Zima 2018 - dyskusja.

DeletedUser13695

Guest
ciekawe , o 24 koniec eventu a zadanie niby na jutro jeszcze jest :)
zle spojrzalem , event jednak troche dluzej trwa :)
 

DeletedUser20554

Guest
Dziś już przedostatni dzień eventu. Czy też mieliście masę pojedyńczych świeczek? W przypadku aktualnie zapełnianej choinki miałam większość pojedyńczych (ok. 80%). W którejś poprzedniej choince było podobnie. Potrójnych świeczek jak na lekarstwo aby wyrównać "straty". Szczerze wątpię w zdobycie wszystkich nagród głównych, chyba że będę mieć do końca same potrójne. Czy tylko ja mam takiego pecha? Poza tym losowanie nagród dnia jako pierwszy odsłonięty prezent: przemieszanie. Przemieszanie jest fajnym pomysłem, ale jak się ma już dużo odsłoniętych prezentów. Na początku odsłaniania wg mnie jest niepotrzebne.
 

hddk

Hrabia
Różnie szło, bywały choinki zapalane 7-8 zapałkami, bywały i po 13 zapałek. Na głównym świecie wyszła mi średnia 2,12 świeczki na zapałkę i starczyło na 20 choinek, doliczając gwiazdki z prezentów. Na pobocznym dużo gorzej, około 1,87 świeczki na zapałkę i to starczyło na 17 choinek. Niemniej do kompletu ulepszeń potrzeba było tylko 15 choinek.
 

DeletedUser20554

Guest
Po kolejnej choince z serią pojedyńczych świeczek widzę, że budowniczego sań nie uda mi się już zdobyć. Nawet przy otrzymywaniu po 3 świeczki za gwiazdkę zabraknie mi 5 świeczek. Normalnie masakrę miałam z tymi pojedyńczymi. Nie wiem jak będzie z moim udziałem w następnych eventach, tym się zniechęciłam :-(
 

DeletedUser17614

Guest
Po kolejnej choince z serią pojedyńczych świeczek widzę, że budowniczego sań nie uda mi się już zdobyć. Nawet przy otrzymywaniu po 3 świeczki za gwiazdkę zabraknie mi 5 świeczek. Normalnie masakrę miałam z tymi pojedyńczymi. Nie wiem jak będzie z moim udziałem w następnych eventach, tym się zniechęciłam :-(

Skoro doszedłes aż do budowniczego znaczy że masz główną na 12 poziomie. Budowniczy był jako nagroda dnia. Weź się nie uzalaj nad sobą. I nikt Ci nie każe brać udziału w następnych ewentach.
 

DeletedUser20554

Guest
Skoro doszedłes aż do budowniczego znaczy że masz główną na 12 poziomie. Budowniczy był jako nagroda dnia. Weź się nie uzalaj nad sobą. I nikt Ci nie każe brać udziału w następnych ewentach.
To, że zadowalasz się podstawowymi nagrodami nie oznacza, że każdy musi. Ja chciałam zdobyć wszystkie nagrody główne, a wygląda na to, że system jest na tyle niedoskonały, że nie da się. Przepraszam - niektórzy szczęściarze dadzą radę pod warunkiem, że dostaną w większość 2 lub 3 świeczki za gwiazdki a nie jak ja - mnóstwo pojedyńczych. Ja nie widzę sensu odpalać jutro gry. Dla mnie event się zakończył już dziś. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
 

bartekmod

Książę
na pobocznych światach 4/6 razy zdobyłem tą nagrodę... za pare minut po odbiorze gwiazdek i zrobieniu zadania będę miał 6/6
na głównym jeszcze nie wiem bo nie było czego losować w sumie, będę musiał w ostatni dzień wydać dla wydania i dopiero wtedy zapale świeczki i zobacze czy dojdę aż tak daleko

edit: mam na pobocznych 6/6
 
Ostatnia edycja:
To, że zadowalasz się podstawowymi nagrodami nie oznacza, że każdy musi. Ja chciałam zdobyć wszystkie nagrody główne, a wygląda na to, że system jest na tyle niedoskonały, że nie da się. Przepraszam - niektórzy szczęściarze dadzą radę pod warunkiem, że dostaną w większość 2 lub 3 świeczki za gwiazdki a nie jak ja - mnóstwo pojedyńczych. Ja nie widzę sensu odpalać jutro gry. Dla mnie event się zakończył już dziś. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)

Właśnie wszystko tu zależy od szczęścia. Ja rozbudowałam wieżę do 12 poziomu na dzień przed końcem eventu, do tego mam po 2 chatki i 2 budowniczych sań, a bonusowo wpadły mi 3 pracownie Mikołaja. Nie postawię wszystkiego, chociaż jest piękne, bo nie mam miejsca. Gdybym mogła się podzielić z kimś, chętnie bym to zrobiła.
 
Do góry