Jesienne zbiory - dyskusja

Solshine

Baron
Taka uwaga, gdzieś tam po drodze pojawiło się zadanie by usunąć budynek, nie pamiętam czy towarowy czy produkcyjny, w każdym razie działa usunięcie drogi, by zaliczyć to zadanie.
 

DeletedUser16730

Guest
Z kronikarskiego obowiązku. 18 studni na prawie 90 losowań, więc średnia wypada jak trzeba. Jednak rozbijając na światy wpadło od 0 do 6 czyli jak w polityce, żeby jednemu dać trzeba drugiemu zabrać.
 

bartekmod

Książę
zauważyłem błąd... jak jest zadanie "rozwiąż dowolne inne zadanie" - to po zrobieniu innego zadania, zalicza tą część zadania eventowego, lecz już po wylogowaniu i późniejszym zalogowaniu widzę, że ta część nie jest zaliczona ! ?
Pomyślałem, ok jednostki się rekrutują to mam czas zrobić zadanie główne, będzie odhaczone i gites, później jednostki się zrobią i od razu przechodzę do następnego... a teraz co? mam się męczyć z kolejnym zadaniem głównym/pobocznym? Nie zauważyłem adnotacji, że trzeba zaliczyć całe zadanie eventowe bo inaczej po przelogowaniu ta część "przepada" ? Mam nadzieję, że to błąd w wyświetlaniu i jak za półtorej godz zrobią mi się jednostki to zaliczę całe zadanie? Miał ktoś tak? (jeżeli ktoś to pisał to wybaczcie nie czytam całego wątku).. Póki co nie wiem, jaki błąd zgłosić supportowi, czy wadliwe zadanie, czy błąd wyświetlania... będę informował o postępach co wyniknie później z tego...


OK, to tylko błąd w wyświetlaniu, jednak było zaliczone tylko "ukryte" całe zadanie udało się zaliczyć :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17348

Guest
Też tak miałem, rzeczywiście błąd przy wyświetlaniu. Żeby było ciekawiej, w późniejszym etapie gry wszystko działa poprawnie i zaliczone zadanie główne/poboczne jest już na zielono.
 

DeletedUser17535

Guest
Mam pytanie: czy istnieje jakakolwiek możliwość przebrnięcia przez zadanie "rozwiąż dowolne inne zadanie"? Nie chcę przechodzić do kolejnej epoki, wszystkie inne zadania (główne i poboczne) to opracuj technologię, pobocznych już nie można pominąć od czasu wprowadzenia beznadziejnego grupowania zadań, czyli dla mnie koniec eventu?
 

MacKayla*

Wójt
Z jabłoni zasadzonych przy wsparciu wpada "do 5 jabłek" (2-5).
Najczęściej są dwa, rzadziej trzy, zdarza się też pięć. Do tej pory nie wpadły mi z żadnej jabłoni 4 jabłka.
Tak z ciekawości chciałabym wiedzieć, czy ktoś miał 4 jabłka z tych posadzonych?
 

DeletedUser16730

Guest
@aerrae być może, nie miałem takiej rozbieżności epok na mapie. Z tym, że...

jednocześnie zaczęte zadania bonusowe na przykład z wczesnego i z przemysłu

...chyba jedno bonusowe, a jedno główne? Bonusowe idą po kolei i chyba nie może być dwóch?

A tak bajdełej to mam ciekawostkę. Na jednym świecie 22 losowania (20%) i ani jednej kryjówki.
Super event!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja wczoraj - jak nigdy przedtem! - trafiłam dwa razy po 4 jabłka z jabłoni :p
 

DeletedUser18348

Guest
Dla mnie ten event jest the best ,bo wylosowałam kryjówkę łotrów mając tylko 76 jabłuszek,w co nie wierzyłam,ale jest yupiiiii:D:haha::D:haha::D:haha:
 

tagera

Baronet
zostało mi jedno jabłuszko :) do jutra i tak już nie uzbieram choćby na mały koszyczek. Pytanie mam czy te jabłuszka przejdą do wspólnego cedru, którym się wszyscy będziemy delektować.
 

tagera

Baronet
no cóż szkoda, można by z tych pozostałych od wszystkich zrobić wspólny jeden cydr i wszyscy mieliby czym się uraczyć :)
 

DeletedUser18348

Guest
Dziękuję:)
Pewnie masz z X kryjówek,a ja dopiero pierwszą ,stąd ta moja radość :)

Od czerwca gram i tak wygląda moje miasto :
75626234083080739954.png


Chętnie przyjmę rady doświadczonych graczy co warto lub nie warto stawiać :):)

edit:
Perłę Lotos wszyscy mi odradzali,ale to typowo kobieca perła ,więc nie mogłam się powstrzymać :haha::haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry