Strategia czy push?

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Ja bym zrobił tak :
Od dnia któregoś tam wymiana PR między światami zostanie zabroniona regulaminem gry - dotyczy Kont nalezących do róznych graczy .
Jak rozpozac push :
*Jeśli dana osoba posiada perłe (postawioną , lub posiadająca komplet planów) i laduje pr w gracza ta sama perle - moze byc wymiana PR - legalne w jednym swiecie
*Jesli dana osoba nie posiada tej perły(niepełne plany) - może ładowac pr w dana perłe ile chce , nawet olewając rozwój własnego państwa
*Jesli osoba daje PR w perłe graczowi (mimo ze swoja ma postawiona) olewajac rozwoj państwa,a od strony gracza nie dostajac nic w zamian - wyslac pytania do graczy - dlaczego dajesz PR? , Dlaczego nie dajesz mu nic w zamian ? - podejrzenie pushu miedzyswiatowego
-Jesli gracz który ladował PR swiadomie nie chcac nic w zamian - sprawdzić inne swiaty nalezace do tego konta a takze sprawdzic drugie konto ladujacego - może byc umowa pushu w innym siwecie.
-Jesli gracz ktory ladowal PR swiadomie nie chcac nic w zamian - nie ma innych kont (lub niekatywne miasta) - nie ma pushu - nikt mu nie zabroni laowania pr
Czyli push jest jedynie jesli jeden z graczy dostaje korzysci od innego gracza nie dajac nic w zamian - sprawdzic logi w innych swiatach - jesli jest to samo w innym swiecie to juz jest push .
Przy okazji możemy wspólnie ulozyć ten regulamin dotyczący pushu - może dojdziemy do jakiegos ladu w tej sprawie i kazdy będzie zadowolony . To co podałem to jest prowizorka - zawsze można zmienić , dodać czy odjąć. Pozdrawiam
 

DeletedUser6174

Guest
Ja jestem ciekaw czy na innych serwerach językowych wymiana między światami też jest dozwolona, czy to tylko fanaberia polskiego teamu tak jak HH.
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz powstaje pytanie czy gracz z supportu i zwykły gracz zostaliby potraktowani tak samo w przypadku pushu.
 

DeletedUser14806

Guest
To bardzo dobre pytanie;P Czy taki stazysta który przekroczy ta niewidzialna granice pushu zostanie ukarany czy tez zostanie potraktowany ulgowo a inny gracz za mniejsze przewinienie dostanie perma.
 

DeletedUser14806

Guest
Zanim Gracz zostanie członkiem supportu to z pewnością jego konto (wszystkie światy) jest prześwietlane na wylot...

A co jesli ty juz byłes juz kiedys karany na innym koncie i załozyłes nowe zeby sie "oczyscic" i wkleic do teamu?;P
 

DeletedUser7795

Guest
Możemy tylko przypuszczać co się stanie ze zwykłym graczem i graczem z supportu...
Jeden dostanie bana a drugiemu nic nie zrobią, bo pushu przecież nie było.
 

DeletedUser8110

Guest
Wymiana między światami nie jest tożsama z pushem i łamaniem zasad.
Co do jakichkolwiek zarzutów odnośnie członków Teamu - można je zgłosić poprzez system supportu wpisując w tytuł zgłoszenia nick mój tudzież Bryffta.
 

DeletedUser14806

Guest
Dobrze Wymiana Miedzyświatowa jest lege artis to mamy juz jasne , teraz pytanie czy jak bede w tych wymianach brac punkty tylko na swój ulubiony świat to tez nie bedzie to push?

Zapytam jeszcze konkretniej , mam na B miasto ktore całkiem niezle jest rozwiniete i w sumie niemam tam co robic z pr ktore sam sobie wrzucam , czy jak bede je dawac tam komuś a brac za to na C to bedzie to 100% lege artis ?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Możemy tylko przypuszczać co się stanie ze zwykłym graczem i graczem z supportu...
Jeden dostanie bana a drugiemu nic nie zrobią, bo pushu przecież nie było.

Równie dobrze można przypuszczać, że człowiek z supportu zostanie wydalony z ekipy i dostanie bana, bo zdawał sobie sprawę że jest to niezgodne z zasadami i zwłaszcza on powinien je respektować by dawać przykład innym, a zwykły gracz dostanie upomnienie i wyzerowanie pereł.
 

DeletedUser15983

Guest
Zastanawia mnie ten tak pieczołowicie pielęgnowany przez niektórych Graczy podział na "My" i "Wy". Przecież ostatecznie wszyscy mamy zbliżone cele. "Wy" chcielibyście się dobrze bawić i miło spędzać czas (tak mniemam), a "My" mamy Wam w tym w miarę możliwości pomagać. A to, że nie wszyscy grają fair i akurat support ma to niewdzięczne zadanie aby (i tu znowu - w miarę możliwości) wyłapywać takie przypadki - no cóż - ktoś to robić musi. Ale po co? No po to, żeby osoby uskuteczniające Grę w poprzek obowiązujących zasad nie uzyskały nieuzasadnionej przewagi nad tymi, którzy Grają fair.

I teraz tak:
Teraz powstaje pytanie czy gracz z supportu i zwykły gracz zostaliby potraktowani tak samo w przypadku pushu.

Jestem przekonana, że Gracz będący jednocześnie członkiem supportu potraktowany zostałby gorzej, bo prócz samych korzyści pozyskanych sprzecznie z obowiązującymi Zasadami Gry, musiałby się również pożegnać z samym supportem i to permanentnie.

Na koniec przykład (lubię przykłady). Jeżeli masz "lepkie" łapki nie nadajesz się do pracy w banku, bo nie mógłbyś dziennie przerzucać tony gotówki nie myśląc o tym co możesz za to kupić i nie próbując wypchać sobie kieszonek. A to przecież nie jest Twoja kasa. Podobnie tutaj - jeżeli wydaje Ci się, że praca w supporcie da Ci jakieś nieuprawnione profity - no cóż - nie powinieneś tego robić.
 

DeletedUser14806

Guest
Ponawiam pytanie:

Dobrze Wymiana Miedzyświatowa jest lege artis to mamy juz jasne , teraz pytanie czy jak bede w tych wymianach brac punkty tylko na swój ulubiony świat to tez nie bedzie to push?

Zapytam jeszcze konkretniej , mam na B miasto ktore całkiem niezle jest rozwiniete i w sumie niemam tam co robic z pr ktore sam sobie wrzucam , czy jak bede je dawac tam komuś a brac za to na C to bedzie to 100% lege artis ?
 

DeletedUser15966

Guest
Opisany proceder to mendowaty chamski push, a bierność administracji gry w tej sprawie jest oczywiście bardzo przykra. Po wprowadzeniu najbardziej nierozważnej decyzji ostatnich lat, a więc odblokowaniu wymian między światowych mamy masowy push ludzi nierozumiejących istoty wprowadzonej zmiany i całkowicie biernych adminów, którzy nie reagują na powszechne nadużycia jeżeli ktoś wcześniej nie zakabluje... Sytuacja stała się patologiczna a poziomy pereł i paczki rosną w szalonym tempie, w dużej mierze za sprawą różnych form tego procederu.

//PablooS
Tyle już z nami jesteś i nadal używasz błędnej formy i jej odmian "admin".
sami wala pry , to co maja sobie zamykać zródło,jaka adminstracja, przywracanie budynków tym równiejszym i wymiany miedzy soba tak to im wychodzi najlepiej, jaka administracja kolego hahahah od dawna jest wiadomo ze prawo jest dla tych co je tworzą :)))
 

DeletedUser14806

Guest
Zastanawia mnie ten tak pieczołowicie pielęgnowany przez niektórych Graczy podział na "My" i "Wy". Przecież ostatecznie wszyscy mamy zbliżone cele. "Wy" chcielibyście się dobrze bawić i miło spędzać czas (tak mniemam), a "My" mamy Wam w tym w miarę możliwości pomagać.


Masz własnie odpowiedz dlaczego gracze widza ten podział ktorego wy niewidzicie , zadałem trudne pytanie i nieotrzymałem odpowiedzi bo temat jest niewygodny i chyba nikt w timie niechce odpowiedzialnosci za to wziasc;P
 

DeletedUser15966

Guest
Jestem przekonana, że Gracz będący jednocześnie członkiem supportu potraktowany zostałby gorzej, bo prócz samych korzyści pozyskanych sprzecznie z obowiązującymi Zasadami Gry, musiałby się również pożegnać z samym supportem i to permanentnie.

Na koniec przykład (lubię przykłady). Jeżeli masz "lepkie" łapki nie nadajesz się do pracy w banku, bo nie mógłbyś dziennie przerzucać tony gotówki nie myśląc o tym co możesz za to kupić i nie próbując wypchać sobie kieszonek. A to przecież nie jest Twoja kasa. Podobnie tutaj - jeżeli wydaje Ci się, że praca w supporcie da Ci jakieś nieuprawnione profity - no cóż - nie powinieneś tego robić.[/QUOTE]

skopiowałem to i w odpowiednim momencie to wam tu na forum zacytuje, jak trafie swietego z suportu nie ukaranego a jakiegoś gracza który bedzie potraktowany - dajcie mi człowieka a paragraf dopiszemy....
 

DeletedUser8110

Guest
Masz własnie odpowiedz dlaczego gracze widza ten podział ktorego wy niewidzicie , zadałem trudne pytanie i nieotrzymałem odpowiedzi bo temat jest niewygodny i chyba nikt w timie niechce odpowiedzialnosci za to wziasc;P
Szczegółowych odpowiedzi na pytania tego typu nigdy nie udzielaliśmy i udzielać nie będziemy. Push zawsze był tematem trudnym i martwił Graczy - głównie jednak tych, którzy mają co nieco na sumieniu. Bo będziemy zawsze przypominać - jeśli ktoś gra uczciwie, to nie ma się czego obawiać. Jeśli zakłada konta służące prawie i wyłącznie tylko inwestowaniu w Perły innych Graczy, nie można tego nazwać "grą". Szczegółowych granic gdzie leży push jednak nie będziemy podawać z prostej przyczyny - jak tylko takowe postawimy, to Gracze zrobią wszystko, żeby się tych granic trzymać, ale równocześnie jak najbardziej "naciągnąć" system.
Dlatego od zawsze, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i dlatego też nikogo nie każemy, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy zasady zostały złamane.
 

DeletedUser15966

Guest
jestem ciekawy kto was pilnuje, nie wiem co to za afera i mało mnie to interesuje, natomiast interesuje mnie obecny stan rzeczy, wiem ze kruk krukowi oka nie wykole, a jak wiecej graczy sledziło by wasze poczynania, to wiele by sie zmieniło, chetnie bym sie zapisał do tego suportu aby wam patrzec na łapki, aby sie zaden banknocik nie przykleił.

no własnie , hahaha kazdy przypadek jest traktowany indywidualnie......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Szczegółowych odpowiedzi na pytania tego typu nigdy nie udzielaliśmy i udzielać nie będziemy. Push zawsze był tematem trudnym i martwił Graczy - głównie jednak tych, którzy mają co nieco na sumieniu. Bo będziemy zawsze przypominać - jeśli ktoś gra uczciwie, to nie ma się czego obawiać. Jeśli zakłada konta służące prawie i wyłącznie tylko inwestowaniu w Perły innych Graczy, nie można tego nazwać "grą". Szczegółowych granic gdzie leży push jednak nie będziemy podawać z prostej przyczyny - jak tylko takowe postawimy, to Gracze zrobią wszystko, żeby się tych granic trzymać, ale równocześnie jak najbardziej "naciągnąć" system.
Dlatego od zawsze, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i dlatego też nikogo nie każemy, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy zasady zostały złamane.

Widzisz Ann, problem polega na tym, że Gracz grający uczciwie widzi (bo trzeba być naprawdę ślepym, żeby tego nie zauważyć), jak wszyscy dookoła handlują PR-ami między światami. A on tego nie robi, bo tak do końca nie wie: czy może, czy nie może. A WY mu na to pytanie nigdy nie odpowiecie - i on musi albo dalej grać jak frajer, albo zaryzykować - i po pewnym czasie albo nadal będzie grał, a perły będą mu rosły jak na drożdżach, albo któregoś pięknego poranka obudzi się z zablokowanym kontem i z propozycją nie do odrzucenia: "kasujemy 15 z 17 pereł".
Teraz widzisz problem?
 

DeletedUser15966

Guest
Możemy tylko przypuszczać co się stanie ze zwykłym graczem i graczem z supportu...
Jeden dostanie bana a drugiemu nic nie zrobią, bo pushu przecież nie było.
przeciez wiadomo ze kruk krukowi oka nie wykole , hahahah pan stazysta nie pierwszy raz sobie strzela w kolana, ale im wolno a my szrzy gracze siedziec cicho bo znajda paragrafy i strzał w tył głowy:)
 

DeletedUser14806

Guest
Szczegółowych odpowiedzi na pytania tego typu nigdy nie udzielaliśmy i udzielać nie będziemy. Push zawsze był tematem trudnym i martwił Graczy - głównie jednak tych, którzy mają co nieco na sumieniu. Bo będziemy zawsze przypominać - jeśli ktoś gra uczciwie, to nie ma się czego obawiać. Jeśli zakłada konta służące prawie i wyłącznie tylko inwestowaniu w Perły innych Graczy, nie można tego nazwać "grą". Szczegółowych granic gdzie leży push jednak nie będziemy podawać z prostej przyczyny - jak tylko takowe postawimy, to Gracze zrobią wszystko, żeby się tych granic trzymać, ale równocześnie jak najbardziej "naciągnąć" system.
Dlatego od zawsze, każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i dlatego też nikogo nie każemy, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, czy zasady zostały złamane.

No tak , czyli wychodzi na to że prawie wszyscy co wymieniaja miedzyświatami kwalifikują sie do bana bo własnie odpowiedziałas na moje pytanie co prawda pokrętnie ale przekaz jest jasny , nawet wasz stazysta kozietul oficjalnie przyznaje ze to robi wiec co jest do cholery z tymi wymianami? Sa legalne a bana kto dostanie ten kogo nie lubicie tak? Ja wogole nierozumiem tej idei wymianymiedzy światami! Można ale nie można jak u Szekspira , w dodatku udajecie ze niewidzicie ze wszytskie ale to wszystkie wymiany sa własnie tego typu , Push jednego głownego miasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Na podstawie samej oferty na czacie nie da się stwierdzić czy dane konto służy do pushu. Póki ktoś sobie gra na wielu światach i ma jeden "ulubiony" to takowe oferty są naprawdę okej i nikomu nie szkodzą. Aczkolwiek podkreślam - dopóki ktoś GRA na każdym ze światów, który bierze udział w wymianie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry