Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
nie do końca, bo dokładnie to z epoki minus 1 w jakiej jest dany, każdy gracz Gildii..
Nie tak całkiem, gracze z epoki żelaza potrzebują towarów z epoki żelaza.

Więc jeżeli w gildii jest niewielu walczących graczy, czy też z bonusem do walki, to odblokowanie II poziomy jest nieopłacalne... Dziękuję bardzo za pomoc :)
Albo ilość albo jakość. Z drugiej strony ilość graczy w gildii ma wpływ na ilość przydzielanych koron.
Już w pierwszym poście w tym temacie zastanawiałem się nad wpływem wypraw na politykę kadrowa gildii.
 

kasia2389

Arcyksiążę
images


Każdy gracz to określona ilość koron za "Etap", oczywiście im wyższy poziom gracza tym ilość większa.
 

DeletedUser775

Guest
Zastanawia mnie dlaczego 1 miejsce w rankingu wypraw gildyjnych, nie jest dla najlepszego gracza tylko dla tego, który najczęściej się poddawał. Nalicza wtedy punkty, a nie powinno. Chyba celowo wprowadzają takie niedoskonałości, żeby potem mieli co poprawiać.
 

DeletedUser15643

Guest
Każdy gracz to określona ilość koron za "Etap", oczywiście im wyższy poziom gracza tym ilość większa.

no to ciekawe, bo w 60-osobowej gildii (większość graczy w najwyższych epokach) osiągnęliśmy max 12 koronek, a w gildii 1-osobowej zawsze mam ich 18 (tych koronek...)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Za poddane walki są bardzo małe ilości piramidek.
np. Poddana 400 / Wygrana 6000

no to ciekawe, bo w 60-osobowej gildii (większość graczy w najwyższych epokach) osiągnęliśmy max 12 koronek, a w gildii 1-osobowej zawsze mam ich 18 (tych koronek...)
Obawiam się, ze piszemy o różnych rzeczach.
Ja mam na na myśli potencjał za każdy zrobiony zielony pasek (etap), a Ty ilość zrobionych pasków.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15643

Guest
no przecież cały czas rozmawialiśmy o koronkach, czyli o tym:

9af13f8a675bcb11f0072f3aa15b987a.jpeg
 

DeletedUser16187

Guest
Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić czym pokonać same działa? Już drugi tydzień wybijam na tym całą swoją armię... Mam 6 dział z jesieni i 2 działa z kolonialnej, sama posiadam: claymore, gwardzistów, pionierów, muszkieterów, działa z jesieni i 2 łotrów. Oni mają bonus do ataku 5%, ja 12%.
 

DeletedUser15643

Guest
6 pionierów plus 2 łotry i ostro do przodu (w miarę możliwości chowaj ich w dzewach)
 

DeletedUser1495

Guest
Pytanko o wyprawy gildyjne
Mianowicie czy będzie zmiana w naliczaniu nagród gildii obecnie jest to 850 punktów za każdy poziom.
Moim zdaniem powinno się to zwiększać z kolejnym poziomem ponieważ zwiększa się ilość doświadczenia potrzebnego do kolejnego poziomu. Dodatkowo poziomy trudności są zwiększane wiec tym bardziej powinno być więcej punktów za poziom.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Pytanko o wyprawy gildyjne
Mianowicie czy będzie zmiana w naliczaniu nagród gildii obecnie jest to 850 punktów za każdy poziom.
Oczywiście stwierdzenie takie można zaliczyć do prawdy trzeciego rodzaju.
Ilość przydzielanego prestiżu za etap (zielony pasek) zależy od ilości graczy w gildii i ich poziomów.

index.php
Nowy obraz mapy bitowej1.jpg
 

DeletedUser16659

Guest
Od czego zależy ile potencjału ma korona, i ile pkt trzeba zebrać żeby do niej dojść? Wiem że od ilości członków gildii i tego z jakiej są epoki, ale jak to jest liczone?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piotresz

Hrabia
Cześć,

Nasz lider/założyciel jest nieaktywny i nie możemy przeskoczyć do drugiego levelu.
Czy nie lepiej byłoby żeby o tym decydował gracz z największym wkładem punktowym ?
 

DeletedUser13644

Guest
Piotresz, rozwiązanie dla Ciebie jest proste - zmień gildię.

A ja mam pytanie - czemu przerwa między minioną wyprawą gildyjną wynosi 2 dni a nie 1, tak jak to miało miejsce w opisie?
 

DeletedUser13644

Guest
To dlaczego już w niedzielę rano zapraszano mnie do kolejnej wyprawy i pojawiło się odliczanie??
 
Witam
... zapewne o tej porze zakończyłeś swoją wyprawę i zaprosili Cię do kolejnej
Swoją drogą , bo jeszcze nic nie pisałem w tej kwestii .... bardzo fajna sprawa z tymi wyprawami . Wszyscy w gildii się zaangażowali i każdy sobie chwali
Kiedy wydaje się , że już nic nie można zmienić , pojawia się zmiana i jest fajna zabawa . Zawsze ktoś tam coś ciekawego wymyśli
Pozdrowionka i udanych wypraw :)
 

DeletedUser13644

Guest
Już wiem - dołączyłem do nowej gildii i dlatego muszę czekać do nowej wyprawy :) Według opisu na stronie cele są obliczane na podstawie liczby członków i nie zmienia się to w przeciągu całej wyprawy.
 

DeletedUser5324

Guest
jak w temacie... tylko nie piszcie mi, że jakiś hejt uskuteczniam - to już standard, że wpuszczane są buble - jeden za drugim...
już nie mam słów na niekompetencję programistów z Inno...
co za żenada...

wygląda na to, że dość szybko uporano się z brakiem licznika podejść... w razie, gdyby ktoś nie wierzył w cuda - na obrazku widać, że rano licznika nie było :pgdzie licznik podejść.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry