Zmiany w łączeniu sąsiedztw - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Miałem od początku sąsiedztwo z podobnej epoki, a dziś patrze rano i obrona przełamana kilkanaście razy. Czemu? Np dlatego że mam 15k punktów, a w moim sąsiedztwie są teraz 4 osoby które mają ponad milion. To chyba jakiś żart.
 

chudya

Hrabia
Witam.

Miałem od początku sąsiedztwo z podobnej epoki, a dziś patrze rano i obrona przełamana kilkanaście razy. Czemu? Np dlatego że mam 15k punktów, a w moim sąsiedztwie są teraz 4 osoby które mają ponad milion. To chyba jakiś żart.

To już pewnie kosmetyką nazwać nie można.
 

DeletedUser9456

Guest
A ja chcę podziękować... Znowu dodali mi graczy PvP... Ragequit coming soon...
 

DeletedUser5192

Guest
Nowe łączenie jest żałosne.
Dzisiaj do mojego sąsiedztwa dołączyło inne - są bardzo wielkie różnice w punktach.
Mianowicie najniższa ilość punktów to jest około 11000, a najwyższa - 371000.
Ja mając jedynie 88800 pkt nie mogę się obronić moimi najsilniejszymi jednostkami przed najsłabszymi jednostkami czołówki, a w szczególności przed graczem asiekka1, który to ma prawie 2 razy więcej punktów niż gracz na miejscu drugim.
Jeszce bardziej mnie to denerwuje bo za okolo 7 godzin mi sie talk skonczy produkowac i jest narazony na grabież... D:
 

DeletedUser3306

Guest
Wstałem rano, wchodze na gre, wyskoczyło info że nowe sąsiedztwo więc patrze co się zmieniło, ale widze że nic, nadal mam 79 graczy i dalej ci sami. Kiepsko.
 

DeletedUser625

Guest
U mnie było 84 z czego 5 ostatnich było w kolonialnej, a teraz mam 79 sąsiadów. :D
 

chudya

Hrabia
Nowe łączenie jest żałosne.
Dzisiaj do mojego sąsiedztwa dołączyło inne - są bardzo wielkie różnice w punktach.
Mianowicie najniższa ilość punktów to jest około 11000, a najwyższa - 371000.
Ja mając jedynie 88800 pkt nie mogę się obronić moimi najsilniejszymi jednostkami przed najsłabszymi jednostkami czołówki, a w szczególności przed graczem asiekka1, który to ma prawie 2 razy więcej punktów niż gracz na miejscu drugim.
Jeszce bardziej mnie to denerwuje bo za okolo 7 godzin mi sie talk skonczy produkowac i jest narazony na grabież... D:

A co byś powiedział na taką różnicę która jest u nas: 2500000 a 133000pkt?
 

DeletedUser3306

Guest
Chudyba u mnie 1 miejsce 2mln 640 a ostanie 194 tyś. to nie są wyjątki i nie ma się czym "chwalić"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7112

Guest
a w moim sąsiedztwie na Brisgardzie jest rozpiętość 2,3mln -11tys punktów.
Ale najsłabsi i tak mogą splądrowac czołówkę albowiem ta w ogromnej większości ma w obronie: 2 wędkarzy /słownie: dwóch wędkarzy/ ;-)))))
Czego z calego serca im życzę.

podpisano
Życzliwy:-)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nowe łączenie jest żałosne.
Dzisiaj do mojego sąsiedztwa dołączyło inne - są bardzo wielkie różnice w punktach.
Mianowicie najniższa ilość punktów to jest około 11000, a najwyższa - 371000.
Ja mając jedynie 88800 pkt nie mogę się obronić moimi najsilniejszymi jednostkami przed najsłabszymi jednostkami czołówki, a w szczególności przed graczem asiekka1, który to ma prawie 2 razy więcej punktów niż gracz na miejscu drugim.
Jeszce bardziej mnie to denerwuje bo za okolo 7 godzin mi sie talk skonczy produkowac i jest narazony na grabież... D:

A co byś powiedział na taką różnicę która jest u nas: 2500000 a 133000pkt?

Chudyba u mnie 1 miejsce 2mln 640 a ostanie 194 tyś. to nie są wyjątki i nie ma się czym "chwalić"

Twoxu, a jak będziesz miał 1 mln punktów będąc w tej samej epoce co jesteś teraz to się przed nimi obronisz?
 

DeletedUser6174

Guest
Twoxu, a jak będziesz miał 1 mln punktów będąc w tej samej epoce co jesteś teraz to się przed nimi obronisz?
Nie obroni się nawet jakby był w tej samej epoce co przeciwnik. To jest chyba takie pocieszenie dla słabszych graczy, nie ważne ile ma się pkt w rankingu oraz jakim wojskiem się dysponuje i tak się nie obroni ;)
 

DeletedUser9456

Guest
I właśnie przez te zmiany w łączeniu sąsiedztw... Uważam że powinna się pojawić chociaż opcja wyłączenia PvP...

Bo sorry, ale to śmieszne jest! Użyłem siły militarnej jednostek z rozkwitu średniowiecza, na prowincji z wczesnego średniowiecza i co? Zapisało mnie na turniej automatycznie PvP! WTF?!
 

DeletedUser3306

Guest
A powiedz czemu ma nie zapisywać do turnieju? Przecież z tego są medale, nawet osoby które walczą tylko i wyłącznie na mapie mają wtedy szanse na jakieś medale, później rozszerzenia. Każdy potrzebuje rozszerzenia terenu a każdy medal z tego tytułu cieszy przybliżając do kupienia kolejnego, nie każdego stać na punkty żeby ładować komuś w perły żeby zdobywać medale, bo co Ci z 10 medali z ostatniego miejsca w perle (taką przykładową liczbe podałem bo nie wiem ile daje) bo jak chcesz 300 medali to wrzucić trzeba punktów pewnie od 100 w wzwyż.
 

DeletedUser

Guest
a w moim sąsiedztwie na Brisgardzie jest rozpiętość 2,3mln -11tys punktów.
Ale najsłabsi i tak mogą splądrowac czołówkę albowiem ta w ogromnej większości ma w obronie: 2 wędkarzy /słownie: dwóch wędkarzy/ ;-)))))
Czego z calego serca im życzę.

podpisano
Życzliwy:-)
I dlatego też zmieniłem na ...brak obrony :haha:
A obronę zawsze miałem :zzz:

- - - Zaktualizowano - - -

Najlepszy pomysł obrony ma @abebe ( losowość jednostek w obronie). To co teraz dzieje się we wieżach to kabaret :haha:
Mam nadzieje że wojny gildii powieją świeżością i PvP zejdzie na drugi plan:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
A powiedz czemu ma nie zapisywać do turnieju? Przecież z tego są medale, nawet osoby które walczą tylko i wyłącznie na mapie mają wtedy szanse na jakieś medale, później rozszerzenia. Każdy potrzebuje rozszerzenia terenu a każdy medal z tego tytułu cieszy przybliżając do kupienia kolejnego, nie każdego stać na punkty żeby ładować komuś w perły żeby zdobywać medale, bo co Ci z 10 medali z ostatniego miejsca w perle (taką przykładową liczbe podałem bo nie wiem ile daje) bo jak chcesz 300 medali to wrzucić trzeba punktów pewnie od 100 w wzwyż.

Powiedz mi tylko... Skąd widać chęć, jak podbijam prowincje komputera, że chcę grać PvP z innymi graczami?
 

DeletedUser775

Guest
Powiedz mi tylko... Skąd widać chęć, jak podbijam prowincje komputera, że chcę grać PvP z innymi graczami?

Nie ma czegoś takiego że wyrażasz chęć na walki PVP, zawsze w nich uczestniczysz jeśli nie jako atakujący to napewno jako obrońca. Nie trzeba się nigdzie zapisywać. To że widać Cię na wieży nie ma na nic wpływu. Wieża to tylko taki bajer, ona informuje Cię tylko ile brakuje Ci do "lepszego" od Ciebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3306

Guest
Pvp to zwykła walka, czy z komputerem czy z innym graczem, punkty masz liczone tak samo więc czemu ma to być podzielone? Kolejna wieża? Jedna do walk z graczami druga do mapki? Bez przesady, walka to walka, nie chcesz być w wieży to wykupuj tereny i tać dużo więcej niż chwile powalczyć (może też automat).
 

DeletedUser4922

Guest
Czytaj posty Bryfft-a, wyraźnie napisał, pierwsze dwie zmiany będą duże a później co dwa tygodnie kosmetyczne.

Czytam. Pierwsza zmiana przyniosła nowych sąsiadów. Druga zmiana przyniosła 5 osób z epoki brązu. Coś nie wychodzi.
 

DeletedUser3876

Guest
Czytam. Pierwsza zmiana przyniosła nowych sąsiadów. Druga zmiana przyniosła 5 osób z epoki brązu. Coś nie wychodzi.

Oczywiście że wychodzi:) DUŻE zmiany. Pierwsza jak sam trafnie stwierdziłeś - przyniosła nowych sąsiadów a druga dla tych 5 osób też przyniosła DUŻE ZMIANY:)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że wychodzi:) DUŻE zmiany. Pierwsza jak sam trafnie stwierdziłeś - przyniosła nowych sąsiadów a druga dla tych 5 osób też przyniosła DUŻE ZMIANY:)

Jaja wychodzą z łączenia . Do nas koksów z jesieni gracze trafili:|
Z epoki brązu znikneli:o
Szczupak nie rozśmieszaj mnie :haha::haha::haha:
Dowaliłeś z tymi zmianami :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Nie wiem czy zauważyłeś ale podkreślił dużymi literami, a to znaczy "duże" czyli że wcale nie. :)
 

DeletedUser2602

Guest
Chciałbym podzielić się z wami pewnymi informacjami o łączeniu jakie uzyskałem po tygodniu wymieniania ping-ponga z supportem, ponieważ dla mnie były one szokujące, a może komuś pozwoli to uniknąć rozczarowań w przyszłości.

W ostatnim przetasowaniu rzuciło mnie z dobrego sąsiedztwa gdzie byłem na ok. 10 pozycji do zupełnie nowego. Jestem w rozkwicie średniowiecza i trafiłem da sąsiedztwa, gdzie jest 76 osób z epoki postępowej - po prostu topka serwera. Na moje zgłoszenie, że jest to błąd w łączeniu sąsiedztw otrzymałem odpowiedź, że wszystko jest w porządku, system działa poprawnie i mam sobie poczytać jego opis. Nie muszę chyba wyjaśniać jak wygląda teraz moja gra, każdy pewnie potrafi sobie wyobrazić jak wygląda moja historia wydarzeń itd. Ostatecznie obsługująca mnie osoba zgodziła się przekazać moje "uwagi" wyżej, a ja być może zostanę przeniesiony gdzieś indziej przy kolejnym tasowaniu. Dla mnie oznacza to w zasadzie koniec gry, nie chcę tracić czasu aby się przekonać, że znów zostaję w miejscu gdzie jestem.

Piszę tą wiadomość po to, że gdyby ktoś z was również dostał 90% sąsiadów wyprzedzających go o 4 epoki, to support nic z tym nie zrobi i trzeba albo się z tym pogodzić, albo zmienić świat czy grę, a na pewno nie warto tracić czasu i nerwów na zgłaszanie tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry