Zima w Forge o Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11758

Guest
No wiedziałem, że znów pojawią się teorie spiskowe w stylu "jak się skoncentrujesz, to na pewno wypatrzysz przed zakryciem gdzie wmieszało nagrodę, którą chcesz trafić" :haha:

Poprzednim evencie udało mi się wypatrzeć choinkę na obu światach na których gram. Nie zawsze się to udaje ale jest to możliwe.Wtedy też potrzeba drugiej osoby która będzie obserwowała losowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13383

Guest
Nie wiecie może ile będzie trwał event ?

Dobra znalazłem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Poprzednim evencie udało mi się wypatrzeć choinkę na obu światach na których gram. Nie zawsze się to udaje ale jest to możliwe.Wtedy też potrzeba drugiej osoby która będzie obserwowała losowanie.

A ty dalej swoje. Te losowanie to tylko efekt wizualny. Zrozum to wreszcie!!!
 

DeletedUser8764

Guest
...
Nagroda podwojenia a następnie odkrycia powoduje ze mozemy zobaczyć cztery prezenty? Bo tego właśnie nie pamiętam z zeszłego roku...

hymm, nie udało mi się nigdy tak trafić, teoretycznie może być jak piszesz
 

DeletedUser

Guest
Czy w tym evencie będzie można powiększyć TYLKO ciastkarnię, czy będzie można tez np. wybieg reniferów?
 

DeletedUser625

Guest
Jeszcze zadania na becie

- - - Zaktualizowano - - -

nie doszły do ostatniego dnia eventu.

- - - Zaktualizowano - - -

Mordka napisał:
Nagroda podwojenia a następnie odkrycia powoduje ze mozemy zobaczyć cztery prezenty? Bo tego właśnie nie pamiętam z zeszłego roku...

Niestety nie. Tak samo jest z odświeżeniem że jak wylosujesz 2x i potem odświeżenie to nie losuje podwójnie i nie dostajesz 20 gwiazdek.
 

DeletedUser8764

Guest
Niestety nie. Tak samo jest z odświeżeniem że jak wylosujesz 2x i potem odświeżenie to nie losuje podwójnie i nie dostajesz 20 gwiazdek.

ale odświeżanie to jedno, a losowanie z nagród to drugie. Więc jak masz nagrody x2 to po co odświeżać? przecież wtedy się klika w prezent, a nie kasuje się nagrody :p
A wylosowane odświeżanie to co innego :p bo działa trochę inaczej.

Niech się wypowie ktoś kto miał taki przypadek ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Poprzednim evencie udało mi się wypatrzeć choinkę na obu światach na których gram. Nie zawsze się to udaje ale jest to możliwe.Wtedy też potrzeba drugiej osoby która będzie obserwowała losowanie.

Ja mam sprawdzony sposób na wygranie nagrody dnia, ale trzeba się bardzo skoncentrować żeby się to udało i włożyć w to trochę wysiłku. Najpierw ściągamy z Internetu jakiś program do nagrywania zrzutu ekranu. Następnie musimy go zainstalować, odpalić, włączyć okno gry z eventem zimowym i nagrodami do losowania. UWAGA ważne: nie mieszajcie prezentów, żeby cały myk zadziałał musimy mieć nie przetasowane nagrody, czyli musimy mieć okno z otwartymi prezentami zanim zaczniemy, inaczej nie da się tego zrobić. Jak już odpalimy program do nagrywania (oczywiście wcześniej trzeba wprowadzić odpowiednie ustawienia – plik avi. około 30FPS, dźwięk można sobie darować) wtedy zaczynamy nagrywać. Jak już nagrywa to klikamy w mieszanie nagród. Kiedy nagramy już moment losowania odpalamy film w jakimś programie mającym opcje spowolnienia (tzw. slow motion). Gdy na naszym filmie zbliża się końcowy moment losowania spowalniamy film do tego stopnia że możemy zobaczyć w którym miejscu zatrzymuje się główna nagroda. Jeśli nie uda się tego zauważyć za pierwszym razem, cofamy film i ponawiamy cały proces aż w końcu uda nam się zaobserwować gdzie zatrzymała się nasza upragniona nagroda. Kiedy już nam się to uda, wtedy czekamy do następnego dnia i kupujemy nagrodę z zeszłego dnia za diamenty. Ta metoda jest sprawdzona i działa na 100%, zostało to potwierdzone przez wielu graczy na becie :)
 

DeletedUser12715

Guest
Rozumiem że to żart na temat polowania na pozycję nagrody dnia ;):p
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dziwne, bo już ubiegłego roku zostało dokładnie tą metodą potwierdzone, że przetasowanie to tylko i wyłącznie efekt wizualny ;]

Trzeba czytać dokładnie :):

Kiedy już nam się to uda, wtedy czekamy do następnego dnia i kupujemy nagrodę z zeszłego dnia za diamenty. Ta metoda jest sprawdzona i działa na 100%
Trzeba stwierdzić, że nie zawsze ta metoda będzie skuteczna, niektórych nagród nazajutrz nie można kupić.
 
Ostatnia edycja:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
:haha:

No tak, nie doczytałam ^^ skupiłam się na ostatnim zdaniu. Ale mnie Zbigniew zrobił...

A kupić nie można diamentów, ani gwiazdek, bo są o mniejszej wartości niż cena nagrody dnia (nikt nie kupi 250 diamentów za 2000, ani 50 gwiazdek za tyle, bo ich cena jest niższa). Nie miałam takiej sytuacji, żeby coś innego nie pojawiło się do kupienia, ale (jak widać), mogę coś przeoczyć.
 

DeletedUser5506

Guest
ale odświeżanie to jedno, a losowanie z nagród to drugie. Więc jak masz nagrody x2 to po co odświeżać? przecież wtedy się klika w prezent, a nie kasuje się nagrody :p
A wylosowane odświeżanie to co innego :p bo działa trochę inaczej.

Niech się wypowie ktoś kto miał taki przypadek ;)
Ja takie cos mialem ale nie pamietam co sie dzialo.... ^^ Ale chyba pokazuje dwa prezenty i dostajesz 6 gwiazdek, ale pytam zeby wlasnie ktos to potwierdzil ;d
 

DeletedUser625

Guest
ale odświeżanie to jedno, a losowanie z nagród to drugie. Więc jak masz nagrody x2 to po co odświeżać? przecież wtedy się klika w prezent, a nie kasuje się nagrody :p
A wylosowane odświeżanie to co innego :p bo działa trochę inaczej.

Niech się wypowie ktoś kto miał taki przypadek ;)

Nie zrozumiałeś. Napisałem, że z odkrywaniem po wcześniejszym odkryciu x2 jest tak samo jak z odświeżeniem po odkryciu x2. Czyli, że nagroda nie podwaja się. Odnośnie Twojego po co odświeżać skoro się wylosowało x2. Chodziło mi o to, że gdy wylosujesz x2 a potem w kolejnym odsłonięciu prezentu odświeżenie to można się wkurzyć, ale takie sytuacje się zdarzają niestety.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
oczywiście że nikt nie kupi bo jeśli nagrodą dnia było 250 diamentów to na drugi dzień prawy górny róg okna jest pusty :)

To już dawno było pisane w tym temacie. I podałam wyjaśnienie, dlaczego tak jest. Chyba nie tylko ja dzisiaj pomijam słowa ;)

Guana najlepiej trafiać nagrodę dnia, potem przemieszanie, znowu nagrodę, przemieszanie i tak w kółko... ;)
 

DeletedUser

Guest
A czy jeśli wylosujemy podwojenie nagrody to wybierając później nagrodę dnia "diamenty" zostanie ona podwojona?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wszystko zawsze jest podane w Ogłoszeniach ;) Ale zgaduję, że po wprowadzeniu na serwer, czyli w godzinach 9-14, zależy :)
 

DeletedUser

Guest
Nagroda dnia to 250 diamentów czyli dostalibyśmy w tym przypadku 500 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry