Zima w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15774

Guest
Dobra wiadomość - po ponad 6h oczekiwania od napisania do supportu, błędne zadanie zostało ręcznie zmienione i mogłem zakończyć event - cierpliwości dla tych co nadal czekają :)
 

DeletedUser15822

Guest
Dobra wiadomość - po ponad 6h oczekiwania od napisania do supportu, błędne zadanie zostało ręcznie zmienione i mogłem zakończyć event - cierpliwości dla tych co nadal czekają :)

O której wysłałeś ticketa?
Ja o 2016-01-03 11:26 i póki co - nic... 0 odezwu
 

DeletedUser15764

Guest
Ok a event kończy się dzisiaj o północy czy jescze 4 będzie można grać?
 

DeletedUser

Guest
pytanie takie jak wyżej czy event kończy się do 24 godizny czy do końca odliczania? czyli 1 dzien i 18 godzin? i 2 pytanie czy jeśli będzie do końca odliczania czy jutro będzie także ciastkarnia do wygrania?

jeśli ktoś nie posiada w ogóle ciastkarni czy otrzyma ta pierwsza wersje z zadania? czy w ogóle nie może zakończyć zadania?
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. niewykorzystane gwiazdki przepadną.
2. Do końca licznika
3. będzie
4. nie otrzyma
5. jutro nowe mieszanie i znowu nagroda będzie.
 

DeletedUser15822

Guest
Masakra, czekam od rana i nic...
Mam nadzieję że zdążą mi naprawić zadanie do końca eventu.
 

DeletedUser15774

Guest
Masakra, czekam od rana i nic...
Mam nadzieję że zdążą mi naprawić zadanie do końca eventu.

Ja napisałem o 10:44 a odpowiedź i naprawę dostałem przed 18 a więc ponad 7 h czekania - myślę, że jeśli ktoś zgłosił sprawę do supportu to prędzej czy później się doczeka ;)
 

DeletedUser7525

Guest
Ja wiadomość napisałem o 0:45.
Odpowiedź iż problem jest znany otrzymałem po 12 minutach :)
Tylko naprawy skutków problemu jeszcze się nie doczekałem :(
 

DeletedUser15822

Guest
Okej u mnie już załatwione. Dostałem odpowiedź i mam duże ciastko,
Z podziękowaniami dla Pani Kasi <3
 

DeletedUser885

Guest
U mnie również sprawa załatwiona, dziękuje fajnie te nowe ciastko wygląda :)
Dziękuję Pani Katarzyno.
 

DeletedUser15500

Guest
Zastanawiam się co zrobić, mam Ciastkarnię (zwykłą) ale moje zadanie dalej każe mi sprzedać Wielką Ciastkarnie. Nie wiem czy czekać aż coś się zmieni, czy spróbować sprzedać posiadaną Ciastkarnię i jak nie wyjdzie pisać do supportu?
 

DeletedUser7661

Guest
Pani Kasiu ja wciąż czekam i czekam....ale poczekam :))))
 

kasia2389

Arcyksiążę
O Twej cierpliwości bardowie pieśni śpiewać będą po karczmach.

Zastanawiam się co zrobić, mam Ciastkarnię (zwykłą) ale moje zadanie dalej każe mi sprzedać Wielką Ciastkarnie. Nie wiem czy czekać aż coś się zmieni, czy spróbować sprzedać posiadaną Ciastkarnię i jak nie wyjdzie pisać do supportu?
Nic nie sprzedawać tylko pisać do suportu

W żadnym wypadku nie sprzedawaj innej ciastkarni niż jest w zadaniu.
 

DeletedUser15836

Guest
Za przeproszeniem, ale chyba je... Walnę głową... Dostałem ostatnie 10 gwiazdek za przetasowanie dzisiejsze(łącznie 13)... Co dostałem po przetasowaniu...?

Podwójną nagrodę. Nawet mi to już gwiazdek nie zduplikuje na kolejne losowanie...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Za przeproszeniem, ale chyba je... Walnę głową... Dostałem ostatnie 10 gwiazdek za przetasowanie dzisiejsze(łącznie 13)... Co dostałem po przetasowaniu...?

Podwójną nagrodę. Nawet mi to już gwiazdek nie zduplikuje na kolejne losowanie...
To jest pech. Chyba, że jeszcze masz zadanie jakieś to jeszcze coś dostaniesz, w przeciwnym razie lipa.
 

HuanMing

Książę
Za przeproszeniem, ale chyba je... Walnę głową... Dostałem ostatnie 10 gwiazdek za przetasowanie dzisiejsze(łącznie 13)... Co dostałem po przetasowaniu...?

Podwójną nagrodę. Nawet mi to już gwiazdek nie zduplikuje na kolejne losowanie...

Też mi się tak trafiło.... Pech to pech, nic nie poradzisz :)
 

chudya

Hrabia
Zastanawiam się co zrobić, mam Ciastkarnię (zwykłą) ale moje zadanie dalej każe mi sprzedać Wielką Ciastkarnie. Nie wiem czy czekać aż coś się zmieni, czy spróbować sprzedać posiadaną Ciastkarnię i jak nie wyjdzie pisać do supportu?
Postawiłem zwykłą ciastkarnię i sprzedałem i dostałem dużą nową.
 

astrotaurus

Hrabia
Postawiłem zwykłą ciastkarnię i sprzedałem i dostałem dużą nową.
A na pewno miałes polecenie "sprzedaj wielką"?
Ja na dwóch światach miałem polecenie "sprzedaj ciastkarnię" i tam właśnie dostałem duże i jest ok. Na pozostałych każe mi sprzedać coś czego nie mam i słychać, że ludzie który sprzedali coś innego nie dostali nic.
 

DeletedUser

Guest
1 strzał (10 gwiazdek) = ciastkarnia ;) (wspaniały event z którego mam na głównym: 4x galerie,1x K. Łotrów,3x świątynie wiedzy,1x ciastkarnia,sporo medali na 2 rozszerzenia za ponad 10k,kilka budynków z epoki) 84 gwiazdki zostały jeśli jutro będzie jakaś inna nagroda niż ciastkarnia ?
 

DeletedUser15437

Guest
W zadaniu jest ciastkarnia. Mam już jedną taką lecz nie mam i nie bylo z tego co wiem do zdobycia wielkiej ciastkarni. Jak sprzedam ciastkarnie to misji nie zaliczy? Skąd w takim razie wziac wielka ciastkarnie?
 
Do góry