Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17272

Guest
Na podstawie feedbacku z Bety.

no to ja czytalem chyba nie ten feedback z bety co Wy ^^ tam wyraznie pisza zeby usunac monety i mlotki z 4 lvl oraz rzeczy wspomniane wyzej moze tam trzeba im w kodzie zero-jedynkowym pisac? :D

no szlak trafi czlowieka jak cos takiego zobaczy, ta odpowiedz to potwierdzenie jak bardzo nas sluchacie na becie i tutaj :D
 

DeletedUser16512

Guest
Pytanie bezpośrednio do Bryfta.
Chcesz mi powiedzec,że gracze na becie poprosili, żeby nagroda za rozwiązanie 56 konfliktu była wieża zwycięstwa???? Pokaz mi gdzie była prośba o tak śmieszne nagrody za tak trudne konflikty???serio macie ludzi za idiotow?? Gdzie są te wszytkie nowe budyneczki szumnie prezentowane w zapowiedziach nowego poziomu i nowych nagród?
 

DeletedUser14308

Guest
Te budynki wladowali do reliktów także robienie 4 poziomu nie ma sensu.U mnie w gildii gościu już na 1 poziomie z reliktu dostał tarasy nie musiał się nigdzie przebijać tracąc tony towaru na negocjacje.
 

DeletedUser16965

Guest
tarasy maily być w skrzyni i to że ich nie ma to jest to kolejny SKANDAL, który fundują nam twórcy gry.. tak skandalicznego miesiąca jeszcze chyba nie było, najpierw beznadziejny event z różami które nie idą do inwentarza, potem pozbawienie paczek ze skrzyni skarbów, nastepnie brak paczek w wyprawie, a teraz IV etap który okazał się jednym wielkim oszustwem !!!!!! oszukaliście nas z nagrodami i czas się do tego przyznać obiecywaliście że na tym etapie będą wartościowe nagrody.. przeginacie po całości..

p.s

dostalem info ze akurat nie obecność yakiiego moze byc spowodowana czymś innym niz ban.. wiec wcześniesze info o banie usunąłem..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16512

Guest
Masz rację,sam trafiłem na drugim poziomie wypraw fajne nowe nagrody. Ale ja jeszcze raz pytam Bryfta, jaki sens mają obecne nagrody na 4 poziomie wypraw?? I niech pokaże tu na forum prośbę graczy beta o słabsze nagrody na tak mordercze etapy. Jako osoba regularnie biorąca udział w wyprawach,bardzo się ucieszyłem na nowy poziom i na nowe nagrody na becie,a tym co dostaliśmy jestem mega rozczarowany
 

DeletedUser17272

Guest
taras 5 pr w 48.....wieza zwyciestawa w 56 = DOBRY BALANS ^^
 

DeletedUser16512

Guest
A ja się pytam gdzie jest Bryft z odpowiedziami na nurtujące mnie pytania:)
 

DeletedUser16512

Guest
To gdzie wogole jest ktokolwiek z teamu żeby odpowiedział na moje pytanie?może siorprajs zechce się wypowiedzieć,lubi zbierać nasze opinie:)
 

DeletedUser16512

Guest
Aaaaaaa w ten sposób, no więc jescze raz. @siorprajs, @Bryfft albo mistrz @Zyleta1991 proszeni są do tablicy oraz o udzielenie odpowiedzi na nurtujące mnie a zapewne nie tylko mnie pytanie. Co robi w 56 konflikcie nagroda w postaci wieży zwyciestwa?? To jakiś żart?? Prima Aprilis dopiero za jakiś czas:)taka wieżyczka jest słaba nagroda oferowana w pierwszym lepszym evencie,co więc ona robi jako nagroda w połowie mega trudnego czwartego poziomu wypraw,któreś z Was wie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16512

Guest
Zaraz padnie odpowiedź,jakie obiecane budynki haha. My nic nie obiecywalismy,trzeba mieć poprostu szczęście w losowaniu hahaha
 

DeletedUser16965

Guest
@Mariusz 866 ponieważ nie możesz sie doczekać odpowiedzi to ja ci odpowiem

Pytanie bezpośrednio do Bryfta.
Chcesz mi powiedzec,że gracze na becie poprosili, żeby nagroda za rozwiązanie 56 konfliktu była wieża zwycięstwa????

tak. tak bardzo im zależalo wlaśnie na tej nagrodzie, że zrezygnowali na jej rzecz ze swiatyni wiedzy

Pokaz mi gdzie była prośba o tak śmieszne nagrody za tak trudne konflikty???

upload_2017-2-17_0-24-10.jpegtam


serio macie ludzi za idiotow??

Ludzi nie. Tylko graczy FoE

Gdzie są te wszytkie nowe budyneczki szumnie prezentowane w zapowiedziach nowego poziomu i nowych nagród?

jak to gdzie w zapowiedzi nowych budynków

https://forum.pl.forgeofempires.com...i.14402/#_ga=1.194373549.162800193.1480754420
 

DeletedUser14308

Guest
Nie wiem gdzie zadac to pytanie wiec wrzuce tu bo i tak nie wiadomo czy ktokolwiek odpowie.Jak wygladaja teraz nagrody w reliktach i jaki jest ich procent bo zmienily się a nie wiadomo na jakie.Co weszlo do którego a co wypadlo.
 

DeletedUser8110

Guest

DeletedUser16965

Guest
W jakich konkretnie informacjach?

ponieważ nie wiem czy wiesz ale mamy informacje z bety.. chyba ze beta sluży tylko do reklamowania produktu, a potem dostajemy produkt nie poprawiony, tylko dużo gorszy..

Których konkretnie obiecanych budynków nie ma w wyprawach? :)

tych, które powinny być w skrzyni, gdyż jest to sprawiedliwe rozwiazanie, ze te nagrody powinny być dla tych, ktorzy podejmą wyzwanie IV etepu, a nie dawane losowa komus kto stoczyl kilka walk.. po co mam tracic wojsko, dla fontanny(fontanna powinna byc w 3 skrzyni).. ludzi przystąpili do walki wierząc że choc raz nie zostaną oszukani.. a teraz przaktycznie wszyscy sie tak czują.. to moze wina lezy po waszej stronie.. wszyscy zrozumieli ze te nagrody beda do zdobycia przechodzac IV etap.. oczywiście szanse 50/50 mogly spowodować ze nic sie nie wygra ale chciali bysmy je chociaż fizycznie zobaczyć.. wina nie leży po naszej stronie.. to nie my źle zrozumieliśmy, jak już to wy źle przekazaliscie informacje..
proszę nie róbcie z nas nie wiadomo kogo..

pozwolilem sobie nie kazac Ci czekać na odpowiedz tak dlugo jak ja musiałem to robić..
nie odpowiada sie też pytaniem na pytanie..
i nadal jest wiele innych pytań bez odpowiedzi..
 

HuanMing

Książę
Których konkretnie obiecanych budynków nie ma w wyprawach?
Sugeruję dokładne przeczytanie ze zrozumieniem własnego ogłoszenia ( https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wyprawy-gildyjne-nowe-nagrody-i-dodatki.14402 ) w którym szumnie ogłosiłaś dodanie do wypraw, podkreślam WYPRAW, 7 nowych budynków. Po ukończeniu 4 poziomu chciałam powiedzieć, że połowy z nich nie widziałam, nie to że nie wygrałam, nie widziałam.
Jeżeli wprowadzacie dodatki, którymi się chwalicie to chociaż bądźcie precyzyjni i napiszcie, że budynki pojawiają się naprzemiennie, że niektórzy zamiast porządnej nagrody w czwartym etapie zostaną uszczęśliwieni wieżą zwycięstwa albo inną przechowajką, że zamiast w wyprawach pojawią się w reliktach (w ogłoszeniu było, że również w reliktach, nie że zamiast).
Precyzja i skuteczna komunikacja jest podstawą, może czas wypróbować?
 

DeletedUser16965

Guest
i czy mozecie pokazac nam te posty z bety ktore prosza o zmiane nagród ????
 

DeletedUser8110

Guest
i nadal jest wiele innych pytań bez odpowiedzi..
Z chęcią odpowiemy na wszystkie. Jeśli mi jakieś umknęły to wystarczy zwrócić uwagę i odpowiem. :)

Jeżeli wprowadzacie dodatki, którymi się chwalicie to chociaż bądźcie precyzyjni i napiszcie, że budynki pojawiają się naprzemiennie, że niektórzy zamiast porządnej nagrody w czwartym etapie zostaną uszczęśliwieni wieżą zwycięstwa albo inną przechowajką, że zamiast w wyprawach pojawią się w reliktach (w ogłoszeniu było, że również w reliktach, nie że zamiast).
Następnym razem postaramy się bardziej precyzyjnie formułować ogłoszenie. Dziękuję za zwrócenie uwagi. :)

i czy mozecie pokazac nam te posty z bety ktore prosza o zmiane nagród ????
Zmiany dokonywane są na podstawie wypowiedzi Graczy, ale także na podstawie danych, które udaje nam się w międzyczasie zebrać tudzież przemyśleniach ze strony twórców gry. :) Gracze zawsze chcą więcej, lepszych nagród i jest to w pełni zrozumiałe, jednak nie zawsze możliwe w realizacji.
 
Do góry