Zima 2021 - komentarze

PEliks

Baron
Co wy w tej studni widzicie? To przecież jedną z wielu "lepszych" ale nie "najlepszych" nagród. Ja polowałem na ulepszenia pociągu i nawet trochę ich wpadło...
 

PEliks

Baron
No i siedzi to w tym inwentarzu, i się kisi :p
Poza tym jak masz już 117 to na co ci ta jedna-dwie więcej?
 

Johnny McBride

Wicehrabia
No niestety, dla mnie event zupełnie nieudany mimo zdobycia głównej nagrody. Gdyby było od początku wiadomo jakie będą nagrody i że studni nie będzie, to odpuściłbym ten event całkowicie na pobocznych światach a tak czas zmarnowany i nagrody brak, poza kilkoma medalami. Publikowanie w ogłoszeniu eventowym listy nagród, niekoniecznie z dokładną datą ich występowania, byłoby dużym ułatwieniem i każdy mógłby sobie wcześniej wybrać na co chce wydać swoją walutę eventową zamiast się zastanawiać czy wydawać czy czekać na coś lepszego.
 

aza III

Wójt
Ale po co te złośliwości? Każdy poluje na co innego. Ja np. Zebrałem 6 ulepszeń pociągu a gdybym chciał byłby więcej bo wylosowalem go z 10 razy. Ale czy to uprawnia mnie abym każdego sie pytał po co zbiera taki szmelc jak pociąg?
 

Markiz.

Książę
No niestety, dla mnie event zupełnie nieudany mimo zdobycia głównej nagrody.
Z wielką przyjemnością wymieniłem 3 karuzele na budynek główny.
Gdyby było od początku wiadomo jakie będą nagrody i że studni nie będzie, to odpuściłbym ten event całkowicie na pobocznych światach a tak czas zmarnowany i nagrody brak, poza kilkoma medalami.
Studni nie było, ale za to sporo "zmniejszeń" uzbierałem na pobocznych
 

aza III

Wójt
Nie kombinuj...na coś trzeba było wydać te gwiazdki. Chodziło sytuację, każdy zbiera coś innego, jeden pociąg, drugi studnie a trzeci choćby medale. To że wybierasz coś innego nie uprawnia do krytyki innych. Gdybym chciał to bym zebrał i 3 pociągi ale po co mi to? Ale jeśli ktoś chciał postawić 3 to jego sprawa, nie będę krytykować nawet jeśli sądzę że to strata miejsca.
 

PEliks

Baron
Hej no nie tak ostro, to jest takie trudne słowo...
*chwila głębokiego namysłu*
saaarkaazm, tak właśnie. A co do poziomu myślenia, to mi taki odpowiada wiesz lepiej jest być mistrzem debilizmu, niż niczego. Zawsze coś. Lepszy rydz niż nic jak to mówią ;)
EDIT: Chyba suppek usunął post naszego szanownego kolegi @ketrab005 który tytułował mnie mistrzem debilizmu... cóż...
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Mam mieszane uczucia do tego eventu . Z jednej strony nagroda główna zdobyta i posiada zacne bonusy , nowy wagonik zdobyty (1 sztuka tylko) , budowniczy sań 2x i inne fanty zdobyte z dziennych . Z drugiej mała ilość gwiazdek , koszmarny pech w moim przypadku częstego trafienia na przemieszanie , kalendarz niemożliwy do zrobienia , nieszczęsne renifery do zebrania za diamenty (a był tam drugi wagonik - akurat w sam raz dla moich pociągów) . Ciężko mi stwierdzić czy ten event był udany - chociaż odznaka zdobyta - za rok jak znowu zrobię ten event będzie kolejny fiolet .
 

Auraya

Hrabia
częste przemieszanie można przeboleć [zwłaszcza tuz po wylosowaniu nagrody dnia :D], bo dawało zapałki i można było sobie zebrać więcej postępu
 
Do góry