Strategia czy push?

Status
Zamknięty.

DeletedUser15570

Guest
masz jakieś opory przed rozpoczęciem takiej dozwolonej regulaminem wymiany między światowej ?
ja nie , bo wymieniam ze sprawdzonymi graczami i to nie przez support a przeze mnie bo obserwuję czy się rozwijają , czy pierdylion lat katują żelazo :p

Wskaz mi prosze punkt w regulaminie ktory mowi, iz jedynym zadaniem, czy tez celem kazdego gracza, jest osiagniecie konca drzewka technologii, bo ja takiego zapisu nie pamietam, a jesli ktos np chce pozostac w danej epoce i nie isc dalej bo mu sie przykladowo podoba ta kolonialna, to co, lamie regulamin? Taki gracz nie moze pakowac prow? :)
 

DeletedUser

Guest
Wskaz mi prosze punkt w regulaminie ktory mowi, iz jedynym zadaniem, czy tez celem kazdego gracza, jest osiagniecie konca drzewka technologii, bo ja takiego zapisu nie pamietam, a jesli ktos np chce pozostac w danej epoce i nie isc dalej bo mu sie przykladowo podoba ta kolonialna, to co, lamie regulamin? Taki gracz nie moze pakowac prow? :)
.... proszę cię ;) doskonale wiesz o co kaman a odwracasz kota ogonem , jeśli gracz regularnie logujący się na FoE w danym świecie , stoi jak ten słup pół roku wymieniając pkt to uważasz że się zastanawia na strategią rozwoju ? czy ..... no własnie sam sobie dopowiedz :p
 

DeletedUser15966

Guest
Wskaz mi prosze punkt w regulaminie ktory mowi, iz jedynym zadaniem, czy tez celem kazdego gracza, jest osiagniecie konca drzewka technologii, bo ja takiego zapisu nie pamietam, a jesli ktos np chce pozostac w danej epoce i nie isc dalej bo mu sie przykladowo podoba ta kolonialna, to co, lamie regulamin? Taki gracz nie moze pakowac prow? :)
jak cie zawistny sasiad lub wielbiciel suportu nie zgłosi to pewnie ze mozesz:)
 

DeletedUser

Guest
.... proszę cię ;) doskonale wiesz o co kaman a odwracasz kota ogonem , jeśli gracz regularnie logujący się na FoE w danym świecie , stoi jak ten słup pół roku wymieniając pkt to uważasz że się zastanawia na strategią rozwoju ? czy ..... no własnie sam sobie dopowiedz :p
P.S.
najlepsze jest to , że uważacie z punktu niesłuszność decyzji "czarnej głowy" ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Ja chyba muszę więcej wiadomości z kraju czytać, bo nie łapię połowy tych politycznych odniesień... ;)
@yakiii napisał parę mądrych słów. Polecam przeczytać. :)
 

DeletedUser15570

Guest
.... proszę cię ;) doskonale wiesz o co kaman a odwracasz kota ogonem , jeśli gracz regularnie logujący się na FoE w danym świecie , stoi jak ten słup pół roku wymieniając pkt to uważasz że się zastanawia na strategią rozwoju ? czy ..... no własnie sam sobie dopowiedz :p

Tlumacze drugi raz, gracz dochodzi do danej epoki, podobaja mu sie budynki, walczy w gvg w niej, cokolwiek, wiec zatrzymuje sie w rozwoju, ale rozwija perly ktore ulatwia mu kiedys gre w dalszych epokach bo niby czemu ma tracic pry, taki gracz lamie regulamin bo pol roku siedzi w jednej epoce? Regulamin okesla ile czasu mozna przebywac w danej epoce?
To kwalifikuje sie na ten nieslawny push? Chodzi mi o to, ze gracz ktory naprawde ma takie podejscie, moze zostac za to ukarany wbrew regulaminowi bo niczego zlego nie robi, a tylko dlatego ze jakis sup tak uznal, lub pusher moze tak sie tlumaczyc.
W obu sytuacjach tylko i wylacznie decyzja supa bedzie podstawa bana, bo brak jest jasnych zasad.

Idiotycznym pomyslem tworcow byla mozliwosc budowania i wspierania perel wyzszych niz epoka gracza, i tak mamy wioski w sredniowieczu z rakieta na srodku miasta.
 

DeletedUser

Guest
Tlumacze drugi raz, gracz dochodzi do danej epoki, podobaja mu sie budynki, walczy w gvg w niej, cokolwiek, wiec zatrzymuje sie w rozwoju, ale rozwija perly ktore ulatwia mu kiedys gre w dalszych epokach bo niby czemu ma tracic pry, taki gracz lamie regulamin bo pol roku siedzi w jednej epoce? Regulamin okesla ile czasu mozna przebywac w danej epoce?
To kwalifikuje sie na ten nieslawny push? Chodzi mi o to, ze gracz ktory naprawde ma takie podejscie, moze zostac za to ukarany wbrew regulaminowi bo niczego zlego nie robi, a tylko dlatego ze jakis sup tak uznal, lub pusher moze tak sie tlumaczyc.
W obu sytuacjach tylko i wylacznie decyzja supa bedzie podstawa bana, bo brak jest jasnych zasad.

Idiotycznym pomyslem tworcow byla mozliwosc budowania i wspierania perel wyzszych niz epoka gracza, i tak mamy wioski w sredniowieczu z rakieta na srodku miasta.
znasz taki przypadek opisanej sytuacji , czy to jedynie teoria ?

nie ban , tylko push
ban to już game over ! ;)

taka subtelna różnica między tymi slowami
 

DeletedUser8110

Guest
Tlumacze drugi raz, gracz dochodzi do danej epoki, podobaja mu sie budynki, walczy w gvg w niej, cokolwiek, wiec zatrzymuje sie w rozwoju, ale rozwija perly ktore ulatwia mu kiedys gre w dalszych epokach bo niby czemu ma tracic pry, taki gracz lamie regulamin bo pol roku siedzi w jednej epoce? Regulamin okesla ile czasu mozna przebywac w danej epoce?
To kwalifikuje sie na ten nieslawny push? Chodzi mi o to, ze gracz ktory naprawde ma takie podejscie, moze zostac za to ukarany wbrew regulaminowi bo niczego zlego nie robi, a tylko dlatego ze jakis sup tak uznal, lub pusher moze tak sie tlumaczyc.
W obu sytuacjach tylko i wylacznie decyzja supa bedzie podstawa bana, bo brak jest jasnych zasad.

Idiotycznym pomyslem tworcow byla mozliwosc budowania i wspierania perel wyzszych niz epoka gracza, i tak mamy wioski w sredniowieczu z rakieta na srodku miasta.
Nikt nie twierdzi, że taki Gracz od razu zostanie ukarany. Punkty Rozwoju to nie jedyny element gry. Definicja pushu mówi o rozwijaniu konta, ale nikt nie twierdzi, iż konto rozwija się jedynie poprzez drzewko. Są gildie, wyprawy, GvG, interakcje między Graczami, eventy, zadania, turnieje PvP itd... Jest wiele możliwości, aby wykazać się aktywną grą.
 

DeletedUser

Guest
powiem Wam szczerze co myślę o maglowaniu przeróżnych wariantów jak to "uczciwy" gracz jest ukarany przez support za to że stoi w miejscu a coś tam coś tam w gvg "grzebnie" żeby nie było ;)

to nic innego jak szukanie "furtki" żeby w nią wbić bez konsekfencji :p bo taka jest intencja , prawda ? ;)
za stary jestem żeby nie widzieć o co Wam biega ;)

ale skąd my to znamy ? ;) czyli jak oszukać fotoradar , urząd skarbowy , żonę , męża .... "czarną głowę" hehe
 

DeletedUser8110

Guest
Posty nie na temat lub zawierające wycieczki osobiste są kasowane. :) Z chęcią porozmawiam na temat Pushu, jeśli jednak posty będą na odpowiednim poziomie kultury wypowiedzi. :)

Poniżej tej linii, posty nie związane z tematem będą kasowane.
_________________________________________________________________________________
 

DeletedUser8110

Guest
@sensei strong, jesli masz faktycznie ochotę porozmawiać odnieś się do moich wypowiedzi dotyczących Pushu. Które dokładnie elmenty moich wyjaśnień nie są jasne? Postaram się je bardziej szczegółowo opisać.
 

DeletedUser15966

Guest
sama widzisz co wyprawiasz napisałem post w koszu, niechce mi sie klepac tego samego w kółko , narty:)
 

DeletedUser8110

Guest
Czekam na posty, które będą faktycznie odnosić się do tematu i które będą nawiązywały do już napisanych przeze mnie wyjaśnień. Z chęcią je rozwinę w miarę możliwości.
Dyskutujmy, ale na poziomie. Nie zaś rzucając oskarżenia czy złośliwości.
 

DeletedUser

Guest
kombinacje są rozważane rozmaite , nikt nie bierze pod uwagę uczciwej wymiany jedynie wymianę na pograniczu regulaminu lub wręcz jak obrać strategię obrony na wypadek wpadki :mad:

umożliwiona wymiana międzyświatowa spowodowała nieco inne zamieszanie a mianowicie totalny bełkot reklamowy na globalach wszystkich światów ! tu administracja mogłaby nadążyć za wprowadzoną nowelizacją przepisów w zakresie wymiany międzyświatowej i dodać zakładkę do menu czatu np "wymiany" zakładka "czat sąsiedztwa" praktycznie pokryta jest pajęczyną bo mało kto tam zagląda :p ale jest

czasami bardzo ciężko jest poprosić o pomoc np w motywacji radochy bo po napisaniu o tym wzmianki na globalu następuje seria ofert wymiany , owszem takie prawo mają gracze więc z tego korzystają , jednak obniża się przez to komfort efektywnej komunikacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
.... proszę cię ;) doskonale wiesz o co kaman a odwracasz kota ogonem , jeśli gracz regularnie logujący się na FoE w danym świecie , stoi jak ten słup pół roku wymieniając pkt to uważasz że się zastanawia na strategią rozwoju ? czy ..... no własnie sam sobie dopowiedz :p

O jasna holera ! Przez ponad pół roku zatrzymałem się na post modernie a teraz pewnie sie zatrzymam dłużej we współczesności (pewnie rok jak nie dłużej) , GvG mam w głębokim poważaniu , wyprawy gilidijne robię na siłę do 2 poziomu , zostało mi ostatnie badanie w tej epoce (w epoce już pół roku jestem o ile pamiętam) , mapy z tej epoki nie odkryłem nawet połowy a PR ? Ładuje w perły innych graczy ... Chyba muszę ich ostrzec bo im pushuje -,- ... A gram tak od 4-5 lat i szkoda byłoby stracić konto .

Posiadam drugie miasto na innym świecie na które nie zaglądam . I teraz proszę osoby zaznajomione z tym tematem odpowiedziały mi na kilka pytań . I będę wałkował pytania aż nie uzyskam konkretnych odpowiedzi na to pytanie .
1.Ktoś ładuje mi PR w perły w miasto które nie zaglądam , rzecz jasna nie daje mu PR bo jak? Czy jest możliwość dostania bana za push? - gracz ładuje w perłe nie dostając nic w zamian (ode mnie)
2.Dostaję propozycję że ktoś będzie mi ładował 20-30 pr dziennie na moje główne konto z jakiegoś konta ,a ja mu przekaże tą samą ilość PR z drugiego miasta na jego główne konto . Jak ta sprawa by wtedy wyglądała przyjmując oczywiście ,że handel międzyswiatowy jest już legalny - przykładów daleko nie muszę szukać na forum .
3.Ktoś mi ładuje PR na głównym koncie w jakąs perłę, ja nie oddaje mu PR bo nie mam z nim żadnej umowy wymiany i nie mam obowiązku dawania PR :
-Zauważam że gracz znajduje się w epoce żelaza/średniowiecza lub innej niższej niż ładowana w niego perła - jest push? Ktoś dostaje ?
-ta sama sytuacja tyle że gracz jest "wypasiony" , większa epoka ode mnie też ładuje PR w perły z nudów - jest push? Ktoś dostaje?
4. Ja ładuję komuś PR w perle (szansa na wypadnięcie planów - dobre sobie ;D )żeby szukać planów do perły , mieć komplet na odblokowanie lub z nudów:
-ładuję sobie w perłę gracza w niskiej epoce niż moja - chciałbym mieć komplet planów na odblokowanie . A gdzie najłatwiej użyskać plany ? Na niskich lvl pereł - mała ilość PR do zajęcia dobrych miejsc - Kto dostaje bana? Jest push?
-ładuje PR w wyższego gracza z nudów , mieć komplet , brak perły - jest push? Kto ma bana?
Dodam że z powyższej sytuacji nie robie GVG, długo nie bede odkrywał techa , nie uczestniczę aktywnie w wyprawach , nie atakuje sąsiadów ani nie odwiedzam często w celach pokojowych tylko wchodzę raz na dzień lub 2 razy na dzień żeby właćzyc produkcje 24h . Mimo to nadal jest główne konto .
Pozdrawiam i dziękuje z góry za (mam nadzieje) wyczerpujące odpowiedzi
 

DeletedUser

Guest
O jasna holera ! Przez ponad pół roku zatrzymałem się na post modernie a teraz pewnie sie zatrzymam dłużej we współczesności (pewnie rok jak nie dłużej) , GvG mam w głębokim poważaniu , wyprawy gilidijne robię na siłę do 2 poziomu , zostało mi ostatnie badanie w tej epoce (w epoce już pół roku jestem o ile pamiętam) , mapy z tej epoki nie odkryłem nawet połowy a PR ? Ładuje w perły innych graczy ... Chyba muszę ich ostrzec bo im pushuje -,- ... A gram tak od 4-5 lat i szkoda byłoby stracić konto .

Posiadam drugie miasto na innym świecie na które nie zaglądam . I teraz proszę osoby zaznajomione z tym tematem odpowiedziały mi na kilka pytań . I będę wałkował pytania aż nie uzyskam konkretnych odpowiedzi na to pytanie .
1.Ktoś ładuje mi PR w perły w miasto które nie zaglądam , rzecz jasna nie daje mu PR bo jak? Czy jest możliwość dostania bana za push? - gracz ładuje w perłe nie dostając nic w zamian (ode mnie)
2.Dostaję propozycję że ktoś będzie mi ładował 20-30 pr dziennie na moje główne konto z jakiegoś konta ,a ja mu przekaże tą samą ilość PR z drugiego miasta na jego główne konto . Jak ta sprawa by wtedy wyglądała przyjmując oczywiście ,że handel międzyswiatowy jest już legalny - przykładów daleko nie muszę szukać na forum .
3.Ktoś mi ładuje PR na głównym koncie w jakąs perłę, ja nie oddaje mu PR bo nie mam z nim żadnej umowy wymiany i nie mam obowiązku dawania PR :
-Zauważam że gracz znajduje się w epoce żelaza/średniowiecza lub innej niższej niż ładowana w niego perła - jest push? Ktoś dostaje ?
-ta sama sytuacja tyle że gracz jest "wypasiony" , większa epoka ode mnie też ładuje PR w perły z nudów - jest push? Ktoś dostaje?
4. Ja ładuję komuś PR w perle (szansa na wypadnięcie planów - dobre sobie ;D )żeby szukać planów do perły , mieć komplet na odblokowanie lub z nudów:
-ładuję sobie w perłę gracza w niskiej epoce niż moja - chciałbym mieć komplet planów na odblokowanie . A gdzie najłatwiej użyskać plany ? Na niskich lvl pereł - mała ilość PR do zajęcia dobrych miejsc - Kto dostaje bana? Jest push?
-ładuje PR w wyższego gracza z nudów , mieć komplet , brak perły - jest push? Kto ma bana?
Dodam że z powyższej sytuacji nie robie GVG, długo nie bede odkrywał techa , nie uczestniczę aktywnie w wyprawach , nie atakuje sąsiadów ani nie odwiedzam często w celach pokojowych tylko wchodzę raz na dzień lub 2 razy na dzień żeby właćzyc produkcje 24h . Mimo to nadal jest główne konto .
Pozdrawiam i dziękuje z góry za (mam nadzieje) wyczerpujące odpowiedzi
a co tu wyjaśniać skoro na samym początku sam sobie odpowiedziałe formułując zdanie "mam drugie konto na które nie zaglądam" nie zaglądasz ? jest ci zbędne zupełnie ? napisz do supportu prośbę o skasowanie zbędnego świata :) a będziesz miał tzw święty spokój w temacie , jak poprzednio grałem to zdecydowanie na jednym świecie , raz mnie poniosło i rozpoczęłem na kolejnym (drugim) świecie ale po pewnym krótkim czasie zdecydowałem o kasacji tego "nowego świata" napisałem - poprosiłem , no i cyk ! świat został usunięty ;) jednak można ;) teraz zdecydowałem wszędzie grać z uwagi na możliwość wymiany , też nie marudzę że pod górkę mam itd
 

Borisel

Hrabia
Jednak nigdzie nie wspomniałem, że nie będę chciał wrócić do mojego drugiego miasta jeśli pozwoli mi czas ;) Bo jeśli byłoby to nieważne miasto to bym nie wstawiał żadnych pereł (o ile kojarzę mam 6 do wczesnego średniowiecza) . Dlatego te pytania nadal są aktualne ;) Pozdrawiam
 

DeletedUser15570

Guest
znasz taki przypadek opisanej sytuacji , czy to jedynie teoria ?

nie ban , tylko push
ban to już game over ! ;)

taka subtelna różnica między tymi slowami

Tak, kilka osob w gildii, w znajomych, o dziwo nie kazdy marzy o Arktyce w pol roku.

O rozwazaniach na temat pusha/bana, wybacz, nie lapie gdzie popelnilem blad, wydaje mi sie ze przekaz byl jasny :) Kara za pusha jest de facto ban, bo po usunieciu perel komu by sie chcialo ciagnac to od nowa :)

@siorprajs super ze liczy sie aktywnosc poza pr-ami, w motywkach, walkach, itd itp, tylko dalej to jest indywidualna decyzja supa, jeden uzna ze aktywnosc byla wystarczajaca, inny ze nie, czy moze macie top secret rozpiske mowiaca ze zrobienie 5 zadan na tydzien to jeszcze push, a 6 to juz prawidlowe rozwijanie konta? :) Pytam powaznie, bo w razie kiedys jak by nie daj boziu przyszlo mi sie odwolywac od czegos, to chce wiedziec czy trafilem na dwoch supow z podobnym podejsciem, czy zlamalem jakis sztywnie okreslony, wewnetrzy i tajny dla graczy przepis :D


Co do insynuacji ze najwiecej do powiedzenia maja ci co maja za uszami to... bez komentarza, naprawde, szczegolnie ze pisze to osoba, ktorej cudownie suport przywrocil pol miasta, mimo ze u innych bywal problem z jednym budynkiem.
 

DeletedUser

Guest
Tak, kilka osob w gildii, w znajomych, o dziwo nie kazdy marzy o Arktyce w pol roku.

O rozwazaniach na temat pusha/bana, wybacz, nie lapie gdzie popelnilem blad, wydaje mi sie ze przekaz byl jasny :) Kara za pusha jest de facto ban, bo po usunieciu perel komu by sie chcialo ciagnac to od nowa :)

@siorprajs super ze liczy sie aktywnosc poza pr-ami, w motywkach, walkach, itd itp, tylko dalej to jest indywidualna decyzja supa, jeden uzna ze aktywnosc byla wystarczajaca, inny ze nie, czy moze macie top secret rozpiske mowiaca ze zrobienie 5 zadan na tydzien to jeszcze push, a 6 to juz prawidlowe rozwijanie konta? :) Pytam powaznie, bo w razie kiedys jak by nie daj boziu przyszlo mi sie odwolywac od czegos, to chce wiedziec czy trafilem na dwoch supow z podobnym podejsciem, czy zlamalem jakis sztywnie okreslony, wewnetrzy i tajny dla graczy przepis :D


Co do insynuacji ze najwiecej do powiedzenia maja ci co maja za uszami to... bez komentarza, naprawde, szczegolnie ze pisze to osoba, ktorej cudownie suport przywrocil pol miasta, mimo ze u innych bywal problem z jednym budynkiem.
kara za push to ban ? coś się zmieniło w regulaminie ?
push to niedozwolone wspieranie perły / pereł za to masz blokade konta do chwil gdy zgodzisz się na usunięcie "pompowanych" pereł , żadnego bana nie dostajesz wtedy , jednak może jakieś zmiany nastąpiły o których nie wiem ? jeśli tak to przepraszam i zwracam honor !
 

DeletedUser15570

Guest
Dalej nie rozumiesz tego, napisze po raz trzeci, tym razem lopatologicznie.

Kara za push jest DE FACTO (po naszemu - "w praktyce", "w rzeczywistosci") ban, bo mimo iz oficjalnie jest to usuniecie perel, to tylko znikomemu procentowi graczy chcialoby sie odbudowywac te setki utraconych poziomow, co dla takiego gracza jest w praktyce banem, koncem przygody, no prosciej tego juz nie wytlumacze...
 

DeletedUser

Guest
Dalej nie rozumiesz tego, napisze po raz trzeci, tym razem lopatologicznie.

Kara za push jest DE FACTO (po naszemu - "w praktyce", "w rzeczywistosci") ban, bo mimo iz oficjalnie jest to usuniecie perel, to tylko znikomemu procentowi graczy chcialoby sie odbudowywac te setki utraconych poziomow, co dla takiego gracza jest w praktyce banem, koncem przygody, no prosciej tego juz nie wytlumacze...
pójdźmy dalej tym de facto tokiem rozumowania ....
jeśli pierogi są ruskie to putin też pierogi !!!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja wam pomogę !
Ban to po prostu blokada.
Może być na określony lub nieokreślony czas.
Określony to np dzień za wulgaryzmy.
Nieokreślony to blokada do odwołania np gracz ma coś odpowiedzieć suportowi.
Najgorszy Ban to tz globalny co znaczy kasacja konta do tego blokada na logowania z ip. Broń ostateczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry