Zima 2021 - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
jest 21możliwych nagród z przetasowania ,więc jak zmieniasz nagrode dnia to masz 21 do 1 ze dostaniesz Studnie czyli jakieś 3-4%

Dziękuję za to wyliczenie. A teraz policz to x ilość światów i x ilość dni. Wszystkie inne nagrody pojawiały się kilkukrotnie, studni brak. Przypadek ? Nie sądzę. Po komentarzach, również w gildiach, widać że więcej osób ma ten problem.
 

Odpadlo

Baronet
moim zdaniem nie bedzie juz studni, złamasy.... wielka tajemnica owiana zyciem 100000 ludzi na swiecie, zeby opublikowac jakie beda nagrody.... ja nie moge, na wszystkich swiatach codziennie roluje nagrody i nigdzie nie bylo studni, kilka osob odemnie rowniez czeka na nie i tez nie trafili.... ale jakies kupy w postaci medali, albo przyspieszonej produkcji po 10x wyskakuja.
 

dawid17612

Hrabia
A to nie jest tak, że przetasowaną nagrodą nie może być ta, które jeszcze nie była jako główna ?
fajnie by było, nie ważne ile razy zmieniasz nagrode dnia, dalej jest 1 do 21 że wpadnie to co chcesz to jak z Himeji :D
to tak jakbyś z Himeji dostał 10 PR, i wiesz że więcej razy nie możesz dostać 10 PR, więc będzie 50 lub 200 hehehehe :D

Losowanie to losowanie tutaj decyduje przypadek :D
 

Odpadlo

Baronet
z drugiej strony jutro jest jako glowna Swiatynia wiedzy, tego nie bylo wczesniej jako Glowna, po przerolowaniu byla, ale nie jako glowna, moze jest szansa na studnie ;p
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Miejmy nadzieję.
Ale czy naprawdę tak trudno jest udostępnić listę nagród dziennych na początku eventu, skoro i tak jest dostępna lista nagród z bety? Co stoi na przeszkodzie, żeby taką listę graczom udostępnić? Wtedy każdy by sobie wybrał na co będzie zbierał i na co wyda swoje ciężko zarobione gwiazdki/energetyki/miotły itp itd. Teraz tak naprawdę w ciemno czekamy na nagrodę i nie wiemy czy się jej doczekamy czy nie. Jaki to ma sens ? To nie pierwsza taka sytuacja bo z każdym kolejnym eventem jest ten problem. Dajcie listę nagród, a nie zmuszacie graczy do losowania pierwszej lepszej głupoty, bo nie wiadomo czy będzie coś lepszego .
 

dawid17612

Hrabia
Sens jest taki aby gracz długo siedział w grze i dzięki temu FOE zarabia,
jak niewiadomo oco chodzi to chodzi o kase :D
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Sens jest taki aby gracz długo siedział w grze i dzięki temu FOE zarabia,
jak niewiadomo oco chodzi to chodzi o kase :D


ale jaka jest zależność między spędzaniem długiego czasu w grze a niewiedzą gracza jakie będą nagrody, to chyba tylko Ty wiesz :p
co mi po liście nagród z bety, jak prawie zawsze ta lista nie pokrywa się z rzeczywistością i zawsze jest problem czy brać cokolwiek co się przyda, czy czekać bo będzie coś lepszego.
 

PEliks

Baron
ale jaka jest zależność między spędzaniem długiego czasu w grze a niewiedzą gracza jakie będą nagrody, to chyba tylko Ty wiesz :p

No jak gracz wie kiedy jest jego "wymarzona" nagroda to losuje tylko wtedy gdy wie że się pojawi. A tak wydaje wszystkie ciężko zarobione gwiazdki na towar że średniej półki do nie wie czy to czego chce się pojawi. A następnego dnia gdy jesteś spłukany pojawia się czego chciałeś... I wtedy na gwałt szuka gwiazdek i często ucieka się do kupna ich na diamenty...
 
A mnie z kolei zaczyna nurtować kwestia coraz trudniejszego zebrania wszystkich ulepszeń nagród dziennych np: pociągu. To już drugi z ostatnich 4 eventów, w których nie dam rady zebrać kompletu ulepszeń mimo wykonania wszystkich zadań; zebrania waluty eventowej z tylu zdarzeń ,ilu się da; stosowania podmiany nagrody dziennej i grania wyłącznie pod te ulepszenia. To, że takowa nagroda pojawia się na początku eventu nie jest niespodzianką, lecz szanse, że pojawi się pod koniec (czyli jak mamy znowu sporo waluty do dyspozycji) są już nikłe. Jeszcze rok temu nie miałem absolutnie żadnego problemu ze skompletowaniem ulepszeń do max poziomu, dziś to tak 50na50. Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia? A może spadła przeciętna procentowa szansa na wygranie takiego up`a lub mechanizmy mini gry eventowej bardziej niż kiedyś utrudniają ich zdobycie?
 

anaconda8

Baron
Event zimowy będzie pierwszym od długiego czasu którego nie skończę. Nie dlatego że nie mogę ale dlatego że nie chcę. Brakuje mi motywacji po prostu, szczególnie widząc na samym końcu zadanie typu 'produkcja 1-godzinna 22 razy'. No dzięki, trochę czasu szkoda.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
jutro posterunek wartownika, czyli jednak nie będzie studni jak to niektórzy twierdzili. Mam nadzieję, że chociaż medale będą ostatniego dnia, żeby osoby które czekały na studnię i się nie doczekały, cokolwiek z tego eventu miały, poza policzkiem w twarz od IG. Takimi zagrywkami coraz bardziej odrzucacie graczy od gry i robienia eventów, zamiast ich do tego zachęcać.
 
Nigdy się nie zdarzyło zimą ani chociażby wiosną żeby było ulepszenie jakiejś budowli a jej samej nie. Czyżby miał być teraz ten pierwszy raz ?
Jeszcze jest zmiana nagrody po północy ;)
Modeli nie było jako głównej nagrody ani studni, Z wymiany można było medale wylosować, studnię też.
Może będzie super niespodzianka... a może i mega rozczarowanie ^.^
 
Ostatnia edycja:

Johnny McBride

Wicehrabia
Nigdy się nie zdarzyło zimą ani chociażby wiosną żeby było ulepszenie jakiejś budowli a jej samej nie. Czyżby miał być teraz ten pierwszy raz ?
Jeszcze jest zmiana nagrody po północy ;)
Modeli nie było jako głównej nagrody ani studni, Z wymiany można było medale wylosować, studnię też.
Może będzie super niespodzianka... a może i mega rozczarowanie ^.^


Nie liczyłbym na studnie. to trochę tak, jakby do ostatniej chwili czekać z np ulepszeniem pociągu. Zwykłe świństwo, bo większość już wyda gwiazdki wcześniej na jakąś mało przydatną rzecz, żeby nie musieć wydawać ostatniego dnia wszystkiego dajmy na to na kryjówkę łotrów czy wieżę taktyka. Doświadczenie uczy, że ostatniego dnia przeważnie są wiaderka
 
Pucha już była, więc w sumie też ją drugi raz mogą dać.
Zobaczymy po północy.
Czekamy więc na studnię jak na szychy w archeologicznym 2020 :haha:
 
Ostatnia edycja:
Do góry