Strategia czy push?

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja wam pomogę !
Ban to po prostu blokada.
Może być na określony lub nieokreślony czas.
Określony to np dzień za wulgaryzmy.
Nieokreślony to blokada do odwołania np gracz ma coś odpowiedzieć suportowi.
Najgorszy Ban to tz globalny co znaczy kasacja konta do tego blokada na logowania z ip. Broń ostateczna.
jeszcze push wyjaśnij i gracze uzyskają jasność faktyczną a nie jasność urojoną
 

DeletedUser16730

Guest
push to niedozwolone wspieranie perły / pereł za to masz blokade konta do chwil gdy zgodzisz się na usunięcie "pompowanych" pereł , żadnego bana nie dostajesz wtedy

Blokada to formalnie ban. "Do chwili" to czasowy. A jeśli się nie zgodzisz na usunięcie? Stały?

I od razu odpowiedź na pytanie które padnie. Nie widzę powodu wyrażać zgody na usuwanie perły jeśli uważam, że nic nie zrobiłem w świetle tego co robią inni skoro formalnie druga strona zakłada mi blokadę również w tym kontekście intuicyjnie. Powstaje słowo przeciwko słowu, a różnica jest wyłącznie taka, że jedna ze stron ma dostęp do środków przymusu.
Konto pushujące wg. regulaminu to konto założone wyłącznie w celu wspomagania innego konta. Jeśli będę przeznaczał 1 PR dziennie na rozwój tego konta to zasada "wyłączności" formalnie nie będzie miała miejsca, a jeśli ją podważymy to przeznaczając 23PR dziennie na rozwój i 1PR na wymianę też to konto będzie pushujące. Możemy więc prowadzić dyskusję akademicką od ilu procent PR na wymianę robi z tego konta pushujące. Jednak to będzie tylko zaklinanie rzeczywistości ponieważ wymiana działa tylko w jedną stronę więc bez znaczenia ile wymienimy konto pushującym będzie zawsze, a różnica polega wyłącznie w jakim stopniu.
 

DeletedUser

Guest
Push to znaczy pchać, często spotykane na klamkach, push up za to znaczy podczymywac lub unosić spotykane na biustonoszach.
W foe aktualnie push nie istnieje.

Dziękuję za uwagę pozdrawiam:]
bardzo ci dziękuję za wyjaśnienie tego i owego , bo czułem się jakbym się boksował z koniem :haha:
 

DeletedUser15570

Guest
Widze ze dalej trolujesz temat na zagadnienie z ktorym nikt nie ma problemu oprocz Ciebie, moze wrocimy do tematu? Jak nie wiesz co to ban to odwiedz wujka google, narysowac Ci nie moge, a i w sumie o co Ci chodzi i o co sie czepiasz takze nie wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Ja wam pomogę !
Ban to po prostu blokada.
Może być na określony lub nieokreślony czas.
Określony to np dzień za wulgaryzmy.
Nieokreślony to blokada do odwołania np gracz ma coś odpowiedzieć suportowi.
Najgorszy Ban to tz globalny co znaczy kasacja konta do tego blokada na logowania z ip. Broń ostateczna.
Nie zgadza się tu ban globalny. ;) Nie ma on nic wspólnego z kasacją.
Plus blokada na czas nieokreślony, może być faktycznie blokadą stałą.

Nie widzę powodu wyrażać zgody na usuwanie perły jeśli uważam, że nic nie zrobiłem w świetle tego co robią inni skoro formalnie druga strona zakłada mi blokadę również w tym kontekście intuicyjnie.
Blokady nie są nakładane intuicyjnie a w oparciu o posiadane przez nas dane. I oczywiście, jeśli w hipotetycznym przypadku nałożonej blokady nie zgadzasz się na usunięcie Pereł to możesz się od blokady odwołać.
 

DeletedUser15227

Guest
Za to wiem ze suport przywrocil Ci cale miasto, podczas gdy ci mniej uprzywilejowani nie dostapili czest zaszczytu przywrocenia chocby jednego budynku, to naturalne ze nagle stales sie rycerzem w ich obronie, ale rob to merytorycznie, prosze Cie.

Prosiłbym Cię byś nie wprowadzał forumowiczów w błąd.

Nikt nikomu nie przywrócił całego miasta. I nie jest to bynajmniej precedens, ponieważ nie jest to pierwsze sytuacja tego typu.
Możemy delikatnie pomóc komuś wrócić do gry.
Czym innym jednak jest fakt, iż komuś nie podoba się wygrana nagroda.
 

DeletedUser15570

Guest
Dobra przepraszam, to polowe (o polowe nikt sie nie czepial wczesniej :p)
 

DeletedUser8110

Guest
Ja mam pytanie na temat. Czy zalegalizowanie wymiany między światami to ogólno-serwerowa tendencja, czy obowiązuje tylko na polskim serwerze.
Pozwole sobie zacytowac te wypowiedz, gdyz jestem tak jak autor ciekawy odpowiedzi na nia, a pytanie utonelo w dyskusji.
Poszczególne tłumaczenia zasad gry mogą się nieznacznie różnić w zależności od potrzeb danej wersji językowej. Mają być one tak stworzone, aby były zrozumiałe dla danej społeczności.
 

DeletedUser6174

Guest
Poszczególne tłumaczenia zasad gry mogą się nieznacznie różnić w zależności od potrzeb danej wersji językowej. Mają być one tak stworzone, aby były zrozumiałe dla danej społeczności.

Problem w tym że te zasady (mowa o pushu i wymianach) są równie zrozumiałe co Twoja odpowiedź. Niby coś napisałaś, ale ja dalej nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie i nie wiem czy wymiana między światami jest dozwolona na wszystkich serwerach, na części z nich (jeśli tak to na jakich), czy tylko na polskim.
 

DeletedUser16730

Guest
Blokady nie są nakładane intuicyjnie a w oparciu o posiadane przez nas dane.

To interpretacja danych jest intuicyjna, co za różnica. Skoro nie jest jasno wyjaśnione w którym momencie następuje przekroczenie magicznej granicy "wyłącznie" to sami nie znacie na to odpowiedzi, a skutkiem tego Wasze decyzje muszą być intuicyjne i subiektywne.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak naprawdę support ma wytyczne, widełki, punkty krytyczne, jak zwał tak zwał, opisane w swoim gronie.
Problem jest taki że pan X kolor czerwony, potrafi zbanować za wszystko bo może, za to pan Y kolor czerwony ocenia intuicyjnie że dostał wypłatę żona go kocha i odpuszcza wszystkim tym którym nie jest pewny w 99%, więc daje ban co 10.
W tym układzie pan X i Y postępują zgodnie z zasadami.

Jeżeli chodzi o widełki @Roscoe na blogu może spróbować je opisać, wystarczy zebrać informacje od zbanowanych, ale nie tych którzy "są niewinni" tylko tych którzy pisali z supportem wiersze i dostali pełne info za co, za ile, kiedy. Wtedy jak u 10 zbanowanych dostało się bana za x punktów mamy już hipotezę ;)
Tylko że nasi gracze nie potrafią walnąć się w pierś tak miałem 10 multi, tak miałem wymiany na push, nikt tego nie napisze.
 

DeletedUser16730

Guest
Jeśli ktoś dostał bana za multi i miał multi to jak najbardziej słusznie. Jeśli natomiast za wymianę między światami to wygrałby w każdym sądzie.
8) Pushing
Korzystanie z konta pushującego lub świadome uzyskiwanie korzyści z takiego konta prowadzonego przez innego Użytkownika jest łamaniem zasad gry. Konto pushujące, jest to konto użytkowane głównie w celu pomocy innym kontom, podczas gdy inne elementy gry są zaniedbywane. Oznacza to, że nie jest dozwolone używanie konta wyłącznie w celu wspierania rozwoju innego konta, lub świadome otrzymywanie jakiegokolwiek wsparcia z takiego konta.

Konto to login, a więc jeśli rozwijam chociaż jedno miasto na jednym świecie to konto nie jest pushujące. Owszem, miasta na innych światach są, ale konto nie. Jednak regulamin nie stanowi nic o miastach, a jedynie o koncie. Jeśli ten kto mnie wspomaga również ma takie miasto (a ma bo chce na nie PR) to również nie posiada konta głównie/wyłącznie pushującego.
Ergo, ten regulamin w żaden sposób nie zakazuje wymiany między światami.
 

Borisel

Hrabia
O jasna holera ! Przez ponad pół roku zatrzymałem się na post modernie a teraz pewnie sie zatrzymam dłużej we współczesności (pewnie rok jak nie dłużej) , GvG mam w głębokim poważaniu , wyprawy gilidijne robię na siłę do 2 poziomu , zostało mi ostatnie badanie w tej epoce (w epoce już pół roku jestem o ile pamiętam) , mapy z tej epoki nie odkryłem nawet połowy a PR ? Ładuje w perły innych graczy ... Chyba muszę ich ostrzec bo im pushuje -,- ... A gram tak od 4-5 lat i szkoda byłoby stracić konto .

Posiadam drugie miasto na innym świecie na które nie zaglądam . I teraz proszę osoby zaznajomione z tym tematem odpowiedziały mi na kilka pytań . I będę wałkował pytania aż nie uzyskam konkretnych odpowiedzi na to pytanie .
1.Ktoś ładuje mi PR w perły w miasto które nie zaglądam , rzecz jasna nie daje mu PR bo jak? Czy jest możliwość dostania bana za push? - gracz ładuje w perłe nie dostając nic w zamian (ode mnie)
2.Dostaję propozycję że ktoś będzie mi ładował 20-30 pr dziennie na moje główne konto z jakiegoś konta ,a ja mu przekaże tą samą ilość PR z drugiego miasta na jego główne konto . Jak ta sprawa by wtedy wyglądała przyjmując oczywiście ,że handel międzyswiatowy jest już legalny - przykładów daleko nie muszę szukać na forum .
3.Ktoś mi ładuje PR na głównym koncie w jakąs perłę, ja nie oddaje mu PR bo nie mam z nim żadnej umowy wymiany i nie mam obowiązku dawania PR :
-Zauważam że gracz znajduje się w epoce żelaza/średniowiecza lub innej niższej niż ładowana w niego perła - jest push? Ktoś dostaje ?
-ta sama sytuacja tyle że gracz jest "wypasiony" , większa epoka ode mnie też ładuje PR w perły z nudów - jest push? Ktoś dostaje?
4. Ja ładuję komuś PR w perle (szansa na wypadnięcie planów - dobre sobie ;D )żeby szukać planów do perły , mieć komplet na odblokowanie lub z nudów:
-ładuję sobie w perłę gracza w niskiej epoce niż moja - chciałbym mieć komplet planów na odblokowanie . A gdzie najłatwiej użyskać plany ? Na niskich lvl pereł - mała ilość PR do zajęcia dobrych miejsc - Kto dostaje bana? Jest push?
-ładuje PR w wyższego gracza z nudów , mieć komplet , brak perły - jest push? Kto ma bana?
Dodam że z powyższej sytuacji nie robie GVG, długo nie bede odkrywał techa , nie uczestniczę aktywnie w wyprawach , nie atakuje sąsiadów ani nie odwiedzam często w celach pokojowych tylko wchodzę raz na dzień lub 2 razy na dzień żeby właćzyc produkcje 24h . Mimo to nadal jest główne konto .
Pozdrawiam i dziękuje z góry za (mam nadzieje) wyczerpujące odpowiedzi

Nieśmiało chciałbym przypomnieć o moim poście - mam nadzieję że gdzieś komuś się zgubiło i nie widział tego. No ale nic - będe wam przypominał . Pozdrawiam
 

DeletedUser16753

Guest
Witam. Ja z kolei mam takie pytanie. Na chwilę obecną nieco przystopowałem z technologią, muszę sobie zaplanować drogi 2x2 w postępowej, nadrobić zadania z linii głównej i bonusowej oraz przejąć prowincje z wsparciem surowców z epoki postępowej. W tym czasie moje punkty zamieniam za surowce, rozwijam perły, które chce postawić i jedną nawet postawiłem, Chateau. I teraz nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli nie rozwijam technologii, ale buduje nowe perły i jednak dostaje za te punkty coś, a nie rozdaje je za darmo, to moje konto może być za takie coś zbanowane? Chciałbym uniknąć sytuacji w której wejdę zebrać surowce a tam będzie informacja o banie. Spędziłem w grze pół roku i wydałem już trochę pieniędzy bo mi się podoba, dlatego szkoda by było dostać bana za coś czego się nie do końca rozumie :) Między światami się nie zamieniłem nigdy na punkty, bo wiem że to nie legalne, na czacie jestem czysty od przeklinania i prowokacji, pisze tylko kiedy czegoś potrzebuje lub ogłaszam swoje perły.

Edit: przeczytałem też dokładnie ten wątek. Jeśli chodzi o rozwijanie miasta to jedyne co stoi w miejscu to technologia od może 2 tygodni :) Wyprawy zawsze przechodzę do końca 3 poziomu :) W GvG moja gildia się nie bawi, za mało chętnych osób. Zadania powtarzalne robię tak od 3 do 4 na dzień, więcej mi się nie udaje :) Jeśli jest jakiś event, robię go od początku do końca, przejmij sektor, prowincję także :) Jeśli mam miejsce, staram się stawiać zdobyty budynek, jeśli ma bonusy, które mi odpowiadają :) Punkty w rankingu rosną cały czas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13596

Guest
Tak naprawdę support ma wytyczne, widełki, punkty krytyczne, jak zwał tak zwał, opisane w swoim gronie.
Problem jest taki że pan X kolor czerwony, potrafi zbanować za wszystko bo może, za to pan Y kolor czerwony ocenia intuicyjnie że dostał wypłatę żona go kocha i odpuszcza wszystkim tym którym nie jest pewny w 99%, więc daje ban co 10.
W tym układzie pan X i Y postępują zgodnie z zasadami.

Jeżeli chodzi o widełki @Roscoe na blogu może spróbować je opisać, wystarczy zebrać informacje od zbanowanych, ale nie tych którzy "są niewinni" tylko tych którzy pisali z supportem wiersze i dostali pełne info za co, za ile, kiedy. Wtedy jak u 10 zbanowanych dostało się bana za x punktów mamy już hipotezę ;)
Tylko że nasi gracze nie potrafią walnąć się w pierś tak miałem 10 multi, tak miałem wymiany na push, nikt tego nie napisze.

Mógłbym to opisać, gdyby były odpowiednie relacje.
 

DeletedUser15966

Guest
Nie zgadza się tu ban globalny. ;) Nie ma on nic wspólnego z kasacją.
Plus blokada na czas nieokreślony, może być faktycznie blokadą stałą.


Blokady nie są nakładane intuicyjnie a w oparciu o posiadane przez nas dane. I oczywiście, jeśli w hipotetycznym przypadku nałożonej blokady nie zgadzasz się na usunięcie Pereł to możesz się od blokady odwołać.
Że do kogo niby sie odołac , chyba na szepcie do ciebie z pytaniem ile pr i gdzie :)hahahah jak mozna sie odwołac do kogoś kto cie zablokował, to nie sad ze jest wyzsza instancja, o czym wy mówicie, jakie odwołoanie, chyba zenujacy teatr na otarcie łez... hahahah

Dobra przepraszam, to polowe (o polowe nikt sie nie czepial wczesniej :p)
wysoki sadzie ja tylko pociagnałem za spust a ze facet padł, przeciez to nie morderstwo, hahaha połowe miasta bach dostał spowrotem od wuja supa to nic, a inni o budynek skasowany przez przypadek sie moga doprosić, .... hahahah ale przeciez jak mozna sie czepiać o połowe miasta z rozmysłem skasowanego... hahahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry