyć...

Przed jak i po zmianie sąsiedztw, wciąż jest obawa o push perełek... I tu pytanie jest... Czy to oznacza, że w obawie o push, mam sam rozwijać swoje perełki czy też usunąć je? Bo do tego się sprowadza ta dyskusja teraz.
 

DeletedUser

Guest
Desolator, naprawdę nie chcę Cię urazić, postaraj się zrozumieć przekazy w niektórych postach.
Spokojnie buduj perły, korzystaj z każdej okazji by pozyskiwać PR. Z pozycji gracza nie masz obowiązku sprawdzać każdego donatora. Często nie masz możliwości sprawdzić jeśli Ktoś gra na tyle inteligentnie, że nie sposób się doczepić do niego o jakieś niecne zamiary.

Masz 70 kont w sąsiedztwie (średnio) masz możliwość pozyskania 150 znajomych, jeśli jesteś w gildii możliwości rosną. Całkiem niedawno, udowodniłem dwóm graczom, że można poradzić sobie z zastojem pereł. Trzeba szukać, przekonywać czasem przekupić potencjalnego donatora :)
Jesteś "duży" ;) jeśli radzisz sobie w brutalnej rzeczywistości, w życiu realnym to znajdziesz, ewentualnie, siłę i logikę w swojej argumentacji gdy Ktoś zarzuci grę nie Fair :)

Najczęściej, problemy pojawiają się gdy grasz zbyt agresywnie, jesteś konfliktowy, to przyczyna kablowania i problemów z udowodnieniem swoich racji :)

I dajcie już spokój z tą naciąganą definicją "push" w odniesieniu do pereł. Nie będę powtarzał, większość zna mój stosunek do stadka miłych, sympatycznych zwierzątek prowadzonych ku przepaści absurdu ;)
Dla mnie czystym "push'em" w swojej postaci jest ustawianie obrony pod konkretnego gracza ale... jakoś skrzętnie omijacie ten temat, ubierając szaty doktora Jekyll'a i Pana Hyde.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7112

Guest
Gildia to jeden wielki push:p
Ale jak to pisał i wciąż pisze Terry Pratchett: "jeśli ma być przestępczość..to niech to będzie przestępczość zorganizowana".*


* Cykl Świat Dysku - sposób funkcjonowania Gildii we wspaniałym mieście-państwie Ankhmorpork.

abebe, z drugiej strony pogoda niezła w sumie..może lepiej iść na spacer nad Zatoke niż siedziec i czytać /a nawet pisać/ te bzdury?:p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bzdury bzdurami, ja jestem ciekawa czy siersi złamał regulamin tak naprawdę i idąc w zaparte się wybroni, czy może to administracja się pomyliła?
Bo o ile są gracze z ewidentnym puschem to są też tacy ciułacze co dostaną po głowie za nic:)
Wiem było mówione jak się nie łamie regulaminu to jest bezpiecznie, jednak teraz przejrzałam znajomych iii... punkty dostaje od kont 20 tys:/ I jakie jest wotum zaufania do mnie jeżeli powiem ze ja ich nie znam? Śmiem twierdzić że prawie żadne:/
 

DeletedUser9456

Guest
Ej skoro w gildia to jeden wielki push, bo umawiają się na wspieranie perełek ludzie w gildii...

To jaki sens jest tworzyć gildie? Przynajmniej ja to tak zrozumiałem po słowach Yodusa.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale z tego co pisał ktoś z góry, push jest wtedy, gdy wszystkie swoje Punkty inwestujemy w inne perły. A o ile wiem, w gildii na rozbudowę przeznacza się kilka, 5-10 punktów, na dzień, więc to nie jest push, bo resztę inwestujesz w swój rozwój ... :p
 

DeletedUser3876

Guest
Ale z tego co pisał ktoś z góry, push jest wtedy, gdy wszystkie swoje Punkty inwestujemy w inne perły. A o ile wiem, w gildii na rozbudowę przeznacza się kilka, 5-10 punktów, na dzień, więc to nie jest push, bo resztę inwestujesz w swój rozwój ... :p

Ja nie ma mam w co inwestować swoich punktów poza cudzymi perłami (drzewko skończone)
 
Status
Zamknięty.
Do góry