Zmiany w rankingu - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ranking ma dawać szansę nowym graczom zaistnieć w nim i to w okolicy pierwszego tysiąca oraz wyżej.
Do tego powinni tworzyć nowe światy, a nie manipulować rankingiem dając jednym zabierając drugim.
No to przecież napisałem już wyżej poradę: graj aktywnie jak oczekują tego autorzy i będziesz się pięła w ranking.
Tylko że to czy walczę czy nie nie zmieni sytuacji jak chce naprodukować towaru i usunę budynek przyszłości mam -10 w rankingu. Co z tego że ja co tydzień zmieniam produkcje i tych budynków przez 4 lata nastawiałam z milion, mam -10 i tyle z Mojej aktywności.
Znów definicja co kto rozumie jako "aktywna gra". Niestety, posiadanie ekonomii nie wystarcza i trzeba powojować. A jak się komuś to nie podoba? Płakać po nas nie będą
Pewnie, tylko przy zmianie naliczania pkt rankingowych była bajeczka o wsparciu tak zwanych graczy eko... Że to dla nich!

A mój post dotyczył również sprawy z medalami które w tym rankingu znów jakimś cudem się nie załapały... Towarów już nawet nie trzeba produkować wystarczy zapas medali, a niech jeszcze po wpłacają gracze "eko" co nie walczą w skarbiec i można hulać po mapie. Za co dostanie się medale na dalsze hulanie. pfff nie wspomnę o plaży! Normalnie promocja. Ten ranking był chyba najbardziej owocny za czasów pereł do 10 lvl i to chyba najlepszy był na jednym z ostatnich światów bo na początku nie było łączenia sąsiedztw i gracze niektórzy mieli 5 sąsiadów inni 80 co powodowało wielkie różnice na start. Wiec ranking na D już chyba był z mieszaniem sąsiadów i perły do 10 lvl to było najbardziej oddające kapitał graczy. Monety, młotki, walki, budynki proste, aż za bardzo i zamiast do tego dodawać to postanowiono to zmienić.
 

DeletedUser7795

Guest
"Krzywdy powinno się wyrządzać wszystkie naraz, aby krócej doznawane,
mniej tym samym krzywdziły, natomiast dobrodziejstwa świadczyć trzeba
po trosze, aby lepiej smakowały."

~ Niccolò Machavelli
 

slimjim2

Baronet
Troszkę temat obrósł pajęczynami, ale wcześniej był dość obszerny. Spróbuję go ciut odświeżyć.
Przyznaję nie przeczytałem wszystkich podstron wątku (przy którejś z kolei zabrakło mi cierpliwości), dlatego liczę na odpowiedź kogoś kto jest w temacie i za takie, rzeczowe odpowiedzi z góry dziękuję. Jeżeli ktoś nie wie, to bardzo proszę o nie zaciemnianie tematu i powstrzymanie się od "nabijania postów".

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wydane diamenty są wliczane do rankingu bezpośrednio, czy tylko te mające przełożenie na budynki, które później można w mieście postawić?
Co do budynków sprawa jest jasna.
Co natomiast z diamentami wydanymi na takie "niematerialne" rzeczy jak leczenie jednostek, negocjacje, kupowanie PR, losów, jajek itp. w eventach, itd. itp.?
Jeżeli te "pozabudynkowe" diamenty nie są wliczane do rankingu, to proszę również o odpowiedź: Dlaczego?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wydane diamenty są wliczane do rankingu bezpośrednio, czy tylko te mające przełożenie na budynki, które później można w mieście postawić?
Co do budynków sprawa jest jasna.
Co natomiast z diamentami wydanymi na takie "niematerialne" rzeczy jak leczenie jednostek, negocjacje, kupowanie PR, losów, jajek itp. w eventach, itd. itp.?
Jeżeli te "pozabudynkowe" diamenty nie są wliczane do rankingu, to proszę również o odpowiedź: Dlaczego?
Nie.
Bo tak.
 

DeletedUser

Guest
jest mały wyjątek gdzie wydanie diamentów ma przełożenie na pkt do rankingu , gdy za diaxy dokupujesz brakujące surowce w celu np kupienia sektora prowincji , otworzenia danej technologii gdzie brakuje ci kilku szt danego surowca itd
 
Do góry