Wydarzenia Losowe - komentarze

DeletedUser18642

Guest
U mnie też nie ma żadnych incydentów, gdzieś czytałam, że ten dziad z łodzią miał zniknąć, u mnie dalej pływa. :\

EDIT: Pojawiły się :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Wydarzenia mogą się pojawiać o różnych porach.

Okno informacji o nagrodzie można zamknąć naciskając ESC.
 

DeletedUser16845

Guest
O różnych porach, ale w sensie, że np. wszystkie 3 pojawią o 12:00 albo 18:00 albo 20:00, czy jedno o 12:00, drugie o 18:00 i trzecie o 20:00? Jedno już dziś miałam i nie wiem w związku z tym czy szukać dalej.

EDIT.
Ok, już wiem. Pojawiło się kolejne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Nie wierzę!...nagrody takie że nawet nie opłaca sie tego klikać i oczywiscie na dokładkę zeby sie graczą nie nudziło to przy okazji pojawiania sie tych zdarzeń wyskakuje w gvg błąd wewnętrzny!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A mi pasują nagrody, po 2 towaru się znajdzie.
Z widocznością nie jest tak źle bo się troszkę mienią te wydarzenia.

Bardziej pasuje mi to niż poszukiwacz skarbów.
 

DeletedUser14806

Guest
Dobra niech sobie to będzie tylko po cholerę nam kolejny błąd wewnętrzny!? Mało ich mamy trzeba kolejne dokładać;/
 

DeletedUser15836

Guest
U mnie też nie ma żadnych incydentów, gdzieś czytałam, że ten dziad z łodzią miał zniknąć, u mnie dalej pływa. :\
Jaki dziad?

Ogólnie - jak dla mnie bieda jeśli chodzi o nagrody, bo tak incydentów jest sporo, a na mobilu w ogóle podświetlane są.
 

DeletedUser18642

Guest

Poszukiwacz skarbów hehe

Jak dla mnie to fajnie by było, jakby w tym menu co się oferty pojawiają, budowa czy zadowolenie (po prawej stronie), pojawiało się powiadomienie o pojawieniu się incydentu, nie trzeba by było niepotrzebnie macać całej mapy ;)
 

krzysw

Wicehrabia
Na tel jest w miarę ok, widać je nawet nieźle. Natomiast na laptopie jest dramat, ciężko je zobaczyć :/ Powiadomienie o tym czy w ogóle są bardzo by się przydało
 

DeletedUser16965

Guest
Poszukiwacz zniknie jak wejdą zadania dzienne.

Jak to mawiał Stalin : jest człowiek, jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu"

był poszukiwacz na kompie to chcieli go ludzie na komórki, zamiast go tam udostępnić, lepiej go usunąć, problem rozwiązany ;)
 

DeletedUser17038

Guest
Jak narazie po 50 incydentach na kilku frontach dostałem jedno wielkie g.. jeszcze kilkadziesiąt takich cudownych nagród (np. 900 monet czy młotków to 90% nagród) przestane na to klikać szkoda czasu, to juz z poszukiwacza mozna było więcej wycinsnąć :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak to mawiał Stalin : jest człowiek, jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu"

był poszukiwacz na kompie to chcieli go ludzie na komórki, zamiast go tam udostępnić, lepiej go usunąć, problem rozwiązany ;)

Problem jest nieco inny, poszukiwacz nie przyniusł efektu zamierzonego przez Inno, czyli codzienne logowanie, wiele graczy go poprostu olewa. Sama nie robie go od samego początku, do tego komórki nie miały możliwości zabawy. Dlatego go nie będzie.
 

DeletedUser16965

Guest
Problem jest nieco inny, poszukiwacz nie przyniusł efektu zamierzonego przez Inno, czyli codzienne logowanie, wiele graczy go poprostu olewa. Sama nie robie go od samego początku, do tego komórki nie miały możliwości zabawy. Dlatego go nie będzie.

był by na komórce to większość by go robiła..
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
był by na komórce to większość by go robiła..
Wiesz, Inno ma statystyki na wszystkie kraje, poszukiwacz nie wypadł dobrze, dlatego go nawet nie wprowadzili na mobile. Wykreowali dlatego coś nowego, w dwuch odsłonach. Odrazu na mobile i na przeglądarki, co zastąpi poszukiwacza.
 

DeletedUser16965

Guest
Wiesz, Inno ma statystyki na wszystkie kraje, poszukiwacz nie wypadł dobrze, dlatego go nawet nie wprowadzili na mobile. Wykreowali dlatego coś nowego, w dwuch odsłonach. Odrazu na mobile i na przeglądarki, co zastąpi poszukiwacza.

bardzo fajnie ze
Wprowadzają Nowe rzeczy, ale jak mogli s stwierdzić czy poszukiwacz sprawdzi sie na komórce skoro go tam nigdy nie bylo..
 

kasia2389

Arcyksiążę
roblem jest nieco inny, poszukiwacz nie przyniusł efektu zamierzonego przez Inno, czyli codzienne logowanie, wiele graczy go poprostu olewa. Sama nie robie go od samego początku, do tego komórki nie miały możliwości zabawy. Dlatego go nie będzie.
Nie przyniósł bo ma dziwne czasy podróży, a nieodebranie nagrody kasuję licznik. A ponadto na wskutek nacisków społeczności po upłynięciu czasu nie posiada wskaźnika, że nagroda czeka na odebranie.
Ale nie ma się co rozwodzić nad rozlanym mlekiem. Tym bardziej, że Annuszka już kupiła olej słonecznikowy, i nie dość, że kupiła, ale już go nawet rozlała.

Co do incydentów, to niestety, ponieważ jest ich stosunkowo dużo, to nagrody są marne, ale można trafić pr, towary i diaxy (2).
Incydenty trwają(!) prze 24h więc wystarczy je zbierać dwa razy dziennie, a nawet raz.
 

chudya

Hrabia
Poszukiwacz skarbów hehe

Jak dla mnie to fajnie by było, jakby w tym menu co się oferty pojawiają, budowa czy zadowolenie (po prawej stronie), pojawiało się powiadomienie o pojawieniu się incydentu, nie trzeba by było niepotrzebnie macać całej mapy ;)
A najlepiej, podaj numer telefonu, żeby do Ciebie zadzwonili.
 

DeletedUser7795

Guest
Nagrody nie warte klikania. Efekt będzie taki sam jak z poszukiwaczem skarbów tyle, że incydenty są na mobilce - to jest plus.
 
Do góry