Wydarzenia Losowe - komentarze

DeletedUser19025

Guest
Nagrody niewarte klikania? Może to zależy od poziomu gry. Na jednym świecie jestem we wczesnym średniowieczu, na drugim w kolonialnej. W obydwu chętnie klikam. 60 medali za free to fajna nagroda. Tak samo jak dodatkowe 2 sztuki jakiegoś towaru. A w średniowieczu i narzędzia się przydadzą.
 

DeletedUser18728

Guest
Tia, po 170 sztuk narzędzi na pewno. Moja farma w rozkwicie już zazdrości. :D
 

DeletedUser16730

Guest
index.php

Ja już mam 3 takie, niedługo studnie wywale.
 

DeletedUser18728

Guest
Ehhh, to na waszym poziomie.

Po wprowadzaniu tych wydarzeń lipa wg mnie jest na niższych poziomach. Trafiają się same graty. Z 15 znajdziek jedno albo dwa to parę towarów albo jak się poszczęści pry.

No chyba że to mój pech, ale wiem że były dwa modele tych incydentów i mam wrażenie że z tego lepszego dali ten częstszy ale biedniejszy.
 

DeletedUser19016

Guest
Nie liczcie że za kliknięcie 4 razy dziennie w jakiś przedmiot na mapie dostaniecie po 50 PR czy diamentow, uważam że nagrody są dobre, często zdobywam po 2 PR czy po 10-20 medali, czasem wpadnie kilka diamentów, no i oczywiście młotki i złoto.
Nie jest to wymagające żeby kliknąć raz na dzień 5 razy i się troche rozejrzeć po mapce. Jak się komuś nie chce, niech nie robi, nie widzę problemu, dla mnie pomysł dobry z wprowadzeniem tych wydarzeń.

Teraz niech tylko dorzucą dzienne zadanka dla wszystkich
 

DeletedUser19041

Guest
ja powiem tak...
lepsze to niż nic - może i tylko pare czegoś ale zawsze coś

Dobre usprawnienie! ::łapka w górę::
 

DeletedUser18728

Guest
Z tym że wiem jaka jest obecnie wersja tych incydentów bo miałem porównanie, tak jak teraz i ty masz wyzwania dzienne (ja też). Miałem ten model gdzie znajdziek było mniej, ale częściej wypadały ciekawsze znaleziska.

Klikam wszystko jak leci, dużo tego jest, ale no.. Wolałem ich mniejszą ilość a większą szansę na znalezienie czegoś użyteczniejszego.

Ostatnie trzy - 160 monet, 160 narzędzi i pakiet motywacji. Jedynie ten pakiet ma jakąś wartość. :-(
 

DeletedUser19016

Guest
Z tym że wiem jaka jest obecnie wersja tych incydentów bo miałem porównanie, tak jak teraz i ty masz wyzwania dzienne (ja też).
Muszę Cię zmartwić, ale ja niestety nie mam tych zadań dziennych, a też nie ma nigdzie żadnego info kiedy się one pojawią :/
 

DeletedUser14061

Guest
Moim zdaniem całkiem fajne usprawnienie, korzystam z niego już jakiś czas. Wiadomo, nagrody nie są jakoś wygórowane ale mimo wszystko to bardzo ciekawa sprawa, nawet jeśli dropnie te mizerne 480 zaopatrzenia czy monet. Czasami trafi się coś wartościowego jak właśnie owy pakiet motywacyjny co jest bardzo fajną sprawą :D Mam już ich chyba z 7 i trzymam wszystkie na czarną godzinę :D Mi osobiście żadne diaxy nie wypadły niestety, ale nie narzekam :p Jednym słowem - szału nie ma, ale super, że jest takie coś :D Szkoda tylko, że jakoś ostatnio coraz rzadziej pojawiają się te zdarzenia
 
Do góry