Wydarzenia Losowe - komentarze

DeletedUser7795

Guest
Ma nadzieję, że będą one dostępne dla wszystkich a nie tylko dla wybranych.
 

DeletedUser19011

Guest
Nie rozumiem, przecież na antku już od kilku miesięcy są wydarzenia losowe. Gdzie nowość?
 

DeletedUser907

Guest
Wydarzenia były dostępne ale nie dla wszystkich osób. Jakaś wybrana ilość kont miała już do nich dostęp od kilku miesięcy tak jak mówisz. Teraz będą dostępne dla każdego.
 

DeletedUser13045

Guest
"Roboty drogowe (pamiętajcie, że ruch jest zablokowany!)"

Dobrze zrozumiałem? Dostaniemy czasowe odcięcie miasta od ratusza,zgadza się?
Jeśli tak to świetny pomysł,naprawdę świetny.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dobrze zrozumiałem? Dostaniemy czasowe odcięcie miasta od ratusza,zgadza się?
Jeśli tak to świetny pomysł,naprawdę świetny.
Nie.
Jeśli masz animację włączoną to zobaczysz "korki" na drogach, jak nie masz to nic nie zobaczysz.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

Przy każdym logowaniu zmienia się położenie występowania incydentów.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Jedyne co to "zatory" na drogach przy wysokich budynkach są... lekko mówiąc słabo widoczne ;P. Ale Ogólnie pomysł fajny :)
 

DeletedUser18989

Guest
Może uniknijcie błędów bety i jak wpadnie frajerski pakiet motywacji to żeby nie migał inwentarz? Ile można to znosić :[
Albo wprowadźcie by inwentarz W OGÓLE nie migał!
 

DeletedUser15836

Guest
Czemu uważasz, że to błąd? Moim zdaniem, mimo, że słaba nagroda - powinno migać. Ew. z opcją wyłączenia
 

DeletedUser17382

Guest
Jak długo takie zjawisko będzie się utrzymywać? Godzinę, dwie, pięć?
 

bartekmod

Książę
czy te wydarzenia już są? bo nie chcę jak głupi przeglądać miasta gdy to jeszcze nie jest włączone np? a ani razu nic nie miałem do tej pory
 

ISsKRA

Szlachcic
Ja nie mam ich nigdzie, ani na komórce ani na kompie :( Czy na komórce muszą być włączone animacje?
 

DeletedUser17382

Guest
Dziś na obu światach, na których gram, dostałam info o wydarzeniach losowych. Na jednym świecie znalazłam 4, a na drugim nic. Napisane było, że pojawi się przynajmniej jedno dziennie. Czy te wydarzenia mogą się pojawiać o różnych porach?
 
Do góry