Tawerna znajomych - dyskusja

DeletedUser16017

Guest
Cytuję: "Od teraz każdy Gracz Forge of Empires będzie mógł odblokować nowy budynek nieopodal swojego miasta - Tawernę znajomych."

Jak będzie można ją odblokować?
Na becie była automatycznie w mieście :) nic nie musiałeś klikać,aby dostać:)
 

DeletedUser

Guest
Cytuję: "Od teraz każdy Gracz Forge of Empires będzie mógł odblokować nowy budynek nieopodal swojego miasta - Tawernę znajomych."

Jak będzie można ją odblokować?
poprostu każdy ją dostanie z punktu , odblokowanie to inaczej rozszerzanie ilości krzeseł przy stole aż do liczby 16 szt
 

DeletedUser14109

Guest
Dzięki z odpowiedzi. Zrozumiałem, że muszę jakoś odblokować, aby go postawić.
 

DeletedUser16730

Guest
5. Jakas gratyfikacja za odwiedzanie tawern bylaby nie do pogardzenia

No jakby było parę srebrników to by się OPŁACAŁO. Myślę, że ten fakt zachęciłby do siadania obecnych znajomych, a co za tym idzie zmniejszył spam na czacie.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Może by tak jednak dodać do zmian specjalny pasek znajomych do Traweny tak aby nie rozwalił długo trwałych znajomości. W obecnym stanie na testowym właśnie rozwala mi to przyjaciół.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ograniczenie sprawiające, że usiąść w tawernie można dopiero po 24h znajomość powinno pomóc ograniczyć bałagan na czacie. Ale zobaczymy, jeśli będzie faktycznie tak źle, to na pewno tego typu opcja zostanie rozważona. :)
Z całą pewnością stworzenie nowego czatu dla tawerny ze strony programistów nie będzie żadnym problemem, ale utrzymania porządku sobie nie mogę wyobrazić, Jak znam ludzi to będą pisali i na ogólnym i na tawernianym. Ktoś musiał by pilnować i banować :).
Już dawno postulowałem zmiany w oknie czatu (możliwość przenoszenia w inne miejsce i zmianę wielkości literek, a o sygnalizacji nowych wpisów nawet nie ma co wspominać) i pomysł utknął w trybach biurokratycznej maszyny więc kolejny czat jest mało prawdopodobny.

Tylko, że to ma być Tawerna znajomych... Dlaczego bonus dla gildii? ;)
1 srebrnik za wizytę i jakoś nijak nie mogę sobie uświadomić czym się kierowano ograniczając Tawernę tylko do znajomych.

Coś poza zapisem w historii wydarzeń?
Wystarczy zapis jak o motywacji
Jak rozumiem, jeszcze nie narzekacie na nadmiar wiadomości w historii wydarzań? ;)
System filtrów doskonale oddziela ziarno od plew.
Jest to całkowicie obojętne czy historia ma 1 czy 1000 stron. by ograniczyć ruch może jednorazowo wczytywać się 10 stron tak jak w rankingu.
 

DeletedUser15643

Guest
Cytuję: "Od teraz każdy Gracz Forge of Empires będzie mógł odblokować nowy budynek nieopodal swojego miasta - Tawernę znajomych."

Jak będzie można ją odblokować?

trzeba opracować technologię "Wznoszenie budynków" w Epoce Brązu - czyli Gracze w wyższych epokach mają Tawernę już odblokowaną
 

DeletedUser16017

Guest
trzeba opracować technologię "Wznoszenie budynków" w Epoce Brązu - czyli Gracze w wyższych epokach mają Tawernę już odblokowaną
o ile sie nie myle,jest ta technologia w "tutorialu",wiec ab normalnie grac trzeba tutorial przejsc i ta technologie odkryc :p
ale dokladnie nie pamietam czy ta technologia byla w tutku jako obowiazkowa,czy dopiero potem. zreszta defacto to tylko pare pr,wiec z paska mozna od razu odblokować:)
 

DeletedUser14053

Guest
To kolejna głupia opcja, taka, jak poszukiwanie skarbów, ciekawe kiedy wejdą reklamy w grze :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12453

Guest
z plusow
dodatkowe bonusy
z minusów
brak historii odwiedzin znajomych
po odwiedzinach nie znika krzesło "wsparcia"

ilość możliwych opcji do aktywnego grania zaczyna być strasznie czasochłonna /;
 

DeletedUser13622

Guest
Nie wyobrażam sobie, że programiści nie wprowadzą jakiś zmian dotyczących tych osób, których tawernę już odwiedziliśmy. Bez tego to cały ten news będzie do bani. Ludzie nie mają czasu, aby co i rusz sprawdzać, kogo już odwiedzili, a kogo nie. No, może i znajdą się tacy, co cały dzień siedzą w domu, ale to raczej wyjątki ;)
Wystarczy, że ikona krzesła zniknie i już wiadomo, kogo człowiek odwiedził.
Info o osobach, które nas wsparły w tawernie też mile widziane :)
Wiem, pisaliście już o tym, ale wierzę, że im większa liczba głosów na temat poprawek, tym większe szanse na ich wprowadzenie :p
 

DeletedUser655

Guest
nikt nie przebije Chopina - ten jak wejdzie do tawerny do bawi się pełną gębą :D

http://
screenshot.sh/n9GirHO4JZDEg
 

DeletedUser12453

Guest
a z tym limitem usuwania znajomych to dobrze przemyślane jest ?
jak ktoś mi wysła zapke i ktoś mnie usuwa to obu nam do limitu nalicza ?? :D
 

DeletedUser17232

Guest
Kilka zmian które moim zdaniem powinny zostać wprowadzone, jeśli chodzi o tawernę:

a) Za odwiedzanie tawerny znajomego, gracz mógłby otrzymywać jakąś symboliczną ilość srebrników (załóżmy, że 2-5)

b) Powinna zostać wprowadzona możliwość wykupienia kolejnego miejsca przy stole, nie tylko za diamenty. Możnaby rozegrać to jak w badaniach (Kilka punktów rozwoju, potem dodatkowo zapłacić złotem i zaopatrzeniem)

c) To samo tyczy się odblokowywania kolejnych bonusów (oczywiście nie byłoby to łatwe)

d) Mógłby powstać oddzielny czat, przeznaczony specjalnie dla spraw związanych z tawerną
 

DeletedUser17027

Guest
tawerna weszla a ja w chwili wejscia juz mialem limit o co kaman ?
 

DeletedUser17232

Guest
Jakiś rodzaj wskaźnika informującego czy dana tawerna jest "odwiedzalna" czy nie, jest planowany.

Fakt, przydałoby się coś takiego. Dodatkowo, proponowałbym zrobienie opcji w której, po najechaniu na jakiegoś znajomego, wyświetlą się informacje, czy dana osoba wspiera Twoje miasto i odwiedza Twoją tawernę. Umożliwiłoby to lepszą 'selekcję' znajomych.
 

DeletedUser14403

Guest
Boże milion razy trzeba będzie sprawdzać gdzie sie było a gdzie nie ,przydało by sie powiadomienie w pasku obok avatara czy siedzieliśmy juz w danej tawernie czy nie ,inaczej trzeba wchodzic kilka razy do miast i patrzeć czy zwolniło sie miejsce i czy byliśmy już w tej tawernie ,nikt na becie o tym nie pisał ? masakra jakaś :(
 

DeletedUser3

Guest
Napisałem o tym zaledwie kilka postów wyżej:
Jakiś rodzaj wskaźnika informującego czy dana tawerna jest "odwiedzalna" czy nie, jest planowany.
------------------------------------------------------
znaczek z ilościa gosci po pewnym czasie ucieka coraz wyżej i chowa się pod paskiem że nic nie widać ;D
Ten problem jest już zgłoszony do naprawy :).
Powinna zostać wprowadzona możliwość wykupienia kolejnego miejsca przy stole, nie tylko za diamenty
Można użyć srebrników.
tawerna weszla a ja w chwili wejscia juz mialem limit o co kaman ?
O którym limicie mowa?
 
Do góry