Wymiana pr między światami na czacie

Status
Zamknięty.

DeletedUser15227

Guest
Chodzi raczej o to, że dużo osób zostało bez kasacji mimo iż prowadzili/prowadzą wymianę, tylko dlatego, że zasady się zmieniły.

Czyli chodzi o to, ze cześć sie wymieniało miedzy światami gdy było to zabronione i nie zostali za to ukarani, bo nie zostali złapani? A Ci co zostali złapani czuja sie poszkodowani tym faktem, ponieważ jest to teraz dozwolone?

@Natalia
Nie ma ludzi nieomylnych. Nawet w sadach dochodzi do pomyłek raz na jakiś czas, ale to nie oznacza, że należy je zlikwidować ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Czyli chodzi o to, ze cześć sie wymieniało miedzy światami gdy było to zabronione i nie zostali za to ukarani, bo nie zostali złapani? A Ci co zostali złapani czuja sie poszkodowani tym faktem, ponieważ jest to teraz dozwolone?
Dokładnie :D
 

DeletedUser6174

Guest
W pełni Cię rozumiem...a wiesz, że w więzieniach sami niewinni siedza?
Z tymi samymi niewinnymi to bym nie przesadzał, ale co powiedzieć dla człowieka który po 10 latach odsiadki nagle został uznany za niewinnego? "przepraszam"?
Poza tym cieszmy się że nasze prawo nie przypomina zasad w FoE które można dowolnie interpretować. Ja ukradnę fortepian - niewinny, kolega ukradnie - 5 lat odsiadki ;)
 

DeletedUser15227

Guest

Głupota...
Z tymi samymi niewinnymi to bym nie przesadzał, ale co powiedzieć dla człowieka który po 10 latach odsiadki nagle został uznany za niewinnego? "przepraszam"?
Poza tym cieszmy się że nasze prawo nie przypomina zasad w FoE które można dowolnie interpretować. Ja ukradnę fortepian - niewinny, kolega ukradnie - 5 lat odsiadki ;)
Takiemu człowiekowi wypłaca sie odszkodowanie...ale przejdźmy do drugiej części Twojej wypowiedzi.

Jeżeli Ty ukradniesz fortepian i nie zostaniesz na tym złapany lub nikt Ci tego nie udowodni to jesteś w świetle prawa niewinny. Mało tego, nawet jak pójdziesz na policję i powiesz, ze ukradłes fortepian, ale policja/prokurator nie będzie mógł Ci tego udowodnić to jesteś niewinny. Widzę, że ta dyskusja sprowadza sie do płaczu nad tym, że ktoś dostał bana, a ktoś nie dostał mimo że zasługiwał.

Może dlatego bronię supportu bo grając w rożne gry nigdy nie dostałem bana*.

*Raz w pewnej grze przeglądarkowej na 1h. Błąd Safari na iOS pozwalał wykonać ataki na gracza w odstępach 1-2s. Ban cofnięty po przedstawieniu nagrania z iPada.
 

DeletedUser3220

Guest
A bo to jest tak.
Dostał ktoś bana za złamanie zasad, jeden drugi, piąty Gracz, tysięczny... zmieniono zasady i teraz to, co robił już nie jest karane.
No i co trzeba zrobić? Zrobić trzeba awanturę, bo jak to to tak to - ja dostałem, oni już nie? :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tu nie pisałam tematu do awantur, wręcz przeciwnie gwoli informacji, dalej nie wierze że zasady pozwalają na miedzy światową wymianę, a żyłam w błędzie przez uhhhuuu i ciup ciup.
Teraz ciągnę ten temat żeby wiedzieć w końcu co i jak. Czy dostając punkty na jeden świat z 7 czy ile ich tam jest łamie zasady? To push?
I nie hejtujcie mnie że "jak nie zrozumiałaś, głupia, przeczytaj" bo puki kolorowy nie napisze, a ja sobie tego nie wkleje w notesik to tak nie zrobię. Doświadczenie mnie nauczyło że jak 2 mówi ze jest ok ale kolorowy powie ze ble to wszyscy mają po perłach.

Więc czekam na kolejne wyczerpujące wpisy supportu sama napisze chyba zgłoszenie w celu wyjaśnienia.
 

DeletedUser15227

Guest
A bo to jest tak.
Dostał ktoś bana za złamanie zasad, jeden drugi, piąty Gracz, tysięczny... zmieniono zasady i teraz to, co robił już nie jest karane.
No i co trzeba zrobić? Zrobić trzeba awanturę, bo jak to to tak to - ja dostałem, oni już nie? :D

Kiedyś wymiana walut była nielegalna i co maja powiedzieć Ci, którzy za to siedzieli w więzieniu
 

DeletedUser6174

Guest
Jeżeli Ty ukradniesz fortepian i nie zostaniesz na tym złapany lub nikt Ci tego nie udowodni to jesteś w świetle prawa niewinny. Mało tego, nawet jak pójdziesz na policję i powiesz, ze ukradłes fortepian, ale policja/prokurator nie będzie mógł Ci tego udowodnić to jesteś niewinny.

Źle zrozumiałeś ten przykład, więc służę wyjaśnieniem.

Jak kradnę fortepian, zostaję złapany, jest proces, sędzia X mówi że jestem niewinny.
Identyczna sytuacja, z tym że kolegę sądzi sędzia Y i daje mu 5 lat.
To samo przestępstwo a zupełnie inne wyroki bo zależą od interpretacji konkretnego sędzi.

Nie może być tak że sędzia w Radomiu karze za to samo inaczej niż sędzia w Sosnowcu, tak samo jak nie może być tak że Sup z A kara za to, za co nie kara Sup z B.
Reasumując (po raz kolejny): Stworzyć konkretne zasady uniemożliwiające dowolną interpretację identycznych sytuacji - równe prawa, obowiązki i kary dla wszystkich graczy niezależnie od tego na jakiego supportera (i jaki humor) trafi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
@Zbigniew
To widzę, że Ty chcesz Kokdeks Karny w grze mieć. To może jeszcze zanim bana dostaniesz to ma sie rozprawa odbywać? :)
 

DeletedUser6174

Guest
@Zbigniew
To widzę, że Ty chcesz Kokdeks Karny w grze mieć. To może jeszcze zanim bana dostaniesz to ma sie rozprawa odbywać? :)
A Ty co byś chciał żeby banowali wszystkich dookoła tylko nie Ciebie, bo Ty jesteś ten farciarz którego się nie banuje, a wszystkich innych już można? ;)
 

DeletedUser15227

Guest
A Ty co byś chciał żeby banowali wszystkich dookoła tylko nie Ciebie, bo Ty jesteś ten farciarz którego się nie banuje, a wszystkich innych już można? ;)

Wydaje mi się, że nie dostałem jeszcze bana bo...nie łamie regulaminu. Choć myśle, że Ty uważasz iż mnie jeszcze nie złapano. Ale jak chcesz to poproszę support by mi dał bana na godzinę byś sie lepiej poczuł :). Będziemy wtedy razem płakać na forum :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tu się zgodze, jakby nie usunięto punktu o "wymianie między światami" to tylko faktyczni pushowi gracze by się zajmowali taka wymiana.
O to właśnie chodzi, ze praktycznie ta cała wymiana to push z założenia jak na jeden świat zrzutka z paru innych światów... Wcześniej yło prościej, nie wolno i już a teraz, push czy nie push...
 

DeletedUser6174

Guest
Wydaje mi się, że nie dostałem jeszcze bana bo...nie łamie regulaminu.
A wiesz że każdy tak mówi?
Ktoś tu wcześniej powiedział że w więzieniach sami niewinni siedzą... no chyba że ktoś jest winny ale nikt mu tego nie udowodnił i mimo że łamał zasady to w świetle prawa jest niewinny i cieszy się wolnością ;)

Ale jak chcesz to poproszę support by mi dał bana na godzinę byś sie lepiej poczuł :). Będziemy wtedy razem płakać na forum :)
Widać dobrze żyjesz z supportem skoro nawet takie zachcianki dla Cie spełniają. Nic dziwnego że jesteś tak bardzo za nimi i niczego się z ich strony nie obawiasz :) (dodam że to ironia, żeby nie było że coś tu imputuje ;) )
 

DeletedUser15227

Guest
@Zbigniew
Wiedziałem, że w końcu zasugerujesz, że "współpracuje" z supportem :). Muszę Cię jednak rozczarować...bana bym sobie załatwił gdybym np w grze Cię obraził...i Ty byś to zgłosił. Skoro nie mam żadnych "ale" do ich pracy to pewnie muszę być TWS* :)
* Tajnym Współpracownikiem Supportu
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@Zbigniew
Wiedziałem, że w końcu zasugerujesz, że "współpracuje" z supportem :). Muszę Cię jednak rozczarować...bana bym sobie załatwił gdybym np w grze Cię obraził...i Ty byś to zgłosił. Skoro nie mam żadnych "ale" do ich pracy to pewnie muszę być TWS* :)
* Tajnym Współpracownikiem Supportu

Nawiasu nie przeczytałeś??
 

DeletedUser3220

Guest
@Zbigniew
Wiedziałem, że w końcu zasugerujesz, że "współpracuje" z supportem :). Muszę Cię jednak rozczarować...bana bym sobie załatwił gdybym np w grze Cię obraził...i Ty byś to zgłosił. Skoro nie mam żadnych "ale" do ich pracy to pewnie muszę być TWS* :)
* Tajnym Współpracownikiem Supportu
Zawsze mnie ciekawiło, skąd się wzięły te pogłoski, że wśród Graczy są współpracownicy supportu :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zawsze mnie ciekawiło, skąd się wzięły te pogłoski, że wśród Graczy są współpracownicy supportu :)
Dla niektórych zgłaszanie gracza za łamanie zasad, jest donosicielstwem, mimo ze napisano o tym w zasadach gry że tak trzeba wręcz.
Więc bajki o wsparciu supportera przy walkach gvg, o banowaniu wybranych, o tajniakach, będą i były.
Tak jak na FO zawsze się zleca co jakiś czas trolle myśląc że są śmieszni, a wychodzi żałośnie. A jaki będzie ból po zamknięciu i usunięciu paru tematów...

To takie dzieje każdej gry chyba... Powoli mi się tym odbija.
 

DeletedUser16021

Guest
O to właśnie chodzi, ze praktycznie ta cała wymiana to push z założenia jak na jeden świat zrzutka z paru innych światów... Wcześniej yło prościej, nie wolno i już a teraz, push czy nie push...
No właśnie widać, że jednak nie wiesz czym jest push :) Jakim niby pushem jest to, że wrzucam pr żeby zdobyć plany od gracza X na świecie A i w zamian oczekuję od niego wrzutki pr na innym moim świecie, skoro na świecie A nie mam pereł? Co innego jesli ktoś ma perły na wszystkich światach, a robi zrzutki z wymian tylko do jednego...
 

DeletedUser16021

Guest
Dla niektórych zgłaszanie gracza za łamanie zasad, jest donosicielstwem, mimo ze napisano o tym w zasadach gry że tak trzeba wręcz.
Możliwe, że po prostu źle się wyraziłas na początku i to pociągnęło za sobą lawinę komentarzy w Twoją stronę, ale z Twoich wcześniejszych wypowiedzi można było wywnioskować, że zgłaszasz już za samo OFEROWANIE WYMIANY. A to akurat w żaden spodób nie łamie zasad, sama wymiana tez ich nie łamie. Zasady są złamane dopiero gdy w ramach tej wymiany ma miejsce PUSH.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
No właśnie widać, że jednak nie wiesz czym jest push
Nie wiem czym jest push, bo to co piszesz było pushem a nie jest bo ktoś zmienił zasady, wcześniej było dozwolone ale też zmieniono zasady, teraz wieje wiatr z zachodu więc kto wie co to jest push!
W tej chwili to tylko w biustonoszach ogarniam jak to działa, dlatego ciągane ten temat i dalej nie wiem. Ty piszesz o jednym swiecie, a inni o 6 święcie przekonani że to to samo.

Możliwe, że po prostu źle się wyraziłas na początku i to pociągnęło za sobą lawinę komentarzy w Twoją stronę, ale z Twoich wcześniejszych wypowiedzi można było wywnioskować, że zgłaszasz już za samo OFEROWANIE WYMIANY. A to akurat w żaden spodób nie łamie zasad, sama wymiana tez ich nie łamie. Zasady są złamane dopiero gdy w ramach tej wymiany ma miejsce PUSH.
To już się nauczyłam, ale przypominam wcześniej było to na napiętnowanym a tu w tym temacie sie dowiaduje ze to można.
Co napisałam w 2 poście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry