Tawerna znajomych - dyskusja

DeletedUser9756

Guest
Jeśli ktoś 20 (chyba) razy usunął znajomego, to została na niego nałożona "kara" i teraz po zaproszeniu kogoś musi odczekać 24h, zanim ktoś będzie mógł usiąść u niego w Tawernie. Dlatego Ty nie możesz u niego usiąść[...]

Zapomniałem chyba wspomnieć. Nie usunąłem tylu znajomych :\
 

DeletedUser16965

Guest
gdy mam gracza gildii w znajomych, i mam otwartą zaklatke gildii to nie widzę u niego krzesełka, natomiast ten sam gracz będąc w zakładce znajomi ma to krzesełko.. czemu w zakladce gildii jest ono nie widoczne??
 

DeletedUser16845

Guest
gdy mam gracza gildii w znajomych, i mam otwartą zaklatke gildii to nie widzę u niego krzesełka, natomiast ten sam gracz będąc w zakładce znajomi ma to krzesełko.. czemu w zakladce gildii jest ono nie widoczne??
Skoro Tawerna jest przeznaczona tylko dla osób z zakładki znajomych to wiadomo, że w zakładce Gildii nie będzie ikonki.
 

DeletedUser

Guest
Mały plusik tylko za fajny temat muzyczny w tej niekompletnej tawernie i ogromny minus, krecha jak stąd do Księżyca, za podwójne opłaty. Najpierw trzeba horrendalnie drogo zapłacić za powiększenie stołu, a potem tyle samo za odblokowanie krzesła. Oburzające.
 

DeletedUser16965

Guest
Skoro Tawerna jest przeznaczona tylko dla osób z zakładki znajomych to wiadomo, że w zakładce Gildii nie będzie ikonki.
pomylilem sie pisząc, jest tak mam gracza z gildii w SĄSIADACH i widze u niego krzesełko, a jak ten sam jest w zakladce gildii to nie widze tgo krsesełka
 

DeletedUser15836

Guest
Skoro Tawerna jest przeznaczona tylko dla osób z zakładki znajomych to wiadomo, że w zakładce Gildii nie będzie ikonki.
U mnie, jeśli sąsiad jest znajomym, to krzesło jest, ale jeśli gildian - nie ma. Fakt, przydałoby się to zrobić. I też jestem za dołączeniem gildii do tawerny.
Mały plusik tylko za fajny temat muzyczny w tej niekompletnej tawernie i ogromny minus, krecha jak stąd do Księżyca, za podwójne opłaty. Najpierw trzeba horrendalnie drogo zapłacić za powiększenie stołu, a potem tyle samo za odblokowanie krzesła. Oburzające.
A do domu jak stół kupujesz, to krzesła masz w komplecie? Pamiętaj, że to opłaty jednorazowe i wcale nie takie ogromne, a i powiększenie stołu i krzesło dają osobne bonusy.
 

DeletedUser16845

Guest
Ludzie.. nie jest idealnie, są niedociągnięcia, ale to jest ZABAWA. Od tej gry niczyje życie nie zależy..

Niektórym się nie dogodzi.. poziom zrzędliwości mnie powala. Wszystko źle, wszystko ble, wszystko fuj, nie tak, bla.. bla..ba.. Ledwo się coś zaczęło, a już wylewa się z ludzi tylko niezadowolenie..

Zwrócenie uwagi na błędy i niedociągnięcia to jedno, ale niektórzy to tu chyba twórcom gry odbierają chęci do robienia czegokolwiek, bo i tak oberwą, że dno, bagno i bubel..
 

DeletedUser16965

Guest
Ludzie.. nie jest idealnie, są niedociągnięcia, ale to jest ZABAWA. Od tej gry niczyje życie nie zależy..

Niektórym się nie dogodzi.. poziom zrzędliwości mnie powala. Wszystko źle, wszystko ble, wszystko fuj, nie tak, bla.. bla..ba.. Ledwo się coś zaczęło, a już wylewa się z ludzi tylko niezadowolenie..

Zwrócenie uwagi na błędy i niedociągnięcia to jedno, ale niektórzy to tu chyba twórcom gry odbierają chęci do robienia czegokolwiek, bo i tak oberwą, że dno, bagno i bubel..
od kiedy grasz w tą gre ??
 

DeletedUser

Guest
Od tego mają programistów, żeby ci robili wszystko jak należy. A zdzierstwo to inna sprawa. I jak kupuję meble,to albo nowe albo dokupuję do starych. A poza tym są jeszcze stoły i ławy rozsuwane. Zwiększa się więc powierzchnia i to całkiem za darmo. Nigdy tego nie wiedzieliście? ;)
Oczywiście, że zrzędzę. Ale mam powód.:haha: Poza tym, krzesła z kompletu są jednakowe i mają taką samą jednostkową cenę. Nie widziałem jeszcze kompletu w którym jedno krzesełko jest zwykłym pniakiem czy deską, drugie z kompletu taboretem , trzecie drewniane, czwarte plastykowe, piąte z metalu, kolejne srebrne, złote i platynowe i których cena różni się od poprzedniego krzesła o 100 czy nawet 200% !!! Kosmiczna bzdura z cenami kolejnych krzeseł !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17232

Guest
Dokładnie tak jak napisał Szechinia. Prawda, jest jeszcze sporo niedociągnięć, ale doceńmy to, że twórcy zbierają feedback od samych graczy, a nie wrzucają update i mają wbite na naszą opinię.

Nic nigdy nie było od razu doskonałe. Zawsze potrzeba trochę czasu, że coś dopracować, ulepszyć. Ważne, że gra się rozwija i nie stoi w miejscu. I jestem pewien, że programiści robią wszystko co w ich mocy, żeby FoE było jeszcze lepsze, ale programowanie to nie jest takie hop-siup. Zmiany w kodzie wymagają bardzo dużo pracy, dlatego potrzeba czasu, żeby tawerna osiągnęła zadowalający poziom. Moim zdaniem, na tą chwilę i tak jest dobrze.

Najpierw trzeba horrendalnie drogo zapłacić za powiększenie stołu, a potem tyle samo za odblokowanie krzesła. Oburzające.

OBURZAJĄCE. Trzeba płacić za upgrade'y! No normalnie rozbój w biały dzień. Skąd w ogóle ten beznadziejny pomysł, że trzeba za coś płacić? Najlepiej od razu wszystko za darmo niech dadzą... BO TAK.
 

DeletedUser16965

Guest
Dokładnie tak jak napisał Szechinia. Prawda, jest jeszcze sporo niedociągnięć, ale doceńmy to, że twórcy zbierają feedback od samych graczy, a nie wrzucają update i mają wbite na naszą opinię.

zbierają, zbierają i co dalej? wiesz ile jest już zebranych feedbacków?? tych dotyczących wpłacania więcej niż 10 pr do perły. tych o dodaniu wyprawy po skarb na komórkę, tych o przyspieszenie działania gvg, tych zmniejszenie konieczności kliknięć itd.. itp..
 

DeletedUser17232

Guest
Przytoczę tylko jeden fragment mojego poprzedniego posta.

Programowanie to nie jest takie hop-siup. Zmiany w kodzie wymagają bardzo dużo pracy.

To nie działa w ten sposób:
- Ej dobra już wiem co musimy zmienić, bo poczytałem se forum i wszystko już jasne.
- Jebs! Wszystko tak jak ma być.

Wiem, że już trochę czasu minęło od wprowadzenia tych rzeczy o których napisałeś, ale jestem pewien, że twórcy NIE robią nam na złość, specjalnie odwlekając kolejny update. Jedyne czego wszystkim życzę to: cierpliwości. Zmiany o które prosimy prędzej czy później i tak zostaną wprowadzone.
 

DeletedUser15011

Guest
Drażni mnie jeszcze jedna mała rzecz..... nad tą Tawerną jest ten znaczek informujący ile osób jest aktualnie w tawernie i bardzo fajnie, ale czy on musi samoistnie zaświecać się i podskakiwać co pół minuty? Moim zdaniem powinien dawać znać, gdy ktoś dosiądzie się do stolika.
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
Na becie, o ile dobrze pamiętam, chyba nie podskakiwał.

Edit. Potwierdzone :) Tam podskakuje tylko gdy ktoś się dosiada lub gdy odprawiamy znajomych :) Widocznie to tutaj to jakiś błąd :)
 

DeletedUser

Guest
zróbcie coś w końcu dobrze a nie na "odwal" :mad: po co , co chwile zaglądać na północny obszar miasta , żeby pilnować zbiorów ze stołu ? skoro wystarczy mały zabieg kosmetyczny niżej przedstawiaony

info 3.jpg

dodatkowo mam uwagę , nie mam pojęcia jak wy to robicie że po wprowadzeniu każdego "ulepszenia" szybkość oraz płynność walk schodzi na psy :mad: tylko błagam .... nie RiC ! czyli rejestr i ciasteczka , to w/w płatają takie figle :mad:
 

DeletedUser16730

Guest
Nic nigdy nie było od razu doskonałe. Zawsze potrzeba trochę czasu, że coś dopracować, ulepszyć.

Co innego doskonałość, a co innego minimum przyzwoitości.
Nie wierzę, że na becie nikt nie zwracał uwagi na to żeby odznaczały się osoby u których już usiedliśmy. To jest tak podstawowa rzecz jak sól do popcornu.

Raz czytam, że po to jest beta żeby wyciągnąć wady, a za chwile, że wszyscy są malkontentami bo potrzeba czasu na dopracowanie. To jak to w końcu jest?
 

DeletedUser17232

Guest
Po co , co chwile zaglądać na północny obszar miasta , żeby pilnować zbiorów ze stołu, skoro wystarczy mały zabieg kosmetyczny?

View attachment 2557

Bdb pomysł.

Nie wierzę, że na becie nikt nie zwracał uwagi na to żeby odznaczały się osoby u których już usiedliśmy. To jest tak podstawowa rzecz jak sól do popcornu.

Ja również w to nie wierzę, ale najwidoczniej nie potrafili tego prawidłowo rozegrać. Myślę, że cały czas nad tym pracują, ale nie jest to jeszcze w takiej wersji, żeby mogło dobrze działać.

Raz czytam, że po to jest beta żeby wyciągnąć wady, a za chwile, że wszyscy są malkontentami bo potrzeba czasu na dopracowanie. To jak to w końcu jest?

I tak, i tak. Zależy jak na to spojrzeć.

Beta po to jest, żeby zbierać pomysły i ulepszać dany pomysł do lepszej wersji. To w stu procentach popieram i rozumiem. Jednak jak widzę posty typu "ŁEEE, ZNOWU SYF, JAK ZWYKLE NIEDOPRACOWANE, ŁEEE", to sorry, ale moim zdaniem jest to typowy przykład malkontenctwa.
 

DeletedUser15181

Guest
Wersja beta na FOE to ściema, ot taki łatwiejszy serwer do gry, ludzie grają tam nie zwracając uwagi na błędy, na pewno nie mają nic wspólnego z beta-testerami!!!, Podejrzewam że na naszym Polskim serwerze gracze wyłapują więcej błędów niż tam.
 

DeletedUser

Guest
Bdb pomysł.



Ja również w to nie wierzę, ale najwidoczniej nie potrafili tego prawidłowo rozegrać. Myślę, że cały czas nad tym pracują, ale nie jest to jeszcze w takiej wersji, żeby mogło dobrze działać.



I tak, i tak. Zależy jak na to spojrzeć.

Beta po to jest, żeby zbierać pomysły i ulepszać dany pomysł do lepszej wersji. To w stu procentach popieram i rozumiem. Jednak jak widzę posty typu "ŁEEE, ZNOWU SYF, JAK ZWYKLE NIEDOPRACOWANE, ŁEEE", to sorry, ale moim zdaniem jest to typowy przykład malkontenctwa.
teoretycznie tak ! beta jest od tego , a w praktyce to beta nie jest na tyle wiarygodnym źródłem opini graczy z uwagi na jej liczbę graczy , to jedno , a drugie międzynarodowy skład graczy , którzy głównie tam grają po to żeby wiedzieć co nieco o nowinkach , które wejdą na ich krajowe serwery ;) i tu dopiero zaczyna się jazda ! :mad:
 

DeletedUser16730

Guest
Myślę, że cały czas nad tym pracują, ale nie jest to jeszcze w takiej wersji, żeby mogło dobrze działać.

Jak coś nie działa dobrze to się najpierw dopracowuje, a następnie wypuszcza na rynek. Tak to działa, a nie odwrotnie.

Już widzę jak sobie kupujesz mikser w którym trzepaczki o siebie zawadzają i sobie mówisz "spoko, jak dopracują to mi wymienią, a na razie będę trzepał pianę i się nie denerwował, że się tłucze".
 

DeletedUser17232

Guest
Jak coś nie działa dobrze to się najpierw dopracowuje, a następnie wypuszcza na rynek. Tak to działa, a nie odwrotnie.

Chyba, że masz z góry narzucony deadline i musisz wypuścić update w danym terminie. Nie jestem do końca przekonany, czy tak jest, ale jest to możliwe. Poza tym, jeśli chodzi o wersję beta, to działa to na odwrót - najpierw wypuszczasz wersję beta, a potem dopracowujesz ;)

Już widzę jak sobie kupujesz mikser w którym trzepaczki o siebie zawadzają i sobie mówisz "spoko, jak dopracują to mi wymienią, a na razie będę trzepał pianę i się nie denerwował, że się tłucze".

Jestem pewien, że:
- Takiego miksera na pewno bym sobie nie sprawił.
- Producenci mikserów nie wypuszczają produktów które znajdują się w fazie produkcyjnej ;)

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że właściwie to nie kupiłeś tej tawerny, a nawet dostałeś możliwość korzystania z niej zupełnie za darmo.
 
Do góry