Karnawał 2018 - dyskusja

DeletedUser17530

Guest
@jan-maria-scyzoryk napisałem:
tak jak na czacie w grze, żeby się nie wyświetlały...

Wiem, ze jest tu taka opcja, ale czy działa tak jak na czacie? Jeśli dam "ignoruj" przy twoim nicku to nie będą mi się więcej wyświetlać twoje posty?

@jakidziadzia zgłoszenia też po chamsku zamykają abyś nie mógł w nich już nic dopisać.

Mi jeszcze nie zamknęli, a to prawie 20 dni, po kilku dniach oceniłem pomoc najniżej jak się da, ale nie wiem, czy to coś daje ( w sensie czy to jest info tylko dla nich, czy idzie też zagranice)
 

DeletedUser3155

Guest
Sorka, że się wtrącę... Ja jako maluczki i "początkujący", mam skromnie pytanie:
Ten event to obowiązkowy jest?
Oprócz tego, że coś się graczom wyświetla na panelu gry.

Jestem na krawędzi bana, więc moderuję swoje wypowiedzi, tylko pytam (?), bo naprawdę nie rozumiem krytyki na coś, co można sobie odpuścić.
 

DeletedUser19392

Guest
To raczej jest "kurna wał" niż karnawał. Aktywność graczy chyba została przeceniona. Dobrze ze są zadania jedyna szansa na nagrody bez wpadania w nałóg. Znów brak tłumaczeń :/ .
 

DeletedUser

Guest
Chodzonce Zuo, dzięki za zrozumienie.
MementoFinis,
skoro eventy nie są obowiązkowe, to czemu się boją dać graczom przycisk> wyłącz event albo wyświetlają parszywą strzałę? A ta, wedle słów Bryffta, zniknie dopiero po pierwszym losowaniu nagród!
Okazuje się, że w supporcie nie mogą nawet tej strzały usunąć; Choć sądzę, że raczej nie chcą ! A mnie przynajmniej ona kole w oczy i irytuje.
A może to taka wskazówka: Hej! Tutaj klikać idioci aby zacząć event!
A ja nie życzę sobie aby jakieś Niemce traktowały mnie w ten sposób! Kolejny miesiąc piszę o akustycznych usterkach, co najmniej od wersji 1.117
I co? Nie naprawiono ich do dzisiaj!
Zatem zostaje mi tylko bojkot i domaganie się blokady lub dezaktywacji tego szajsu!
Nie narzucam swego zdania innym graczom. Niech robią co chcą.
Wiem jedno. Ta gra mogła by być o 200% lepsza i przyjemniejsza gdyby nie usterki i brak ich usuwania oraz gdyby, nie traktowali nas jak szkodników!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
bo naprawdę nie rozumiem krytyki na coś, co można sobie odpuścić.

Formalnie rzecz biorąc krytyka to osąd i element myślenia. Nie możesz podjąć decyzji czy sobie odpuścić czy nie bez uprzedniej krytyki (osądu). Możemy się spierać, czy jest sens epatowania tym osądem na forum.
Jeśli wstępnie założymy, że nie ma sensu (że się nie powinno) to nasuwa się pytanie do czego służy forum? I teraz idąc dalej, jeśli forum służy wyłącznie do informacji to do czego służy możliwość pisania postów?

Forum to wymiana myśli, pozytywnych i negatywnych. Jeśli producent zakłada takie forum to należy założyć, że chce te przemyślenia znać. Ergo, takie arbitralne sugerowanie co powinno się pisać na forum jest zwykłym wychodzeniem przed orkiestrę, nie wiesz i wiedzieć nie możesz co producent chce i czy mu zależy na każdej opinii. To czy Tobie sposób i treść piania na forum się podoba ma tutaj drugorzędne znaczenie.
 

DeletedUser3

Guest
skoro eventy nie są obowiązkowe, to czemu się boją dać graczom przycisk> wyłącz event albo wyświetlają parszywą strzałę? A ta, wedle słów Bryffta, zniknie dopiero po pierwszym losowaniu nagród!
Okazuje się, że w supporcie nie mogą nawet tej strzały usunąć; Choć sądzę, że raczej nie chcą ! A mnie przynajmniej ona kole w oczy i irytuje.
Możesz po prostu kliknąć i zniknie. Z całym szacunkiem, ale to jest takie trochę podejście na zasadzie "nie kliknę bo nie, mimo że zajęłoby mi to 4 sekundy i miałbym tę irytującą mnie strzałkę z głowy". Nie bardzo wiem dlaczego. Coś na kształt przekory? :)
 

OliverJr.

Hrabia
Witam, a ja mam takie pytanie. Widzę że już dzisiaj jest ulepszenie w skrzyni do wylosowania. Ile razy pojawiła się taka skrzynia na becie? Jak nie trafie to skrzynia zniknie czy mogę dalej próbować?
 

DeletedUser19505

Guest
Jako który w kolejce automatycznej motywacji jest ten most? Mam postawione na 3 światach (drugi poziom) ale jeszcze mi się żaden od wczoraj nie zmotywował.

Skrzynia będzie aż odliczy czas do zera. Jak masz forinty to możesz kupować ile chcesz i może trafisz
 

DeletedUser3

Guest
Witam, a ja mam takie pytanie. Widzę że już dzisiaj jest ulepszenie w skrzyni do wylosowania. Ile razy pojawiła się taka skrzynia na becie? Jak nie trafie to skrzynia zniknie czy mogę dalej próbować?
Skrzynia z ulepszeniem pojawi się wielokrotnie.
Możesz klikać ją ile razy chcesz aż skończy się jej czas :).
 

OliverJr.

Hrabia
Oki, zobaczymy co to będzie :) a przypomniało mi się jeszcze, ponoć za codzienne logowanie miało wpadać 5 kuponów, aktualne to bo nie dostałem?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jako który w kolejce automatycznej motywacji jest ten most? Mam postawione na 3 światach (drugi poziom) ale jeszcze mi się żaden od wczoraj nie zmotywował.
Nie jest w żadnej kolejce, kolejność motywacji załeży od dobra jakie budynek produkuje
a przypomniało mi się jeszcze, ponoć za codzienne logowanie miało wpadać 5 kuponów,
Nic za logowanie nie wpada. kupony pojawiają się co godzinę, o ile jest ich mniej niż 11
 

DeletedUser

Guest
Możesz po prostu kliknąć i zniknie. Z całym szacunkiem, ale to jest takie trochę podejście na zasadzie "nie kliknę bo nie, mimo że zajęłoby mi to 4 sekundy i miałbym tę irytującą mnie strzałkę z głowy". Nie bardzo wiem dlaczego. Coś na kształt przekory? :)

Dlatego, że nie mam ochoty w ogóle robić eventu! Ani jednego zadania!! Rozumiesz co to bojkot?!
I tak będzie dopóki nie naprawicie wszystkich usterek,o których naprawę dopominam się już od trzech wersji! Nawet zrobienie jednego zadania oznacza, że godzę się z tym, że event ma być obowiązkowy!
Nie! To wy macie się dostosować do oczekiwań graczy! I dlatego domagam się zlikwidowania tej strzały przez was, a nie przez wykonanie zadania! Albo wyłączenia/zablokowania eventu na moim koncie, na obu światach na których gram!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OliverJr.

Hrabia
Kto Cię frustracie zmusza do grania? Idź na siłownie, zaproś dziewczynę na kawę chyba że jesteś takim lebiegą że FOE to całe Twoje życie
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
skoro eventy nie są obowiązkowe, to czemu się boją dać graczom przycisk> wyłącz event albo wyświetlają parszywą strzałę?
Pytasz po raz któryś, a Bryfft już na to odpowiedział :).

Trzeci miesiąc piszę o akustycznych usterkach, co najmniej od wersji 1.117
Wersja 1.117 nie ma jeszcze dwóch miesięcy, więc skąd twój trzeci miesiąc zgłaszania tego?
Z ciekawości szukałem i pierwsza twoja wzmianka o tym nie ma nawet 30 dni (pierwsza wzmianka od ciebie to 24 stycznia).

Nawet zrobienie jednego zadania oznacza, że godzę się z tym, że event ma być obowiązkowy!
Pierwsze słyszę. Kto tak napisał? Niczego takiego nie ma. Zrobisz jedno zadanie w tym evencie to będzie znaczyło, że zrobiłeś jedno zadanie, by pozbyć się strzałki. NIC więcej to nie znaczy...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
endrius69 -nie obawiaj się o mnie "kurczaczku". Pograsz tyle co ja, to może dotrze do ciebie o czym piszę.
PablooS, piszę o trzech wersjach. Jeśli gdzieś napisałem o 2--3 miesiącach, to pewnie przez pomyłkę, gdyż wersja 1.116, przed spieprzeniem,> przez waszych programistów :haha: akustyki , była bodaj we wrześniu. Ale idzie to zmienić na drodze edycji...
I też radzę zapoznać się ze słowem bojkot.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19383

Guest
No i spoko event :)
Element losowosci dodaje smaku i mam wiekszy fun a czasem jakas nagroda wpadnie :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
PablooS, piszę o trzech wersjach. Jeśli gdzieś napisałem o 2--3 miesiącach, to pewnie przez pomyłkę, gdyż wersja 1.116, przed spieprzeniem,> przez waszych programistów :haha: akustyki , była bodaj we wrześniu.
Raz piszesz o dwóch, raz o trzech miesiącach, a innym razem że od wersji 1.117 minimum, gdzie nawet nie napisałeś ani jednego posta. Cały czas robisz raban, że tyle czasu czekasz na naprawę (te 2-3 miesiące), a sprawdzam czy faktycznie masz rację to wychodzi, że to prawie miesiąc czasu.

I też radzę zapoznać się ze słowem bojkot.
He?
 

DeletedUser16730

Guest
Z ciekawości szukałem i pierwsza twoja wzmianka o tym nie ma nawet 30 dni (pierwsza wzmianka od ciebie to 24 styczeń).

Ale moja ma ponad 30 dni.
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wersja-1-117-komentarze.15569/

Wic polega na tym, że był już taki problem i trwał długo, kiedy go w końcu naprawiono po niedługim czasie wrócił w gorszej postaci. Przedtem można było zlikwidować zapętlenie robiąc ruch jednostką która dźwięk zapętliła. Teraz zapętla kilka jednostek i nie da się tego powstrzymać.

Nie da się z tym grać, a z wyłączonym dźwiękiem gra się słabo. A dźwięk jest jak rozumiem po to żeby był, a nie po to żeby głośniki wyłączać. No chyba, że się mylę.

Nie do końca rozumiem też to:
Błędy są poprawiane na bieżąco, w miarę możliwości technicznych.

Czyli potraficie (nie są to możliwości związane z umiejętnościami, kompetencjami) tylko jest brak możliwości technicznych? Technika to sprzęt dla przypomnienia.
 

Von Grun

Wicehrabia
Jak działa podwójna szansa?
Normalnie wydajesz 20 kuponów na ostatnią grę z szansą 5% i nie dostajesz żadnego florena, a jak wydasz 20 florenów na podwójna szanse to będziesz musiał wydać 40 kuponów, żeby nic nie trafić :p
Normalnie przy 20 próbach trafiłbyś raz, a przy podwójnej szansie 2 razy, ale Inno ma inny przelicznik procentów i zaraz napiszą , że to tylko szansa ;)
 

DeletedUser3155

Guest
Offtop widzę ;]
To temat o Karnawale a nie o jakiś zgłoszeniach etc.

Mi się event podoba... poluję na ulepszenie mostu a dostaję "masową motywację" czy azyl czempiona.
Rzeczy niezbędne, które w inwentarzu zajmują mi miejsce... ale ja to nigdy nie miałem szczęścia do gier losowych, więc mnie cieszy to, że w ogóle coś wygrałem :)
Teraz muszę czekać na dzienne nagrody... ciężko jest, ale jestem zadowolony z tego, że mogę uczestniczyć w evencie w Forge of Empires... i pomyśleć ile eventów mnie ominęło przez moją absencję 4-letnią prawie.

Za moich czasów... ehh... szkoda gadać ... w każdym bądź razie nie było tylu emocji czy na forum czy w grze... nic nie było... Halucynacje z powodu braku ewentów/aktualizacji i śmierć z powodu braku ziemniaka.
Teraz nawet "znajdźki" są w mieście czy poza nim czy inne skarby a z głodu/nudów nie umrzesz.
A jak ewenty dodają systematycznie to w ogóle pełnia szczęścia i żyć się chcę :)

Ewent "Karnawał" oceniam bardzo pozytywnie... dowiedziałem się z wiki co to są "floreny" czyli aspekt edukacyjny jak najbardziej na plus.
Dziękuję i żegnam.
 
Do góry