Zmiany w punktacji budynków (0.30) - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Osobiście też bym preferował takie rozwiązanie. Jest ono jednak z przyczyn technicznych (nie pytajcie o szczegóły, nie znam się na technikaliach aż tak) bardzo trudne do osiągnięcia.
 

DeletedUser2509

Guest
Bo jak tego nie zrobisz stracisz masę punktów do kogoś kto w ten sposób postąpi.
 

DeletedUser4340

Guest
bryfft
dlaczego moje posty sa kasowane?
czyżby i tutaj panowała cenzura a prawo do wolnosci wypowiedzi było tłamszone w zarodku jeszcze?
co w mojej wypowiedzi było tak bardzo obraźliwego iz trzeba było go wykasowac?
pomimo iż pojechałem lekko po IG była zawarta też odpowiedz na pytanie jednego z uzytkowników forum
wiec pytam : obowiązuje tutaj wolność słowa czy raczej rządy totalitarne?

>>>Nie będę po prostu tolerował postów, których jedyną treścią jest, jak sam napisałeś, pojechanie lekko po InnoGames. Flame i hejt tego rodzaju proszę sobie uprawiać gdzie indziej :). W przeciwnym wypadku Twoje posty, niszczące przyjazną atmosferę forum, będą dalej kasowane i/lub podejmę inne kroki. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Osobiście też bym preferował takie rozwiązanie. Jest ono jednak z przyczyn technicznych (nie pytajcie o szczegóły, nie znam się na technikaliach aż tak) bardzo trudne do osiągnięcia.

Trudne do osiągnięcia ale nie niemożliwe?? I czy nie jest w interesie Twórców zadowolić Graczy ciężkim kosztem niż wręcz przeciwnie? Stawiać ich przed dylematami jak burzenie i budowanie od nowa tych samych budynków (jakby misji zbuduj coś co już dawno zburzyłeś nie do pominięcia było za mało). Skoro jest to możliwe niech zajmie im to więcej czasu ale niech to dopracują. Nie przyjemnie by było przeczytać na forum o najnowszej aktualizacji, z której ludzie są zadowoleni a nie mają tylko powody do narzekań?
 

DeletedUser3

Guest
Zapadła decyzja o zmianie planów. Istniejące budynki także zostaną przeliczone.
 

DeletedUser

Guest
Obym zdążył nabudować Domów Wiktoriańskich, bo to przesada z tymi cenami dwa razy wyższe niż teraz ;/
 

DeletedUser2657

Guest
Obym zdążył nabudować Domów Wiktoriańskich, bo to przesada z tymi cenami dwa razy wyższe niż teraz ;/

Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, jest jakieś wyzwanie - potrzeba więcej surowców, jest trudniej, gra nie pozostaje wówczas dłużna, bo będzie więcej pkt-ów za domy, moim zdaniem dobra sprawa, chociaż nie powiem, mam już pobudowane owe domy po starej cenie (teraz sobie mogę pogadać, tak? :p)

Co do zmian w przeliczeniu, o których poinformował Bryfft, to jestem mile zaskoczony i powiem wprost - nie spodziewałem się! Keep it up! :]
 

DeletedUser3876

Guest
Zapadła decyzja o zmianie planów. Istniejące budynki także zostaną przeliczone.

To jest bardzo dobra wiadomość. Czekałem z budową co niektórych budynków z najnowszej epoki na nie wiadomo jaką okazję a teraz mogę śmiało zuprgade'ować swoje królestwo:)
 

DeletedUser4340

Guest
Zapadła decyzja o zmianie planów. Istniejące budynki także zostaną przeliczone.


no to jeszcze jak podacie towarzyszu date wprowadzenia tej nieszczesnej łatki 0.30 to juz bedzie wszystko w tym temacie

>>>Podkreślam tylko, że wejdzie w 0.31 a nie 0.30. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie podamy daty bo jest zbyt rozległa i nie wejdzie w 0.30 jak można przeczytać w nowym poście w ogłoszeniach.
Wszelkie daty są podawane w ogłoszeniach i nigdy ich nie uzyskacie w innym temacie gdziekolwiek idziej na forum ze względu na bardziej rozległy przekaz jaki jest kiedy pojawia się data w ogłoszeniach.
Nie wszyscy użytkownicy czytają każdy post/temat na forum a ogłoszenia czyta większość która chce się konkretnie dowiedzieć co będzie i kiedy będzie.
 

Fatherland

Książę
nie zakładam nowego tematu, bo nie wiem czy to ma związek z tą zmianą punktów nadchodzącą czy nie, w każdym razie zauważyłem dziwną rzecz w rankingu globalnym (pierwszy świat). Gildie z czołówki (reszty nie patrzyłem) straciły po kilka milionów punktów w rankingu globalnym gildii na świecie. Np mojej ubyło od wczoraj ponad milion punktów. O co może tutaj "chodzić" ? :D

>>>Istniał bug polegający na tym, że punkty graczy odchodzących z gildii nie były odejmowane. Bug został usunięty a punkty przeliczone. To NIE jest związane z planowanym przeliczeniem budowli, dlatego ew. rozmowy w tej sprawie prosimy prowadzić w osobnym temacie (stwórzcie sobie gdzieś, lub dopiszcie się, jeśli takowy istnieje :)) - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
@IR
0.31 wejdzie 23 albo 30 kwietnia na PL serwer na 85% :)

- - - Zaktualizowano - - -

a 0.30 wejdzie 9 kwietnia
 

DeletedUser3

Guest
Wpisane zostały tylko te, które były wtedy zmieniane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry