Strategia czy push?

Status
Zamknięty.

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
W sąsiedztwie znalazłam śliczną perłę, zainwestowałam trochę pr i zablokowałam 1 miejsce na budowie. Nie przyszłoby mi do głowy przeglądanie kolejnych stron poziomu gdybym nie dostała dziwnej korespondencji od właściciela konta, którego przelicytowałam. Historia budowy to x kont o nazwie typu n1, n2, n3, których jedynym osiągnięciem jest wejście w Epokę Żelaza. Każde z nich wrzuciło kilkadziesiąt pr. Na 1 miejscu zawsze jedno konto, z dobrze rozbudowaną Arką, biorące paczki pr z 1 miejsca za połowę ich wartości.
Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser15643

Guest
to proste: n1...nx to multikonta gracza, który zgarnia 1 miejsca
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zastanawiałam się nad tym. Jednocześnie nie chcę zrobić krzywdy właścicielowi perły, która jest wykorzystywana przez kogoś do nieuczciwej gry ...
 

bartekmod

Książę
zgaduję, że właściciel perły w pełni świadomie przyjął wszystkie te konta do znajomych, a nie są to jego sąsiedzi
 

DeletedUser15570

Guest
Po przyzwoleniu na wymiany miedzyswiatowe idea pushu stracila calkowicie na znaczeniu, podpisuje sie obiema rekoma pod wypowiedzia Natalii.

Co za roznica czy ktos gra na wszystkich swiatach i ma tam wiochy w zelazie do wymian punktowych, czy pakuje sobie sam na x kont.
 

DeletedUser16762

Guest
U siebie na swiecie tez widzialem podobna sytuacje. Gostek ma 2 konta ktore wygladaja prawie identycznie i laduje sobie w pr w perly ;p
 

DeletedUser4719

Guest
Po przyzwoleniu na wymiany miedzyswiatowe idea pushu stracila calkowicie na znaczeniu, podpisuje sie obiema rekoma pod wypowiedzia Natalii.

Co za roznica czy ktos gra na wszystkich swiatach i ma tam wiochy w zelazie do wymian punktowych, czy pakuje sobie sam na x kont.


czy ja dobrze rozumiem?! miedzy swiatami jest dozwolone?? paranoja na początku gry pokasowali mi perly wlasnie za takie cos a to jest dozwolone??!!
 

DeletedUser15227

Guest
czy ja dobrze rozumiem?! miedzy swiatami jest dozwolone?? paranoja na początku gry pokasowali mi perly wlasnie za takie cos a to jest dozwolone??!!

A jak jutro zalegalizują pewną roślinę to co powiedzą Ci co ją wcześniej posiadali a teraz siedzą w więzieniu? :D
 

DeletedUser4719

Guest
To samo co ja teraz przed kompem sama do siebie :) najbardziej używane słowo **:)
 

DeletedUser16259

Guest
Ja bym nie zgłaszała.
Wymiany między światowe sa dozwolone więc dlaczego nie multi konta, zamiast zawracać głowę innym ktoś sam buduje perłę.

Jakiś problem? Równie dobrze może mieć tam 5 graczy z abcd... którzy zrobią to samo.
No i teraz zaczynam wątpić w graczy po takim wpisie XD Każdy kombinuje jak oszukać system i mieć więcej (i nawet sami gracze mają gdzieś czy ktoś oszukuje czy nie) /// kolejny powód by przestać grać w FoE
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
No i teraz zaczynam wątpić w graczy po takim wpisie XD Każdy kombinuje jak oszukać system i mieć więcej (i nawet sami gracze mają gdzieś czy ktoś oszukuje czy nie) /// kolejny powód by przestać grać w FoE

Proszę, wytłumacz mi więc jak ja mam sprawdzić czy to push czy nie? Zgłoszenia nic nie dają to powie ci 99% zgłaszających takie zagrywki, banów za push nie ma.
Czy multikonto więc jest ble? Tak, jest teraz zakazane. Ale dlaczego, powinni pozwolić na posiadanie tylu multikont ile jest światów tylko wtedy jak nie ma się kont na innym świecie. Szczerze zagrywki typu ja daje ci z konta x ty mi na y są jeszcze znane z epoki kamienia tej gry :|

Dlatego, jestem za zlikwidowaniem kar za multi i zlikwidowaniem zasady o pushu która jest i tak nie zrozumiała. Niech sobie ci nad aktywni mają 20 kont pushujących perły z światów a, b, c, d, itd... Byle ilość kont na świecie rosła i żeby inno napisało
We are the champions, (nie mylić z pieczarkami, chociaż dlaczego nie)

P.S. Konto trzeba było już 2 lata temu usunąć, bo to sie kupy nie trzyma i muchy lecą do tego jak byk na czerwoną płachtę....
 

DeletedUser8577

Guest
ja to widze tak.
spotyka sie np. trzech graczy z Arkami.
A,B,C.
gracz A, zaklada 5 mulikont a1,a2,a3,a4,a5
gracz B, zaklada 5multikont b1,b2,b3,b4,b5
gracz C, zaklada 5 multikont c1,c2,c3,c4,c5

gracz A przekazuje dane logowania od a1 do a5 graczowi B.
gracz B przekazuze dane logowania od b1 do b5 graczowi C.
gracz C przekazuje dane logowania od C1 do C5 graczowi A.

w ten sposob kazdy z graczy ma po 5 kont zalozonych z obcego ip itd itp;p... i jeden wrzuca drugiemu. drugi trzeciemu. trzeci pierwszemu. i tak w kolko.

jesli ktotolwiek mnie rozumie pozdrawiam. ps- dziala.
sprawdzalem....
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bardzo ciekawa historyjka, tylko, że nie liczy się IP z jakiego założono konto tylko IP z jakiego jest zalogowane w czasie "wrzucania" PR

 

DeletedUser8577

Guest
wiem Kasiu. musialem cos zamotac, nie chcialbym 4raz zaczynac gry od nowa;))
 

DeletedUser16730

Guest
A jak jutro zalegalizują pewną roślinę to co powiedzą Ci co ją wcześniej posiadali a teraz siedzą w więzieniu? :D

Nie powinni mieć nic do powiedzenia bo prawo nie działa wstecz, najwyżej mogą mieć do siebie pretensje, że kupili wtedy kiedy groziło za to więzienie.

Zgadzam się z Natalią, support i tak działa intuicyjnie, a egzekwowanie prawa intuicyjne nie może być. Jeśli nie potrafi się jasno i przejrzyście określić zasady, a później równie jasno dowieść jej łamania to lepiej tej zasady nie ustanawiać bo później powstają kwiatki. No chyba, że nie mam dystansu do siebie i imaginuję sobie jakieś supermoce.
 

DeletedUser8577

Guest
Nie powinni mieć nic do powiedzenia bo prawo nie działa wstecz, najwyżej mogą mieć do siebie pretensje, że kupili wtedy kiedy groziło za to więzienie.

Zgadzam się z Natalią, support i tak działa intuicyjnie, a egzekwowanie prawa intuicyjne nie może być. Jeśli nie potrafi się jasno i przejrzyście określić zasady, a później równie jasno dowieść jej łamania to lepiej tej zasady nie ustanawiać bo później powstają kwiatki. No chyba, że nie mam dystansu do siebie i imaginuję sobie jakieś supermoce.

no... i ja sie z Wami zgadzam..
 

DeletedUser15227

Guest
Zgadzam się z Natalią, support i tak działa intuicyjnie, a egzekwowanie prawa intuicyjne nie może być. Jeśli nie potrafi się jasno i przejrzyście określić zasady, a później równie jasno dowieść jej łamania to lepiej tej zasady nie ustanawiać bo później powstają kwiatki. No chyba, że nie mam dystansu do siebie i imaginuję sobie jakieś supermoce.

Nie da sie takiego regulaminu napisać. Jest to niemożliwe.
 

DeletedUser16730

Guest
Napisać się da wszystko co się chce, pytanie jak to by trzeba bezsensownie rozbudować. Ale tutaj bardziej chodzi o to jak można to udowodnić.

"Konto pushujące, jest to konto użytkowane głównie w celu pomocy innym kontom, podczas gdy inne elementy gry są zaniedbywane. Oznacza to, że nie jest dozwolone używanie konta wyłącznie w celu wspierania rozwoju innego konta, lub świadome otrzymywanie jakiegokolwiek wsparcia z takiego konta."

Co to znaczy zaniedbywane, co to znaczy wyłącznie w celu wspierania? A jeśli nie wyłącznie? Jeśli się bardzo bardzo bardzo powoli rozwijam to już nie jest wyłącznie? Wtedy nie zaniedbuje? I kiedy to następuje? Wtedy jak zainwestuję 2PR tygodniowo w swój rozwój czy 3PR?
Ten punkt regulaminu jest tak nieprzejrzysty jak się tylko da, a support może interpretować jak mu się podoba. Jeden może uznać to, a drugi tamto, a to prowadzi tylko i wyłącznie do pretensji.
Oczywiście można dodatkowo uznać, że to support indywidualnie rozstrzyga co jest wyłącznie, a co nie wyłącznie i decyzja supportu jest ostateczna i sprawiedliwa. Tylko wtedy po co w ogóle regulamin? Wtedy wystarczy jeden punkt.
- należy postępować zgodnie z tym co support myśli, że jest słuszne.
I sprawa będzie rozwiązana nie tylko w tej kwestii.
 

DeletedUser15227

Guest
Napisać się da wszystko co się chce, pytanie jak to by trzeba bezsensownie rozbudować. Ale tutaj bardziej chodzi o to jak można to udowodnić.

"Konto pushujące, jest to konto użytkowane głównie w celu pomocy innym kontom, podczas gdy inne elementy gry są zaniedbywane. Oznacza to, że nie jest dozwolone używanie konta wyłącznie w celu wspierania rozwoju innego konta, lub świadome otrzymywanie jakiegokolwiek wsparcia z takiego konta."

Co to znaczy zaniedbywane, co to znaczy wyłącznie w celu wspierania? A jeśli nie wyłącznie? Jeśli się bardzo bardzo bardzo powoli rozwijam to już nie jest wyłącznie? Wtedy nie zaniedbuje? I kiedy to następuje? Wtedy jak zainwestuję 2PR tygodniowo w swój rozwój czy 3PR?
Ten punkt regulaminu jest tak nieprzejrzysty jak się tylko da, a support może interpretować jak mu się podoba. Jeden może uznać to, a drugi tamto, a to prowadzi tylko i wyłącznie do pretensji.
Oczywiście można dodatkowo uznać, że to support indywidualnie rozstrzyga co jest wyłącznie, a co nie wyłącznie i decyzja supportu jest ostateczna i sprawiedliwa. Tylko wtedy po co w ogóle regulamin? Wtedy wystarczy jeden punkt.
- należy postępować zgodnie z tym co support myśli, że jest słuszne.
I sprawa będzie rozwiązana nie tylko w tej kwestii.

Temat był juz setki razy wałkowany...
 

DeletedUser16730

Guest
Temat był juz setki razy wałkowany...

Owszem, widziałem. Tyle, że nigdy nie był wyjaśniony, bo gdyby był to pewnie by go setki razy nie wałkowano. Zawsze kończył się tym, że jak napisałem wyżej ten jeden punkt regulaminu by wystarczył.

Ja ze swojej strony mogę tylko życzyć żeby jakiś koleś który inwestuje w grę żywą gotówkę nie poczuł się po jakiejś akcji oszukany i nie dochodził swoich praw bo by wygrał na wdechu, a firma z takim regulaminem zrzuci odpowiedzialność na decyzyjnego.
Wiem, wiem, takie rzeczy się nie dzieją, to tylko głupkowaty post, a jednak raz na 1000 lat wyrasta z cebulki kwiatek który ma 128 pąków.
 

DeletedUser15227

Guest
Owszem, widziałem. Tyle, że nigdy nie był wyjaśniony, bo gdyby był to pewnie by go setki razy nie wałkowano. Zawsze kończył się tym, że jak napisałem wyżej ten jeden punkt regulaminu by wystarczył.

Ja ze swojej strony mogę tylko życzyć żeby jakiś koleś który inwestuje w grę żywą gotówkę nie poczuł się po jakiejś akcji oszukany i nie dochodził swoich praw bo by wygrał na wdechu, a firma z takim regulaminem zrzuci odpowiedzialność na decyzyjnego.
Wiem, wiem, takie rzeczy się nie dzieją, to tylko głupkowaty post, a jednak raz na 1000 lat wyrasta z cebulki kwiatek który ma 128 pąków.

Nie bój...mogę Cię zapewnić na podstawie własnego doświadczenia...ze nikomu z Teamu nie zalezy na banowaniu kont...:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry