Zima 2021 - komentarze

aza III

Wójt
Super jest przetasowanie... Czyli kalendarz sobie odpuszczam bo z moim szczęściem przy przetasowaniu nie znajdę kluczy. Mam nadzieję, że bez tego będzie można zdobyć nagrodę główną.
 

dawid17612

Hrabia
najpierw ktoś Teamu złączył moje posty w jeden, a dzisiaj ktoś go skasował za spoilerowanie hahahahaha...:D
Ludzie u władzy a nie wiedzą co robią
 

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
Witam,
kolejny ewent który zszedł na psy , z każdym kolejnym tegorocznym wydarzeniem atrakcyjne nagrody coraz trudniej dostępne, mimo ukończenia całości ewentu. Generalnie idzie o to żeby zwykły gracz wydał kasę na diamenty i utrzymywał te mózgi które myślą jak gracza wydoić z pieniędzy zamiast nad atrakcyjnością gry i usuwaniem błędów. Wielokrotnie w GPC zgłaszałem błąd pozostawania walk na sektorze mimo odcięcia gildii od danego sektora - nic nie zrobiono do dziś, wszyscy zgłaszają mulenie GPC na mobilnych urządzeniach - nic nie zrobiono , za to wprowadzono system punktowy i jakiś zamek w którym najwięcej punktów zyskuje ten który kupi diamenty za gotówkę . Po co to komu ??? Chyba że taki był cel, nabić kabzę wtedy rozumiem
Ten ewent nie jest odosobniony w tym , za wykonanie zadań liczba gwiazdek spadła z 10 do 5 , za wykonanie pewnego etapu ewentu tez jest mniej gwiazdek, za to losowanie nagrody to stale te same 10 gwiazdek. Jaki jest powód zmniejszenia liczby gwiazdek za zadania ???? Oczekuję odpowiedzi z niecierpliwością .
 
Ostatnia edycja:

Midi

Baronet
nooooooooo.... jestem pod wrażeniem eventu nagroda 5 gwiazdek za zadanie... gdzie 1 kliknięcie kosztuje 10 gwiazdek. Hojność twórców z IG nie zna granic, kompletny 1 budynek bez diaxów... chyba Mission Impossible :haha:
 

mastika

Wicehrabia
@Midi67 , no nie dramatyzuj ;) główna ma 10 poziomów. Z pudła i za wykonanie wszystkich zadań masz jak w banku 4 elementy, pozostaje 6 do zdobycia, z jak to nazywają, Wielkich nagród, a to nam daje potrzebę odkrycia tych nagród dwunastu. Po drodze w zadaniach mamy też zapewnione 140 gwiazdek, a od zadania 39 nagroda to zapewne 10 gwiazdek, czyli jeśli się nie kropnąłem to 640 gwiazdek mamy zapewnione z zadań, pewno coś w znajdźkach, może też wpadnie newsletter (jeszcze nie dostałem), a to wydaje się na spokojnie wystarczyć do skompletowania głównej nagrody (oczywiście nie dwóch opcjach) :)
 

Midi

Baronet
@Midi67 , no nie dramatyzuj ;) główna ma 10 poziomów. Z pudła i za wykonanie wszystkich zadań masz jak w banku 4 elementy, pozostaje 6 do zdobycia, z jak to nazywają, Wielkich nagród, a to nam daje potrzebę odkrycia tych nagród dwunastu. Po drodze w zadaniach mamy też zapewnione 140 gwiazdek, a od zadania 39 nagroda to zapewne 10 gwiazdek, czyli jeśli się nie kropnąłem to 640 gwiazdek mamy zapewnione z zadań, pewno coś w znajdźkach, może też wpadnie newsletter (jeszcze nie dostałem), a to wydaje się na spokojnie wystarczyć do skompletowania głównej nagrody (oczywiście nie dwóch opcjach) :)

trzymam palce :) żebyś miał rację :)
 

DonBeker

Baron
Expected Stars to receive during the Winter Event:
Beginning of the Event: 20Stars
Daily Connections: 33 x 10= 330Stars
Completing Main Quests: 37 x 5 + 1 x 15= 200Stars
Completing Daily Quests: 32 x 15= 480Stars
Milestone Bonus: 1 x 140= 140Stars
Total: 1170 Stars

Plus w śmieciach można znaleźć trochę gwiazdek. I wyjątkowo chyba w tym evencie po raz pierwszy maila nie było z bonusowymi gwiazdkami...czy może jeszcze będzie?
 

Feandil

Wójt
Tak, wiem, że rozpoczął się event! Będzie mi ta strzałka latać do upadłego, za każdym odświeżeniem strony, na wszystkich światach?

strzałka.png

Będę chciał, to zacznę. Na razie nie mam potrzeby. Kalendarz bez szans, także... no. Sio!
 

dawid17612

Hrabia
ja się chyba logowałem dawno temu na tą strone i moze dlatego dostaje ten Newsletter, nie wiem czemu tak jest bo moi znajomi tez nie dostają i musza pisać do Suportu
 

Markiz.

Książę
Na forum było już pisane, co zrobić żeby dostawać newsletter. Też nie dostawałem przez kilka eventów i poradzono mi żeby się wypisać i zapisać od nowa.
Od tamtego czasu minęło przeszło pół roku i nie mam z tym problemu.
 

dawid17612

Hrabia
Tak, wiem, że rozpoczął się event! Będzie mi ta strzałka latać do upadłego, za każdym odświeżeniem strony, na wszystkich światach?

View attachment 6597

Będę chciał, to zacznę. Na razie nie mam potrzeby. Kalendarz bez szans, także... no. Sio!

wejdź w ewent i kliknij start aby nagrody do losowania się pochowały i strzałka zniknie, nikt nie każe ci odrazu losować, :)
 

Feandil

Wójt
Zrobiłem to. Kilkanaście godzin temu. Na każdym z trzech światów, na których gram. A i tak za każdym odświeżeniem karty z grą znów mi ta strzałka lata.

Jak nie Zamek, to event... coś musi migać po oczach.
 

Marik

Książę
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego otwierając prezent ,,podwójna nagroda,, a następnie losując ,,pokaż dwa,, zostają odsłonięte tylko 2 nagrody? Mnie uczyli że 2 x 2 = 4, ale może inno ma jakiś ,,specjalny,, system liczenia?
 

dawid17612

Hrabia
kiedyś chyba to sprawdzałem i było gdzieś napisane żę działa to tylko na nagrody i klucze,
Pokaż dwa i coś jeszcze to są 2 wyjątki
 
Do góry