FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

DeletedUser19857

Guest
Jak nie będzie możliwości wygrania ulepszeń tolosa w nagrodach dziennych, to nie opłaca się wydawać realnej kasy na grę bo nagroda ( tolos poziom 10 ) nie jest tego warta.
 

kasia2389

Arcyksiążę
nie opłaca się wydawać realnej kasy na grę bo nagroda ( tolos poziom 10 ) nie jest tego warta.
Nic nie jest tego warte.

Ale....

Osobiście uważam, że nie należy ludziom mówić co im się opłaca albo nie opłaca, za co mają albo nie mają płacić, co i jak mają robić lub nie robić. Każdy z nas jest tylko sobą i nie ma pojęcia o potrzebach lub ich braku u innych osób, i o ile nie robią nic niezgodnego z prawem nie obchodzi to mnie. Zgodnie z zasadą jest to tylko moja opinia a nie jakakolwiek rada dla kogokolwiek.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Może mi ktoś podpowiedzieć co jest jeszcze ciekawego w nagrodach dnia oprócz świątyni wiedzy oraz studni życzeń ? Bo nie wiem czy już wydawać zebrane dotąd piłki na to co się pojawi w nagrodzie dnia (SW , SŻ) .
 

bartekmod

Książę
Może mi ktoś podpowiedzieć co jest jeszcze ciekawego w nagrodach dnia oprócz świątyni wiedzy oraz studni życzeń ? Bo nie wiem czy już wydawać zebrane dotąd piłki na to co się pojawi w nagrodzie dnia (SW , SŻ) .

pomniejszenie studni też było jako nagroda dnia jeżeli to Cię zainteresuje
 

DeletedUser4282

Guest
Borisel warto poczekać bo mogą być jeszcze ciekawe nagrody dnia w tym oczekiwany przez pewna grupę graczy
+1 poziom do Bozka Tolos .:]
Podaje link do nagród dnia z bety.
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_FoE_Soccer_Cup_Event/Beta
Na serwerze może być inna kolejność nagród niż na becie.
Sądzę że po 30 06 spodziewać się można pomniejszenia studni a przed ta datą Studni Życzeń.
Wynika to z tego że 50 zadanie ( 30 06 -zadanie dzienne) to pomniejszenie studni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Osobiście uważam, że nie należy ludziom mówić co im się opłaca albo nie opłaca

A to dlaczego? Opinię własną możemy oprzeć również na opiniach zebranych od innych, ale jeśli nikt takowych nie wyrazi, to na czym mamy to oprzeć?
 

kasia2389

Arcyksiążę
+1 poziom do Bozka Tolos
Zastanawiam się czy będzie to w nagrodach dnia, może sugerować to, to, że w nagrodach za bramki jest tolos poz. 1, ale może to tylko perfidne zagranie foe, oni twierdzą, że to tajemnica, i nawet na torturach jej nie zdradzą, więc o ile nie pojawi się wcześniej to dopiero ostatniego dnia będzie można stwierdzić, że nie było.

A to dlaczego? Opinię własną możemy oprzeć również na opiniach zebranych od innych, ale jeśli nikt takowych nie wyrazi, to na czym mamy to oprzeć?

To oczywiste, że należy wyrażać swoja opinię, o grze, o sposobie gry, podpowiadać dobre rozwiązania itd. ale nie należy od nikogo żądać by je realizowali, bo mój sposób jest najlepszy a wszyscy co go nie stosują to głupcy. Wydaje się, że gra to tylko zabawa, polegająca na traceniu czasu, co prawda każdy myśli, że ma czasu nieograniczona ilość, ale to, jak nas uczy doświadczenie, przekonanie jest z gruntu fałszywe.
Najdłużej żyjącym człowiekiem, którego metryka została jednoznacznie potwierdzona, była Francuzka Jeanne Calment (1875–1997), która przeżyła 122 lata i 164 dni. Najstarszym mężczyzną był Japończyk Jiroemon Kimura (1897–2013), który żył 116 lat i 54 dni.
Ale to tylko moja opinia.

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

Oczywiście PR na pasek.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser212

Guest
Co za maniery w tym FOE, żeby zdobyć główną nagrodę, 10 lvl kolosa nie wystarczy grać, jeszcze trzeba płacić
 

kasia2389

Arcyksiążę
Co za maniery w tym FOE, żeby zdobyć główną nagrodę, 10 lvl kolosa nie wystarczy grać, jeszcze trzeba płacić
Płacenie nie jest obowiązkowe.

Wishing_Well.png
 

DeletedUser19581

Guest
Nie rozumiem o co chodzi z tą tabelką z miejscami - liga srebrna zero graczy - liga złota 4-61 goli

skąd się bierze te 61 goli przecież strzelenie takiej ilości jest niemożliwe..
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czytasz samą siebie ?
Bardziej kretyńskiej odpowiedzi się nie spodziewałem
Nie możesz wymagać od kogokolwiek, aby udzielał wypowiedzi, które akurat Tobie się będą podobać i uważać je będziesz za mądre. Jeśli masz jakieś przemyślenia w tej, jak również innych sprawach, to chętnie o nich poczytamy.
Zawsze czytam to co napiszę, i to wiele razy, aby poprawić ewentualne błędy, albowiem w przeciwieństwie do wielu tu piszących staram się dbać o wzrok czytających moje teksty.

Studnie dają diamenty i nie trzeba ich kupować
To przypadek, akurat obrazek dotyczył dzisiejszej nagrody dnia.
skąd się bierze te 61 goli przecież strzelenie takiej ilości jest niemożliwe..
A co lub kto zabroni graczowi strzelić 61 goli?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19045

Guest
Jak dla mnie event fajny, zadania łatwe a i dużo nagród. Bez kupowania diamentów znalazłam się w złotej lidze a zadań do końca sporo, wylosowałam po kilka budynków typu kwatery sportowców, budynków produkcyjnych, kulturowych i dużo punktów rozwoju, teraz tylko poluję na zmniejszenie studni ale to pewnie dopiero pod koniec eventu. :D
 

DeletedUser4282

Guest
Nie rozumiem o co chodzi z tą tabelką z miejscami - liga srebrna zero graczy - liga złota 4-61 goli
..
Jest to błąd który zgłosiłem do suportu. Naprawią to.

Jeśli chodzi o nagrody dnia może być Tolos Bożów 4X4 budynek 1 poziom ale bardziej prawdopobne że będzie ulepszenie o 1 poziom tego budynku. Jak wspomniała Kasia2389 wszystkie nagrody poznamy po zakończeniu ewentu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli chodzi o nagrody dnia może być Tolos Bożów 4X4 budynek 1 poziom ale bardziej prawdopobne że będzie ulepszenie o 1 poziom
Okazuje się, że tolos był na testowym dwa razy w nagrodzie dnia i jako nagroda za 16 gol.
Ulepszenia nie było w nagrodach dnia. Szansa na ulepszenie w nagrodzie dnia jest podobna do szansy polskiej drużyny piłki kopanej na zdobycie mistrzostwa.
 

DeletedUser11629

Guest
Jest to błąd który zgłosiłem do suportu. Naprawią to.

Jeśli chodzi o nagrody dnia może być Tolos Bożów 4X4 budynek 1 poziom ale bardziej prawdopobne że będzie ulepszenie o 1 poziom tego budynku. Jak wspomniała Kasia2389 wszystkie nagrody poznamy po zakończeniu ewentu.
A skąd czerpiesz to przekonanie, iż jest to bardziej prawdopodobne...? Bo realnych podstaw do tego brak, wygląda mi to na szklaną kulę.
 

DeletedUser4282

Guest
Jeśli chodzi o nagrodę dnia to Von Grun myli się nie trzeba wydawać diamentów by wygrać nagrodę dnia. Gdy nagrodą dnia jest zestaw do ulepszenia to" Legendarny strzał " daje 10 % na nagrodę dnia lub 25 % na ten przedmiot. :]
Jeżeli chodzi o ulepszenie o 1 poziom do Tolos Bożków to "szklana kula" i pomyłka z nagrodami za gole.;}
Tolos Bożków jako budynek był na testowy 2 razy o czym napisała Kasia 2389. Nagrody tej można spodziewać się na pozostałych serwerach. Wcześniej podałem link do nagród dnia z serwera bety - to moje źródło informacji.
26 .06 była Studnia Życzeń jako nagroda dnia a wcześniej pisałem że będzie przed 30.06.:D
Jak wspomniała Kasia2389 wszystkie nagrody dnia poznamy po zakończeniu ewentu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19581

Guest
Moim zdaniem ulepszenia nie będzie w nagrodach dziennych.. eventy z mostami czy ogrodem były pewnie ostatnie...
Teraz chcą mieć pełną kontrolę i dawać na wydział - dokładnie tyle ile się kalkuluje - a że każdemu braknie 1 czy 2 - to płacić kupować diamenty.

Do tego zauważyłem że skonczyły się u mnie zadania powtarzalne - mam 3 do zrobienia i jedno linia główna - a dwa typu opracuj technologię albo zajmij 2 prowincje... dla mnie więc i ten element już się kończy..
 

DeletedUser4282

Guest
Jeżeli na serwerze innym A i D pojawił się błąd polegający na pominięciu ligi brązowej i srebrnej to proszę to zgłość do suportu przez konto w grze. Ja zgłosiłem już na A i D .
W zgłoszeniu proszę podać zrzut ekranu z tabelą lig (w formacie np.: gif)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry