Wersja 1.117 - komentarze

DeletedUser16853

Guest
Czekałem na zmianę ekranu ładowania! Jest o wiele lepszy i zdecydowanie umili mi grę :) (Mówię serio :D)
 

kasia2389

Arcyksiążę
czy wiadomo coś o jakichkolwiek zmianach w dodawaniu PR do pereł?
Wiadomo, bez zmian.

  • Poprawiliśmy wpływ Pereł architektury na zadowolenie mieszkańców w obrębie poziomów od 1 do 10. Do tej pory różnice między poziomami nie zawsze były większe. Należy pamiętać, że wartości zadowolenia na poziomie 1 i poziomie 10 oraz wyższych pozostają niezmienione
Już nie mają się czym zajmować.
 

DeletedUser7795

Guest
Toć nie tak dawno było to zmienianie i działa moim zdaniem dobrze.

Ale może działać jeszcze lepiej. Wystarczy dodać pole do wpisywania liczby PR, które chcemy dodać do perły. Pyk-pyk i sprawa załatwiona, a teraz to klikasz jak głupi ten przycisk "dodaj 10 PR".
 

DeletedUser15674

Guest
kiedy zostanie wywalone zajmowanie sktorow na mapie z zadan dziennych ?
jest to uciazliwe - jestem juz 2 epoki dalej ze zwiadem i nie idzie ich zajac po przez walke ;/
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
kiedy zostanie wywalone zajmowanie sktorow na mapie z zadan dziennych ?
jest to uciazliwe - jestem juz 2 epoki dalej ze zwiadem i nie idzie ich zajac po przez walke ;/

To teraz nadgoń badania i znów będziesz mógł zrobić prowincje 2 epoki do przodu, a tak na serio po to wprowadzili dzienne, aby gracze nie siedzieli za długo w jednej epoce, i żeby zmuszać ich przez robienie zadań dziennych do awansów, więc masz dwie opcje, albo awans, albo olać dzienne
 

DeletedUser13517

Guest
Piękne okno logowania, na prawdę jest na co popatrzeć jak na GVG co chwile wywala i relog gry.
Na prawdę od razu lepiej na duszy. Teraz wiem po co gram.
 

DeletedUser14061

Guest
  • Użycie rolki myszki do przewinięcia do początku puli jednostek w oknie Zarządzania armią powodowało wyświetlenie pustych miejsc. To się już nie powtórzy.
Ten problem wciąż występuje przy scrollowaniu.
 

Solshine

Baron
Nowe ekrany ładowania powodują u mnie problemy. Jeszcze wczoraj mogłam na kilku kartach włączyć różne światy, które ładowały się w tle. Obecnie jeszcze nawet zanim pojawi się nowy ekran ładowania, ekran zastyga na tym niebieskim tle, na którym jest nazwa Inno Games tylko bez nazwy, samo niebieskie tło. Do kitu!
 

Artur Underwood

Szlachcic
kiedy zostanie wywalone zajmowanie sktorow na mapie z zadan dziennych ?
jest to uciazliwe - jestem juz 2 epoki dalej ze zwiadem i nie idzie ich zajac po przez walke ;/
Były gdzieś podpowiedzi że jak nie chcesz takich zadań w dziennych to nie puszczaj zwiadu, jak nie ma odkrytych prowincji nie bedzie zadan
 

DeletedUser16730

Guest
- niektóre jednostki znowu zapętlają dźwięk
- przy opróżnianiu tawerny potrafi zatrzymać grę na amen, a wręcz spowodować błąd i wywalić.
- znowu zamula, a już było trochę spokoju.
- przy przewijaniu rolką robi się biały ekran.

Zapomnieliście o tych dodatkach 1.117 napisać.

Co za debil wymyślił oznaczanie terenów rozszerzeń "sznureczkami" i napisem SALE? Co, sam zielony kolor oznaczający miejsca gdzie można je ułożyć już nie wystarczył? Dla kogo to g...? Co!

To typowy przykład robienia nikomu niepotrzebnych rzeczy i tracenia czasu. Lepsze jest wrogiem dobrego, było dobrze jest beznadziejnie.
 

DeletedUser17220

Guest
To kłamstwo, nie powtarzaj tego.

Może i kłamstwo, ale dziwnym zbiegiem okoliczności, na światach z nieodkrytymi prowincjami nie mam zadań na sektory. Coś mi się wydaje, że w to kłamstwo uwierzył też automat przydzielający zadania :)
 

DeletedUser11629

Guest
Może i kłamstwo, ale dziwnym zbiegiem okoliczności, na światach z nieodkrytymi prowincjami nie mam zadań na sektory. Coś mi się wydaje, że w to kłamstwo uwierzył też automat przydzielający zadania :)
Doprawdy? A ja na takim samym świecie, gdzie nie mam odkrytych prowincji, mam 3 takie zadania w tygodniu. Szach mat.
 

DeletedUser7795

Guest
Zadania dzienne trwają 24h. Jak w takim razie przejąć sektory albo prowincję jeżeli nie mamy ich odkrytych na mapie? Jeżeli zwiad trwa ponad 24h to... wydawać diamenty na natychmiastowy zwiad? :haha:
 

DeletedUser7795

Guest
Aż oplułem monitor.
@kasia2389 ja nie wiem kto tam w Inno siedzi ale chyba jakieś człowieki prymitywne, bo nie rozumieją, że to się mija z celem. Wydam diamenty na natychmiastowy zwiad i dostanę jakiś badziew. Noż kurde. Jak mają pod ręką coś ciężkiego to niech się palną w łby.
 
Do góry